Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 710
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 130
blondyberry, страхотен цвят! Как е като дълготрайност ииии.. изсушава ли много?

# 571
  • Мнения: 15 356
Хелия,за каква възраст е околоочния на Лореал?
Да похваля тия капсулки,наистина имат мигновен ефект,аз влязох да търся хваления от Джаста Праста вит.С,а се зарибих по различни капсулки.Включвам ги в нещата за честа употреба.
Скрит текст:
[\spoiler]

# 572
  • Мнения: 524
Bobchita, ето тези вляво са, другите са нощните:
Скрит текст:
Супер са.
На Регал околоочните са много прилични.

От тези с вит. С съм много доволна, но от другите не

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 09:12 от bubanka

# 573
  • Мнения: 15 313
На мен явно витамин С ми се отразява добре на кожата и сега съм набелязала продукти с такъв, да видим кога ще се наканя да направя поръчка. Затрупана съм хора, затрупана съм с всякакви мазила, изобщо не виждам кога ще ги изхабя, а излизат все нови и нови. И аз все искам нещо ново, старото бързо ми омръзва. Пф. Направо УжасТ!

# 574
  • Мнения: 1 147
На мен явно витамин С ми се отразява добре на кожата и сега съм набелязала продукти с такъв, да видим кога ще се наканя да направя поръчка. Затрупана съм хора, затрупана съм с всякакви мазила, изобщо не виждам кога ще ги изхабя, а излизат все нови и нови. И аз все искам нещо ново, старото бързо ми омръзва. Пф. Направо УжасТ!
Винаги като те чета и ми е било итересно как ти изглежда шкафчето, където си държиш нови или вече отворени опаковки.

# 575
  • Мнения: 15 356
На мен явно витамин С ми се отразява добре на кожата и сега съм набелязала продукти с такъв, да видим кога ще се наканя да направя поръчка. Затрупана съм хора, затрупана съм с всякакви мазила, изобщо не виждам кога ще ги изхабя, а излизат все нови и нови. И аз все искам нещо ново, старото бързо ми омръзва. Пф. Направо УжасТ!
Винаги като те чета и ми е било итересно как ти изглежда шкафчето, където си държиш нови или вече отворени опаковки.
И на мен,и по колко пъти се мацоти и гримира😆😆😆,моя мъж ще ми купува нова тоалетка,от тия с огледала на горните капаци и чекмеджета отдолу ,ще я наблъскам с мазила.Откакто не работя и се мажа и правя маски ми светна лицето.Дано и като родя имам време и мотивация да го правя.

# 576
  • Мнения: 15 313
Ами то ме е срам да покажа. Срам ме е и когато някой влезе в стаята ми с козметика - вече тъй я наричам щото почна да се превръща в склад на мини дрогерия. Joy
Мъж ми ми е обещал нова секция и тоалетка да мога да си побирам нещата, когато ме нападнат изблиците на пазарната лудост. Joy Ама да видим кога ще е. Ще снимам и ще се похваля. Grinning

# 577
  • Мнения: 5 094
Да не ви плаша, но и тоалетка и скрин и още шкафове не решават проблема с манията ни, имам вече 2 големи кутии за съхранение, където се слагат резервите  ( и те са пълни), а в скрина, с 4 чекмеджета и шкафове отделно, всичко е пълно с гримове и мазила, преси сешоари.

# 578
  • Мнения: 22 865
Аз се въздържам, просто набелязвам и като ми свърши нещо, минавам на другата цел.
Иначе ад, а и не искам да хвърлям.

# 579
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Тези капсули на Белеа как ги ползвате, каква им е идеята? Директно мажете в/у кожата вместо крем или?

# 580
  • Мнения: 7 708
аз снощи пробвах нощните капсулки ... харесва ми как се отрази на кожата, но след една все пак мнението ми не важи много хах ... загледах някакви околоочни, някой пробвал ли ги е ?

# 581
  • Мнения: 697
Вече и на мене ми станаха интересни , ще взема да ги пробвам, но как ще стане пишете , че ги нямало или трябва да се проверява по-често за наличност .

# 582
  • Мнения: 7 708
те не са 1 вид, явно тези с витамин С са спрени
https://www.google.bg/search?q=balea+capsules&source=lnms&am … w=360&bih=560

# 583
  • Мнения: 15 313
Тези капсули на Белеа как ги ползвате, каква им е идеята? Директно мажете в/у кожата вместо крем или?
Аз поне не. Първо нанасям серума за лице, който ползвам, после запечатвам с маслена капсула, а след нея слагам крем за лице. Вечер когато слагам маска без отмиване, след времето за престой попивам излишното количество, а останалото втривам в кожата, после нанасям маслената капсулка и това е.

# 584
  • Мнения: 15 356
аз снощи пробвах нощните капсулки ... харесва ми как се отрази на кожата, но след една все пак мнението ми не важи много хах ... загледах някакви околоочни, някой пробвал ли ги е ?
Аз ги взех,харесват ми.Мазнички са,и ги мажа като няма излизам,вечер и следобед като се прибера от миткане.Попиват си и много приятно действа.Ще пробвам и нощните капсулки.

Общи условия

Активация на акаунт