Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 568
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Кой от двата гела е по хубав, преди 4/5 години съм ползвала този с глина, бях доволна, но се чудя кой от двата да взема Simple Smile

# 676
  • Мнения: 22 531
Може ли снимка на състава на крема на Арома,благодаря!🤗

# 677
  • Мнения: X
Аз все пак открих онлайн съставите на Арома тук, в текста на описанията към всеки продукт:
https://www.mylook.ee/catalogsearch/result/?q=labora

# 678
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025


Искам да похваля душ пяната на дм балеа, която мирише страхотноо! Малко по-лятен аромат е, тази опаковка ми свърши и ще си взема пак лятото но е супер свеж аромат, и това че е под формата на пяна много ми харесва! Препоръчвам с две ръце!😍❤

Много ми е любима тази пяна, но беше лимитка.Дано още я има някъде.

# 679
  • София
  • Мнения: 1 408
Скрит текст:
В Елитис има нови неща на Ревюел. Аз си взех тези:

Скрит текст:

Poli Hristova, от Елитис в кой град са закупени продуктите на Ревюел?Благодаря.
[/quote][/spoiler]

ИЗвинявам се. София в Халите.
[/quote]
Poli Hristova, Вчера обиколих там и не ги видях!!! Къде са позиционирани?
Благодаря.

# 680
  • Мнения: X
Днес имах 1 час сама в “Елитис” и загледах продуктите на “Руби Роуз” , но не посмях да взема, китайски са , но изглеждаха прилично за цената си. Някоя дама от тук , ползвала ли е продукти на марката и доволна ли е , или са по-скоро разочарование?

# 681
  • Мнения: 15 356
Един час в Елитис,завиждам.
Ползвала съм сенките и са хубави.

# 682
  • Deutschland
  • Мнения: 5 354
Ruby Rose не са китайски, а латвийски. Сенките им, ми са вечен фаворит

# 683
  • Мнения: 8
Здравейте, следя темата от месеци и благодарение на вас открих страхотни продукти на добри цени. Искам да похваля дневния крем и серума на Биотен мултиколаген, също и околоочния крем с нар също на Биотен. С комбинирана кожа съм кожата ми е свежа, мека, подхранена, не лъщи и не мазнее на Т-зоната. Моля за препоръки за хубав матиращ топ лак или за хубави матови лакове. Пробвах този на Перфект, но не матира хубаво и равномерно.

# 684
  • Мнения: 22 531
Днес имах 1 час сама в “Елитис” и загледах продуктите на “Руби Роуз” , но не посмях да взема, китайски са , но изглеждаха прилично за цената си. Някоя дама от тук , ползвала ли е продукти на марката и доволна ли е , или са по-скоро разочарование?
На 42, почти 43 съм..Ползвам Руби Роуз от тинейджърска възраст. Скоро не съм купувала техни продукти, защото не съм виждала налични в търговската мрежа.

# 685
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
Моля за препоръки за хубав матиращ топ лак или за хубави матови лакове. Пробвах този на Перфект, но не матира хубаво и равномерно.
Аз съм доволна от този и всичките лакове на GR. В темата за лакове може да научиш повече.

# 686
  • Мнения: 22 531
Аз пък не ги харесвам, при мен падат много бързо. Харесвам на Флормар лаковете.

# 687
  • Мнения: 15 250
Аз да ви кажа, че това чудо на Ревюел:
Скрит текст:
водещ се мицеларен гел дегримьор с колаген, сваля чудесно очен грим - сенки и спирала, с максимум два тампона. Може да се ползва по два начина: на сухо, поставяйки го на тампонче, както и под душа, директно нанесен, оставен да действа две минутки и отмит с вода.
Ползвала съм и по двата начина, като "на сухо"  е просто безотказен откъм сваляне на спирала, не люти и не смъди и после няма ефект "панда". За мен е добро попадение. Основно го ползвам за разгримиране на очи.

# 688
  • Мнения: X
Благодаря момичета! Значи ще си взема нещо тяхно, имам ви голямо доверие, не пиша често, но следя и записвам каквото ще пробвам и проверявам в темата.
П.С:имах 1 час до резултатите от изпита (в сесия съм) и реших, че ще минат изключително бързо ако се пъхна в Елитис. Така и стана😅

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Джаста само ми вкарва мухи в главата Grinning
Сега и дегримьора се запалих, а и за пяната с лайка на Ревюел, а имам измивни гелове за година напред.

Общи условия

Активация на акаунт