Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 681
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 670
Джаста е голяма подстрекателка!  Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

# 691
  • Deutschland
  • Мнения: 5 407
Аз пък нямам нито един в момента. Имам само една пяна на Нивеа, която грим не сваля. Олиото на същата марка го изхабих

# 692
  • Мнения: 15 356
Джаста само ми вкарва мухи в главата Grinning
Сега и дегримьора се запалих, а и за пяната с лайка на Ревюел, а имам измивни гелове за година напред.
Джаста е виновна за много покупки,все добри де.Тя ме запали по Ревюела,на такова евтино нещо,никога не бих се спряла,не ме разбирайте погрешно,не съм сноб.Просто съмнително ниска цена,а се оказа добро качество.Сега награбих ей тия неща,май маската за под очи със златисторозово фолио ще е първа.
Скрит текст:

# 693
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, здравейте. Дайте препоръка за шампоан срещу себорея. Сестра ми има такъв проблем и след като опитахме всичката скъпа козметика (повечето пъти изписвана от дерматолог) без ефект, попаднах на темичката и реших да потърся съвет от вас.

# 694
  • Мнения: 15 356
Момичета, здравейте. Дайте препоръка за шампоан срещу себорея. Сестра ми има такъв проблем и след като опитахме всичката скъпа козметика (повечето пъти изписвана от дерматолог) без ефект, попаднах на темичката и реших да потърся съвет от вас.
Здраве Форте и Кетозал е ползвал мъжът ми преди, а сега от години само със Здраве си мие косата,като сменя видовете ,няма грам пърхот и себорея ,а е с много тъмна коса и без бял косъм.

# 695
  • Мнения: 1 502
Момичета, здравейте. Дайте препоръка за шампоан срещу себорея. Сестра ми има такъв проблем и след като опитахме всичката скъпа козметика (повечето пъти изписвана от дерматолог) без ефект, попаднах на темичката и реших да потърся съвет от вас.

Може да опитате тази серия. Често са на промоция, имат шампоан и за чувствителен скалп. Себореята се влияе от много неща, трябва си продължително време, за да се нормализират нещата. Ако е чувствителна към сулфати в ш-ни също има в серията.

# 696
  • Мнения: 522

Poli Hristova, Вчера обиколих там и не ги видях!!! Къде са позиционирани?
Благодаря.

Те вече не са при кремовете. А всичките им продукти са на стелажа, който свършва с боите. Дано ме разбра.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 15:21 от bubanka

# 697
  • София
  • Мнения: 1 408

Poli Hristova, Вчера обиколих там и не ги видях!!! Къде са позиционирани?
Благодаря.

Те вече не са при кремовете. А всичките им продукти са на стелажа, който свършва с боите. Дано ме разбра.
Разбрах, благодаря ти, още днес в 17,30 ч. съм в магазина и ........дано да са останали артикули.

# 698
  • Мнения: 7 563
Момичета, здравейте. Дайте препоръка за шампоан срещу себорея. Сестра ми има такъв проблем и след като опитахме всичката скъпа козметика (повечето пъти изписвана от дерматолог) без ефект, попаднах на темичката и реших да потърся съвет от вас.

Много съм доволна от шампоана против себорея на Билка.

# 699
  • Мнения: 2 545
Да се похваля с три много добри продукта -

Нощен крем Арома с хиалурон и ретинол  и околоочен от същата серия.
Мога да споделя само, че нощният крем изненадващо не се държи като нощен, т.е. по-мазен крем, а попи веднага (нанесох го дори два пъти). Околоочният също попи веднага и изобщо нямам чувството, че съм си сложила крем.


Взех си от ДМ и едно почистващо чудо -  корейски измивен гел на It’S SKIN - HAVE A Egg Cleansing Foam (с яйце), който стяга порите. Изключително икономичен е - измих се с почти едно грахово зърно от гела, който се разпени идеално, почисти мигновено и кожата започна леко да скърца, точно както е описано в упътването на етикета. Наистина леко стяга, без да дехидратира. Нядявам се да съм доволна и в по-дълготраен план.

# 700
  • София
  • Мнения: 28 515
Хм, измиващия гел ми звучи доста добре.

# 701
  • Мнения: 1 146
А аз от доста време съм хвърлила око на кремчетата на Арома и май скоро ще избухна 🤣

# 702
  • Мнения: 1 670
Измиващия гел и на мен вече ми е в списъка за вземане Sweat Smile

# 703
  • Мнения: 2 545
Измиващия гел и на мен вече ми е в списъка за вземане Sweat Smile

Мисля, че е добро попадение. От отдеве само си попипвам кожата - приятно стегната, без да опъва.
Създава много специфично усещане върху кожата - чиста, леко скърцаща, но пухкава и мекичка, а като плъзнеш ръка по повърхностния слой има някакво леко съпротивление.

Много се надявам да има лек стягащ и свиващ порите ефект, и да не дехидратира. Това ми е главното опасение.

# 704
  • София
  • Мнения: 28 515
simpatikonia, би ли споделила отново впечатления след като имаш малко повече наблюдения? Защото съм с мазна кожа и аз също много бягам от дехидратиращи продукти.

Общи условия

Активация на акаунт