Тегло на тийнейджър (мнение+помощ)

  • 1 874
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
на 17 години съм ,висок съм близо 181-183 ,но тежа  65-66 нормално ли е и тябва ли да наедрея?

# 1
  • Мнения: X
Ако не боледуваш - нормално е. Родителите ти с какво телосложение са?

# 2
  • София
  • Мнения: 12 006
Ти добре ли се чувстваш с такова телосложение? Явно си тип "щиглец", не особено лицеприятно за повечето жени, но за годините ти е нормално да нямаш развито тяло още. Ако искаш да наедрееш, го прави здравословно + фитнес с инструктор, а не да тъпчеш пасти и торти или да нагъваш пилешко с ориз в огромни количества, и накрая само да си развалиш фигурата със сланини и да си докараш здравословни проблеми.

# 3
  • Мнения: 4 710
Мой приятел е с такава фигура, наследил я е от баща си.

Познавам го откакто бяхме на 18г. (горе долу на твоята възраст). Ядеше много, пушеше много, беше слаб като вейка. Преди няколко години напълня малко, ходеше на фитнес и горе долу се получи нещо. Но сега има шкембе, бузи, двойна брадичка, а краката и ръцете му са много слаби. Докато тренираше, нещата бяха горе долу приемливи. Но сега е много несъразмерен и според мен, по-добре да си беше останал слаб.

А моят съвет е да говориш със специалист, който да даде насока за твоята физика какво конкретно може да се направи.

# 4
  • Мнения: 1 376
Бившият ми мъж на твоята възраст е бил 60 и няколко кила на ръст 190, в последствие беше 90 - 110. Не бързай, ще наедрееш...
Само недей да се хващаш с разни анаболни стероиди.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Започни да тренираш нещо!
Това е важно, за да си със здраво сърце. Ако сърцето ти е здраво, почти няма за какво да се тревожиш- тялото си взима каквото има нужда и се уравновесява. Психиката ти също се калява, белият дроб се развива. Тренирай!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 548
Ако се храниш нормално, няма проблем. А спортът е добър за всеки.

# 7
  • Мнения: 1 343
Искам и аз да напиша, че теглото е много малко за този ръст. Не си отговорил дали се храниш добре?

Общи условия

Активация на акаунт