Усмихвате ли се често?

  • 3 649
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 622

 Често да, но може би не достатъчно често

# 61
  • Мнения: 779
 Naughty

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 14:32 от Малчо

# 62
  • Мнения: 221
мн даже.. непрекъснато се хиля..  Joy Joy Joy
въпреки, че има моменти когато не чак толкова много

# 63
  • Мнения: 3 091
Ухилена, озъбена... Да! при мен е въпрос на психика - безумен оптимист! Grinning

# 64
  • Мнения: 5 647
Да, усмихвам се, при това доста често. Хората, които са около мен ми харесват най-много усмивката и като им се усмихна, се разтапят.  Wink

# 65
  • Мнения: 3 405
Това е естественото ми състояние  Grinning

# 66
  • София
  • Мнения: 2 271
Къде сте бе хора???
На всякъде виждам само угрижени физиономии и замислени хора. Тук всички казват, че са лъчезарни и винаги усмихнати .... А като се огледаш на улицата, всеки си блее на някъде и си мисли за неговите си неща.
Как стават тия работи?!? Thinking

# 67
  • Мнения: 515
И аз си вървя все замислена и с бръчка по средата на челото Confused. Честно казано дай 5 лв и веднага ще съм така newsm47 Joy

# 68
  • Мнения: 408
Само като е болно малкото съм угрижена. Иначе - нон-стоп съм усмихната, и то от сърце Crazy. Явно затова като ме срещнат клиенти ме питат няма ли вече да се връщам на рябота, а като изляза от града дружките ми през ден звънят да ме питат кога ще се върна smile3521

# 69
  • Мнения: 3 576
Къде сте бе хора???
На всякъде виждам само угрижени физиономии и замислени хора. Тук всички казват, че са лъчезарни и винаги усмихнати .... А като се огледаш на улицата, всеки си блее на някъде и си мисли за неговите си неща.
Как стават тия работи?!? Thinking
  202uu
И аз това се зачудих  Joy

# 70
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Къде сте бе хора???
На всякъде виждам само угрижени физиономии и замислени хора. Тук всички казват, че са лъчезарни и винаги усмихнати .... А като се огледаш на улицата, всеки си блее на някъде и си мисли за неговите си неща.
Как стават тия работи?!? Thinking
Peace
Учудвах се на някои чужденци, които казваха че българите не сме приветливи и все намусени ходим, но вече ги разбирам. Наистина ужасно много сериозни лица има по улиците  Rolling Eyes
Не всички нации са толкова усмихнати. Направило ми е впечатление, че и поляците и гърците се усмихват колкото българите.

# 71
  • Мнения: 730
Почти винаги съм на кеф и се усмихвам.
Когато обаче не съм - няма сила, която да ме накара да се нахиля, нямам желанието.

Подписвам се Peace

# 72
  • Мнения: 1 364
Вярвам в тази теория. На мен ми става приятно, като ми се усмихнат, усмихвам се в отговор.
Опитвам се да се усмихвам по-често и без причина, да Grinning

# 73
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мдаааааа, усмихвам се.., но все по-често доближавам до това състояние:

# 74
  • Мнения: 27 524

За мен това не е така и ми изглежда доста изкуствено, дори безсмислено

забелязали сме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт