За хора със стабилни нерви - вижте как се правят кожените якета!

  • 9 318
  • 127
  •   1
Отговори
# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Нема битка:)
Разказвам детски спомени просто Simple Smile)))))))))))))
За печено човешко с ориз... Mr. Green

# 61
  • Мнения: 46 657
Reza, питам, защото мъжът ми каза, че и тях са ги водили в 8 клас и реших, че е същата  Laughing

По темата- месо не обичм, но ям пиле и риба, защото по този начин си реших няколко здравословни проблема  Confused

# 62
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Може и така да се каже:)

Никол...значи има много луди учителки ...Simple Smile

Не ме разбирайте грешно.
Аз не пропагандирам вегетарианството...то е въпрос на вътрешно убеждение и нужда.

Само ми стана странно, че толкова много хора се възмутиха от филмчето без дори да забележат защо е качено то в нета...притесниха се от линка, но не и от същността на темата.

# 63
  • Мнения: 1 418
С риск да си навлека гнева на много хора ще кажа,че на мен лично ми е жал повече за животните, отколкото за хората.В крайна сметка човек може да се защити,а животното не.С малко мили думи можеш да го привлечеш към себе си и да правиш с него каквото си искаш.А това е жестоко.Не гледах филмчето.Нямам намерение да сънувам кошмари.Достатъчно ни е напрегнато ежедневието,та само това липсва.Гледах филмчето,което пуснаха в БИГ БРАДЪР 3,с животните от приюта.Да ви кажа ревах като побъркана.А си мисля,че имам здрава психика...Това е извратено.И изобщо си мисля,че никой няма право да отнема живот,независимо дали човешки или животински.

# 64
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Дайте ми линк, да изгледам филмчето моля ви!

# 65
  • Мнения: 195
И аз искам да гледам.

# 66
  • Мнения: 2 550
http://www.petatv.com/

Редактирам линкът.
За който много иска да види филмчето само насочвам да търси в десният долен ъгъл нещо за кликане:)

Реза

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 08:40 от Reza

# 67
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Изгледах го...вечерята ми се върна в гърлото.

Имам едно кожено яке, ще си го износя... Но никога няма да си купя повече кожено, отвратих се

# 68
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Това е гадост. Почувствах се ужасно просто. Не можах да гледам повече от 3 мин.

# 69
  • Мнения: 42
С риск да си навлека гнева на много хора ще кажа,че на мен лично ми е жал повече за животните, отколкото за хората.В крайна сметка човек може да се защити,а животното не.С малко мили думи можеш да го привлечеш към себе си и да правиш с него каквото си искаш.А това е жестоко.Не гледах филмчето.Нямам намерение да сънувам кошмари.Достатъчно ни е напрегнато ежедневието,та само това липсва.Гледах филмчето,което пуснаха в БИГ БРАДЪР 3,с животните от приюта.Да ви кажа ревах като побъркана.А си мисля,че имам здрава психика...Това е извратено.И изобщо си мисля,че никой няма право да отнема живот,независимо дали човешки или животински.


!
 Peace Подкрепям.И аз не гледах филмчето щото съм много жалостива !!

# 70
# 71
  • Мнения: 644
Добре де,при мен няма филм   newsm78   защо????????

# 72
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Това е най-ужасното нещо, което съм гледала! Не звяр, човекът е чудовище!!! Защо, по дяволите, трябва да е жива животинката?!!! Просто не мога да го проумея! Cry

# 73
  • Мнения: 2 550
Това е най-ужасното нещо, което съм гледала! Не звяр, човекът е чудовище!!! Защо, по дяволите, трябва да е жива животинката?!!! Просто не мога да го проумея! Cry

Може ли за да не повредят кожата.
И все пак...може да го одуши или нещо такова...
Не искам да си представям каква нечовешка болка е да ти свалят кожата докато си жив... Confused

# 74
  • Мнения: 2 309
Настина е много жесток начина на дране.Не бих се чувствала толкова зле,ако ги убиват преди това...
Кожите на тез лисици са много скьпи.Няма ли начин да се трепят с ток,като при кравите...


Общи условия

Активация на акаунт