iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 114

  • 37 512
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12
Здравейте,
 denis  този пробиотик на Lake Avenue Nutrition, Acidophilus & Bifidus, 8 Billion CFU  дали става за деца?
Благодаря предварително

# 91
  • София
  • Мнения: 36 149
Здравейте,
 denis  този пробиотик на Lake Avenue Nutrition, Acidophilus & Bifidus, 8 Billion CFU  дали става за деца?
Благодаря предварително
Да, става - за възраст над 5-6 год. напр.
Приема се на гладно с вода, най-добре вечер, 3-4 ч. след по-леко хранене, преди сън.

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен

# 92
  • София
  • Мнения: 562
denis може ли да ме съпортнеш поръчах си https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-NAC-600-mg-250-Veg-Capsules/694, но вътре има селен и още една съставка, която не знам каква е и  какво подпомага. Да уточня, че исках чистата форма да поръчам, ама нещо съм проспала Simple Smile

# 93
  • София
  • Мнения: 36 149
denis може ли да ме съпортнеш поръчах си https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-NAC-600-mg-250-Veg-Capsules/694, но вътре има селен и още една съставка, която не знам каква е и  какво подпомага. Да уточня, че исках чистата форма да поръчам, ама нещо съм проспала Simple Smile
Съдържа малко селен и молибден (минерал), които подпомагат метаболизма на сяросъдържащите АК (в случая NAC).
Става - не е проблем, че ги съдържа.   
  

# 94
  • София
  • Мнения: 3 272
Денис, моля те да ми препоръчаш витамини за кърмещи жени, освен тези на Гардън ъф Лайф. Интересуват ме по-бюджетни - от 40 до 70лева. Моя близка иска са взима на тези са й скъпи. 🤗

# 95
  • София
  • Мнения: 36 149

Седмични промоции
валидни до  15.01 - 20.00 ч. н. вр.
 
Brands of the Week
до 15% намаление
 (марки на седмицата)





 
код  10LOYALTY  - 10% намаление за поръчки над 60$
- многократен
- може да се ползва с персонален код
 
код  NEWYEAR10  - 10% намаление за поръчки над 60$
- валиден до 13.01 - 20:00ч
- може да се ползва с персонален код

Дневна промоция - 24 часа
Fiber - 20% намаление
- подпомагат функцията на СЧТракт, имат газогонно действие, създават чувство за ситост  
- понижават нивата на холестерола и триглицеридите
- детоксиканти - чистят токсини, шлаки, плаки,...
- забавят усвояването на бързите /прости/ въглехидрати (с ползи при ИР, напр.)
- стабилизират инсулиновата крива /при ИР/
- намаляват теглото

валидна дo 09.01 - 20:00ч

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 07:13 от denis.

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 2 113
А магнезия кога се пиеше, че съм забравила, на гладно или с/след храна?

Код за iherb - WCZ857

# 97
  • Мнения: 48 111
Свършва ми канелата, скоро имало ли е намаление на подправките

# 98
  • София
  • Мнения: 36 149
А магнезия кога се пиеше, че съм забравила, на гладно или с/след храна?
На гладно, между храненията, вечер преди сън...


Свършва ми канелата, скоро имало ли е намаление на подправките
Да, миналата седмица - на Frontier Natural Products. Ползвам тяхната цейлонска канела (453 g) и дори проверих дали е включена в промоцията, защото не винаги я включват, но не си поръчах този път, защото все още имам от нея, а ми трябваше спешно какаово масло и такова поръчах ( на Terrasoul Superfood)... и добре, че го поръчах - защото вече не се предлага, а беше на супер цена.

Та за канелата - сега тази е на промоция:
https://www.iherb.com/pr/Simply-Organic-Organic-Ceylon-Cinnamon- … -08-oz-59-g/65526 - хубава е, ползвала съм я, но за мен, това кол-во е малко, защото ползвам всеки ден  канела.
Дори ММ я ползва - слага пръчка в кафето си. В къщи си имаме чашка с пръчки канела - всеки си избира ( с по-силен или вече по-слаб аромат, от многократното ползване) и си слага в кафето - аромата е страхотен)

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 07:41 от denis.

# 99
  • Мнения: 1 052
Здравейте мацки! Моля за съдействие! При поръчка с презвозвач от Англия - Билинг и Шипинг адреса еднакви ли трябва да бъдат или е без значение?

# 100
  • Мнения: 6
Здравей Денис,
Коя форма на колагена на NEOCELL препоръваш да се приема - на прах или таблетки.

код за отстпка: AMW7541

# 101
  • Мнения: 48 111
А не,и аз frontier naturals ползвам Simple Smile Еми ще чакам пак. Куркума и джинджифил също си взимам техни, харесвам ги, но вървят по бавно. Но канелата ми е незаменима просто Joy Пак ще има...

# 102
  • София
  • Мнения: 229
Здравейте мацки! Моля за съдействие! При поръчка с презвозвач от Англия - Билинг и Шипинг адреса еднакви ли трябва да бъдат или е без значение?

Моя Билинг си е българския, а шипинг -английския.



код отстъпка- KOV097

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 18:18 от Не се сърди, човече

# 103
  • София
  • Мнения: 32
Flowers Four Leaf CloverЗдравейте, мили дами,

моля за малко уточнение - тъй като вече реших да поръчвам през превозвач след втора изгубена пратка до БГ да попитам нещо: направих си регистрация в Габиели, въведох  немския адрес на превозвача  в iherb, накрая ми излезна опция Хермес, която потвърдих (на други превозвачи не излязоха, странно...) като желан превоз  , обозначиха ми се доп такси и общия тотал дойде към 100 евро...така, сега ако поръчам още една пратка след тази на същата стойност дали ще има проблем при пристигането им в Германия- ако ги обениняват като стойност дали няма да възникнат доп такси?? Някой знае  ли?

Иначе процедурата на поръчката е правилна, нали? Пристигат директно в офиса на Габиели и си ги взимам без други такси?
Благодаря ви:hibiscus:

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 647
А не,и аз frontier naturals ползвам Simple Smile Еми ще чакам пак. Куркума и джинджифил също си взимам техни, харесвам ги, но вървят по бавно. Но канелата ми е незаменима просто Joy Пак ще има...


Аз като се вгледам в снимката, това не е цейлонска канела, а Касия. Това ли пристига?

Общи условия

Активация на акаунт