СЕПТЕМВРИйски мaми 2020 - ТЕМА №1

  • 24 923
  • 742
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 243
Честно да ти кажа не бих рискувала с басейна, че доста неща може да си докара човек.

Вие как се храните? Похапвате ли и нездравословна храна? 🤔 Направо ми е слабост, макар всячески да се опитвам да не консумирам тестени изделия и сладко. Толкова ми е трудно. 😁

# 361
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Основно ми се похапват боклуци 🙄 което хич не е ок. Внимавам с количеството, обаче. Успокоявам се, че взимам комплексни витамини.

# 362
  • София
  • Мнения: 121
Не знам за вас, но аз съм в перманентно състояние на болезнен глад и сякаш нищо не ме засища. Все едно ми се гади от глад. Не знам как ще я карам така, дано да е само за първия триместър този проблем, че не ми се мисли колко килограма ще кача.

# 363
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Да и на мен ми се гади от глад, чак се разтрепврвам и ако не хапна нещо като хляб, паста или картоф, все едно нищо. 🙄
Гади ми се от салати, гади ми се от любимото авокадо, от любимите месо и яйца...

# 364
  • Мнения: 34
Аз не мога да спра да ям. Видяхме пулсациите на сърчицето в 6+5. Все пак зависи и от техниката, с която се гледа. Зависи и дали е вагинален прегледа.
Миналата седмица бяхме на Велинград и аз не влизах в басейна.

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 1 390
До миналата седмица бях като вълк. Напоследък ям пици, дюнери все вредни неща, но 7-8 месеца преди да забременее не бях хапвала (за сватбата се стягах) е мина сватбата и се почна. Странно ми е само че обожавам сладко, а сега не искам и да видя 🙈 за сметка на това мъжа ми до преди малко търси череши, е ще се задоволя и с компот 🙈 дано повече не ми се дояждат неща които ги няма в сезона 🤦‍♀️🤷‍♀️🙄

# 366
  • Мнения: 49
При мен вчера прегледа беше с коремен ехограф, а не с вагинален... Дали може да се дължи на късната ми овулация това, че все още не се чува пулс? Цикъла ми е на 30-34 дни... Иначе АГ ми каза, че има ембрион...

# 367
  • Мнения: 34
При мен вчера прегледа беше с коремен ехограф, а не с вагинален... Дали може да се дължи на късната ми овулация това, че все още не се чува пулс? Цикъла ми е на 30-34 дни... Иначе АГ ми каза, че има ембрион...
И моя е на 30 дни, видях пулсациите в 6+5, няма как да очакваш да видиш нещо по-конкретно през коремния, все пак си още в началото! При вагиналния щяхте да ги видите.

# 368
  • Мнения: 49
Ами АГ не ми предложи вагинален.. Просто сега трябва да чакам идния петък 😣

# 369
  • Мнения: 34
Всичко ще  е наред! Моя ембрион онзи ден беше 1.4см. Нали не очакваш с коремен ехограф да видиш сърчице, което мноооого мъничко.

# 370
  • Мнения: 430
Добре одшли на новите момичета.
Днес се наложи сама да ис сложа фраксито и то сам можеш само в корема (в краката не  бях сиг къде точно) та добре че е ютуб да подскаже Много е гадно Sad

Таа пулсации чухме с вагинален в 5г.с+4,  яде ми се предимно сладко-солено не мога да ям много сладко нито много солено... и на мен са ми фаворит тестените, дюнери и пица, ориз, паста... Но картофи и месо не ми се ядът (затова ми е много трудно и да си храня детето... май ще тр да ходим за супа до квартална кръчма или където има) не ми се готви нищо гади ми се при мисълта...
И на мен ми се гади от глад... не е работа най-интересното повърнах преди 2 дни и от тогава ми олекна  Grinning

# 371
  • София
  • Мнения: 121
Сънфлауър, свиква се с Фраксипарина. Аз при предната бременност не можех сама да си ги слагам и ММ отговаряше за тази дейност. Но сега вече съм претръпнала и сама си ги бия без проблем.

# 372
  • Мнения: 1 133
Леле... Колко разлика имат? Аз кърмих моя до 2г 😄😄😄 накрая вече откачих и казах "стига толкова". Като спрях да давам се премести и в неговата стая, което беше перфектно, защото най-накрая с ММ можеше да правим каквото искаме на леглото НИ. 😂
Родих я декември 2018, 1 година я кърмих, стига ми толкова. 😄
Аз не изпитвам глад, от няколко дни успявам да ям по малко. Сладко и месо НЕ. Сутрин, обед и вечер сирене, по-солено ако може 🤷

# 373
  • Мнения: 243
Момичета понякога усещам сърцебиене, малко се притеснявам да не би да е от ТСХ, понеже след като забременях стойностите се вдигнаха и започнах да приемам Л-тирокс. Случвало ли ви си е?

# 374
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Случва ми с много често. Мисля, че е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт