СЕПТЕМВРИйски мaми 2020 - ТЕМА №1

  • 24 130
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 123
Толкова е странно да съм бременна отново. Родих преди година.
Нямам никакви симптоми или нямам време да ги усетя с проходилата мома 😄 Предполагам, че ще е различно и няма да мисля постоянно за бременността. Сега съм на тема зъбки, хранене, отбиване.

# 61
  • Мнения: 12
Толкова е странно да съм бременна отново. Родих преди година.
Нямам никакви симптоми или нямам време да ги усетя с проходилата мома 😄 Предполагам, че ще е различно и няма да мисля постоянно за бременността. Сега съм на тема зъбки, хранене, отбиване.
Абсолютно така е! Втората ми бременност мина много бързо и неусетно покрай грижите за по-голямото. Просто нямаш време да се концентрираш върху всяко едно подръпване, болчица и т.н. Раждането също беше много по-бързо и лесно, а после и гледането 😀

# 62
  • Мнения: 430
Здравейте, За много години и честит имен ден на всички именици бъдете живи и здрави.
 Записвам се и аз при вас със свито сърце, имам една малка принцеса на 4,5г след нея 2 миссед след прокървяване.
 След 3 дни закъснение, вчера видях 2 чертички и веднага отидох на лекар, защото на предния преглеглед през декември ми каза че имам фуликул от дясно и перфектна лигавица, да обаче по цветна снимка отдясно ми беше запушена тръбата и много ме достраша да не е извънматочна и не знаех кога най-рано да отида, за да се види какво става. ТОй ме прегледа с вагинален видеозон видя 3милиметра точица и каза че има косвени причини да смята че е вътре... и ми изписа фолиева, апирин и да си слагам утрогестан и ми каза да спра да ходя на работа. Та днес ще си оформя болничния и лягам да лежа докато дъщерями е на градина. Стискайте палци този път всичко да е наред Sad с мъжът ми дори ни е страх да се зарадваме..
 Предполагаем термин 12.09 по калкулаторите Simple Smile

# 63
  • Мнения: 243
Здравейте! И аз се включвам много тихичко на пръсти. След два мисед аборта съм, това ми е трета бременност. Записах час за след 2 седмици. През това време съм на терапия с фракси, витамини, аспирин и куп подобни. Дай Боже този път имаме успех! Успех на всички!

Как ви дадоха болничен толкова рано?

# 64
  • Мнения: 430
Здравейте! И аз се включвам много тихичко на пръсти. След два мисед аборта съм, това ми е трета бременност. Записах час за след 2 седмици. През това време съм на терапия с фракси, витамини, аспирин и куп подобни. Дай Боже този път имаме успех! Успех на всички!

Как ви дадоха болничен толкова рано?
Ще напише някаква друга диагноза докато не чуем пулс,а после ще е с код за бременност..

# 65
  • Мнения: 261
Здравейте момичета 😊

От 1,5 се борим за бебе. Най- накрая успяхме след инвитро процедура. Имах замразен трансфер на 29.12 на 2 петдневни ембриона  и днес след кръвен тест излезе положителен резултат 92.20mIU/ml.
Надявам се да ме приемете във вашата група, според онлайн калкулаторите термина ми е на 14.09.20. На преглед съм на 25.01.20 и тогава ще разберем колко ембриончета са се хванали.
За мен това е втора бременност, имам дъщеря на 8 години от първият ми брак.
Стискам палци на всички и се надявам да се заформи добра група и да си живуркаме щастливо.

# 66
  • Мнения: 48
Добре дошли на всички нови мами желая ви леко бременеене и щастлив финал. Hug

# 67
  • Мнения: 43
Здравейте! Добре дошли на новите момичета! Днес бях на преглед и много ме притесниха, има плоден сак в матката с оформено жълтъчно мехурче, но много близо до маточния рог, което било лошо Sad Някой сблъсквал ли се е с това? И другото ... утре имам записан час и при друга лекарка, но днес ми взеха цитонамазка и микробиология и ехографа, дали ще разбере, че днес съм била на преглед и ще се подразни най-вероятно... да чуя ли второ мнение? Дайте съвети, че незнам какво да правя Sad

# 68
  • Мнения: 1 560
Здравейтее, бях на преглед днес. Има маточна бременност и ембрион, но е рано да се каже за сърдечен ритъм. Нищо не ми казаха седмица или термин. Другата седмица пак съм на преглед за евентуален ритъм и може би тогава ще имам повече информация.
Засега това е най-важното - имам си ембрионче Simple Smile

Jiji, според мен няма как да разбере, че си била на преглед, но дори и да разбере няма от какво да се притесняваш. Лекарите са свикнали с това, нормално е да потърсиш 2-ро мнение. Не мисля, че би се засегнала лекарката. Щом имаш записан час отиди и виж какво ще ти каже. Ще си по-спокойна според мен.

Лика, радвам се, че си тук Simple Smile

# 69
  • Мнения: 231
Добре дошли на новите мамчета,

Дано всичко да е наред и да гушкаме здрави бебчета през Септември.

Аз днес нищо не усещам от бременността и малко се притеснявам, предните дни имах придърпвания и бодежи от време на време, болеше ме главата, а сега нищо. Утре съм на преглед дано всичко да е наред!

Весел празник на всички именници! Аз също съм именничка, но мисля да празнувам утре след прегледа, днес съм със свито сърце Sad

# 70
  • Мнения: 264
Добре дошли на новите мамчета,

Дано всичко да е наред и да гушкаме здрави бебчета през Септември.

Аз днес нищо не усещам от бременността и малко се притеснявам, предните дни имах придърпвания и бодежи от време на време, болеше ме главата, а сега нищо. Утре съм на преглед дано всичко да е наред!

Весел празник на всички именници! Аз също съм именничка, но мисля да празнувам утре след прегледа, днес съм със свито сърце Sad

BettyBe Честит Имен ден! Бъди жива и здрава, много щастлива и много сбъднати мечти!
И аз доста започвам да се вглеждам в симптомите или липсата на такива и започвам да се притеснявам. Знам, че това изобщо не е правилно, защото всяка бременност е различна.
И моя преглед е утре и вече нямам търпение, дано всичко да е наред Simple Smile

Mint страхотна новина Simple Smile на другия преглед ще чуете сърчице.

Jiji  аз също мисля, че е добре да чуеш второ мнение.

# 71
  • Мнения: 48
Честит празник Бети желая ти здраве и много щастие!
Да се включа и аз във групата на безсимптомните мислех,че съм само аз със предната бременност още от рано ме подхвана глад,гадене,повръщане а сега отначало имах придърпвания ниско на корема и кръста от 2дни спря и почнах о аз да се шашкам.

# 72
  • Мнения: 1 123
И аз няма симптоми. Имам болка в кръста от време на време, но покрай малката бързо забравям. Запушва ми се и носът, когато спя. Имам спомен, че при първата бременност беше така 🤔
Днес щях да отида на преглед, но ще изчакам Четвъртък.

# 73
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Цоп и аз при вас. Онзи ден видях двете черти и веднага вдигнах малко дозата на Еутирокса. Преди вземах 2 пъти седмично 75, останалоте дни 50. Започнах всеки ден да взимам 75. Миналият месец тсх ми беше 2.6, тези дни ще пусна пак.
За преглед е още рано, днес ми е 27 ден от цикъла. Симптоми- леки пмс болки, напрегнати гърди, подут корем и лека замаяност. Втора бременност, стана от първия път 😳

# 74
  • Мнения: 430
Добре дошла VickyTaylor, леко и безпроблемно бременеене🥰
Честит имен ден Бети с малко закъснение бъди жива и здрава.
Aneto91 и ioni_666 стискам палци всичко да е наред и вярвам че ще бъде. Не си мислете лоши мисли силно гушшш. Аз съм утре вечер на преглед нямам търпение и на мен ми е едно свито до 12 г. с. Ще е така... После пак но поне ще го усещам в един момент 😁

Общи условия

Активация на акаунт