Чувствам се празен

  • 13 157
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 56
Продължавате да се захващате с това полагане и не полагане. Всеки има право на щастие и това е факт, тъй че тези Ви нападки, че на мен не ми се полага са безпочвени и са даже злобни. Съжалявам ако Ви наранявам егото, обаче престанете да дъвчете едно и също, моля Ви.

Разбрах Ви - на мен не ми се полага. На целя свят му се полага, обаче не и на мен. Защото съм бил "тежък, досаден, протяжен, депресарски". Обаче това пък да обощаваш нечия личност как може пък да се нарече?

Пишел съм с по едно изречение, следователно не умея да водя разговор. Има логика.

Това, че не приемам съветите Ви е защото не са ми полезни. Не ми и казвате нищо ново. Спрете да се засягате за разни си неща, моля Ви. Приемете, че не сте се сблъсквали никога с моите препятствия,  особено се обръщам към жените тук, които не го разбират това.

Цитат
Правиш контакт - разговаряш - виждаш резултата. Ако не ти харесва - пак опитваш, но ПО ДРУГ НАЧИН.

Това го правих доста време. В статията съм казал, че не знам какво повече да променя. 

Цитат
Имах такъв колега , мрънкало , опитвах се  да му говоря  но резултата нулев. Женените си намираха  извънбрачни връзки ,  за освежаване на брака , тоя така и не  намери гадже.

Малко е тъпо да казваш "мрънкало". Имай на предвит, че щом съм прибягнал към форуми, едва ли имам на кого да "мрънкам" в реала.

Макар, че мисленето хаби ток за някои.


Изобщо ако ще продължавате да ме наричате с епитети, по добре не пишете.

Също така, не ми подхвърляйте някакви си философски фрази.

# 286
  • София
  • Мнения: 63
Ами всъщност едва ли някой може да предложи нещо ново и нечувано, защото всъщност човешките взаимоотношения са си едни и същи от древността. Технологиите може и коренно да са променили, но отношенията между хората не.

# 287
  • Мнения: 56
Ами всъщност едва ли някой може да предложи нещо ново и нечувано, защото всъщност човешките взаимоотношения са си едни и същи от древността. Технологиите може и коренно да са променили, но отношенията между хората не.

Не ми пука.

# 288
  • Мнения: 8 937
Щом не Ви пука, приемете, че няма да стане и готово. Ще сте стар ерген, чудо голямо.

# 289
  • Мнения: 56
Щом не Ви пука, приемете, че няма да стане и готово. Ще сте стар ерген, чудо голямо.

Като нямаш емптаия, чудо голямо - да.

# 290
  • Мнения: 8 937
А като имам емпатия, какво се променя? Вие сте пробвал всичко, съвети не приемате, а и се заяждате с коментиращите.
Да се тръшне целият форум, че няма да имате гадже ли очаквате?

# 291
  • Мнения: 30 802
Виж сега, имаш право да се бориш за щастие. Но право на щастие, без да се пребориш, няма. Колкото и да тропаш с краче, няма човек с такава емпатия да види, че нямаш качества, не си се борил, не си израснал, няма промяна - но пък иска отношение все едно си специален човек. Тоест има тук-таме някоя заблудена патица да те кътка, ама и на нея ще й омръзне.

Емпатията, за която говорите - това е вампиризъм. Искате да ви пожалят, вместо да изискват. Ама светът изисква. Всички сме били малко или много непохватни. Ама като видиш, че не работи- променяш се, не чакаш другите да се променят. Да искаш емпатия е да искаш нещо срещу нищо - отсреща да ти дадат хубавите неща, а ти да си останеш инертен, депресивен, скучен събеседник. Ами не става така.

# 292
  • Мнения: 7 951
Нямало на кой да мрънка... И бабите пред блока, трудно биха те изтърпяли с твоето мрънкане.

# 293
  • Мнения: 56
Цитат
няма човек с такава емпатия да види, че нямаш качества, не си се борил, не си израснал, няма промяна - но пък иска отношение все едно си специален човек.

Сега пък нямам качества. Не съм бил израстнал. Не съм се бил борил.

От толкова години се старая да променя нещата и нищо.

Осазнаваш ли какво въобще каза?


Цитат
Да искаш емпатия е да искаш нещо срещу нищо

Емпатията е безплатна. Нарича се човещина. Щом си живяла в сапунен мехур цял живот и не си се сблъсквала с особени трудности недей да приказваш такива глупости поне.

Утре някой ще го прочете това и к'во ще си каже? Емпатията струва пари. 100 лева. Леле..

И ще ми давате съвети. Вие.

# 294
  • Мнения: 8 937
Вие поискахте съвет тук, затова го получавате точно от нас.
Може би Ви се струваме много лоши, но явно ние нямаме проблем да си намерим половинки. Очевидно е, че не ние, а Вие бъркате.

# 295
  • Мнения: 7 951
Докато не излезеш от матрицата и не спреш да се жалваш как 100 момичета те отрязали он-лайн, все по-зле ще стават нещата. Накрая и психиатър няма да ти помогне. Хората все още предпочитат емоции на живо. Явно в тях не те бива и трябва да тренираш, не да продължаваш да търсиш в нета, някоя да ти върже, ама ако може и да е принцеса.

# 296
  • Мнения: 30 802
Ами явно нямаш, щом не ти излизат нещата. Всеки си мисли, че има качества, обаче тестът е реалността - получава ли ти се. И ако не се получава, намираш начин да израснеш. Щото най-трудно е наистина да признаеш, че това, дето го мислиш за качества, нищо не е, само ти се блазниш колко си невероятен. Но всъщност явно не си, явно не даваш на хората нищо интересно. Намери начин да даваш нещо интересно.

Извинявай, човещината е до време, докато срещнеш третия неадекватен вампир. След това се отдръпваш, щото за какво да ти пият силите?

Направи си сериозна преоценка, говори с психолог.

На мен някои неща не са ми падали от небето, трябвало е да си ги изработя и да се откажа от някои стари модели.

# 297
  • Мнения: 18 299
It's raining men, Тайчо. Smiley Not women. Wink

# 298
  • Мнения: 8 937
Joy Падала ми е саксия на главата, мъжете съм ги сваляла сама.
Авторе, объркахте човека. Аз обичам лова и тръпката. Ако някой ми падне от небето, ще го отрежа. Grinning

# 299
  • Мнения: 56
Приключихте ли...

Общи условия

Активация на акаунт