Кога махнахте нощното хранене?

  • 5 003
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 128
още се храним нощем и то не веднъж Wink като е готов за това сам ще спре да се буди нощем няма да му го махам насилствено

# 16
  • Мнения: 619
нищо не махам-когато иска да яде-тогава!наддава повече от добре детето и ми харесва да си я кърмя когато пожелае.няколко вечери спа по 8 часа и чак ми липсваше нощното кърмене,но си иска като цяло да яде през нощта.

# 17
  • Мнения: 2 381
Кърмя на поискване, както и по 2 пъти нощем.Бебка ще реши кога ще махнем нощното хранене.От нея зависи Wink

# 18
  • Мнения: 593
И ние още сучем нощем.  breastfeeding

# 19
  • Мнения: 2 467
Не съм го махала до ден днешен Simple SmileКогато иска си хапва..дори доста пъти не помня кърмила ли съм го или не (спинка до мен) Mr. Green

и ние така. Беба е на самообслужване вечер  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 117
Не съм премахвала нощното кърмене. Валери беше в края на втория месец,когато не се събуждаше вечер ,за да суче. В 21,00 часа като се нахранеше и се събуждаше към 5,30 .

# 21
  • Мнения: 1 107
Сам си го махна още втория месец, но за сметка на това на 1 годинка реши да си го върне, та отскоро суче и през нощта...  smile3507

# 22
  • София
  • Мнения: 1 056
нищо не съм махала,НЕ ГО МАХАЙ и ти!
Мариян вече 7-ми месец суче нощем през 3 часа,а понякога и през 2 ,в 21,00, в 12,00,в 3,00 и в 6,00
Ако толкова ти тежи да ставаш нощем вземи го при теб да спи,просто се обръщаш на една страна и готово.
А като ти написах тези часове да не си помислиш че спазвам някакъв режим просто поглеждах по-рано часовника от любопитство,иначе изобщо не гледам кога яде,когато си поиска,тогава.
Прави са момичетата че когато си поиска,тбебето само ще си спре.
Ако не си прочела още в библиотеката трябва да знаеш че нощните кърмения са важни за бебето,а и за производството на кърма,надявам се че не си решила постепенно да отбиваш.
Успех с кърменето!

# 23
Privet na vsi4ki! Az iskam da popitam ima li sred vas pusha4ki i kakvo she kajete za pusheneto po vreme na karmene? na men mnogo mi se pushi naposledak i si palvam po nqkoq cigara, znam, 4e ne e hubavo, no malko mi pisna ot ograni4eniq svarzani s alkohol, hrana i cigari.  Sad

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 18:04 от ducky

# 24
  • Мнения: 949
Ние го махнахме в началото на вторият месец(навършен).

# 25
  • София
  • Мнения: 2 686
От началото на 2-рия месец не папка нощем.

# 26
  • Мнения: 2 149
Опитах с вода през нощта - 100гр, после 80, после 50, после 30 - мъчение.
После биба - мъчение.
После започнах да го храня когато поиска, и той на 3 месеца започна д поспива, а като се събуди му бутам бибата и заспива веднага. Ако обаче е гладен не иска да заспи - и яде.
По-често заспива в 9-9.30 вечерта и яде в 5-6 сутринта, по този начин - с биба през нощта.
Бебетата се будят:
а/ по навик
б/ от глад.
Второто не се изкоренява.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 737
По-добре недей да мъчиш бебчо като го лишаваш от сукане. Моят дребо като стана на 2 месеца заспиваше в 22 часа и се събуждаше в 8 часа на другата сутрин. Кеффф, ама за малко. Като стана на 4 месеца се почнаха зъбите и до ден днешен през нощта си търси цица. Най-спокойно ще бъде, както за теб така и за бебето да го оставиш само да прецени кога иска да яде и кога да спи.

# 28
  • Мнения: 2 000
Чакам сам да се откаже.

# 29
  • Мнения: 559
ти недей да махаш нищо. бебчо когато е готов ако иска ще си го махне. Peace

ние още се храним 2-3 пъти през нощта.  Wink
Това е newsm10

Общи условия

Активация на акаунт