Здравейте! Имам нужда от вашата помощ! Имах МЦ от 1 -8 декември. Сред това на 11парвих секс с предпазни средства но последните няколко минутки разбрахме че се изхлузил и сме го правили без презерватив . Момчето с което го правих каза че не е свършвал, но ми каза че най-много да е имало от предеякулационата течност, но не е било свършвало в мен или в презерватива преди да се изхлузи. Една седмица след половия акт (16декември) отново имах зацапване и на 17 ми дойде. На 17 ходих на генеколог и ми казаха че имам неспукани фоликули и ми предписаха дуфастон. Пих го точно седем дена. На 23 отново бях на генеколог и ми предписаха други хапчета които да спрат цикъла които трябваше да ги пия точно три дни. Генеколога ми каза че съм имала удебелена лигавица.
Искам да кажа че корема ми ниско долу е подут. Искам да ми кажете дали има възможност да съм бременна. Тест все още не съм правила и най вероятно утре след прегледа ще си купя. Искам да ми кажете дали има възможност да съм бременна. Искам да се извиня за дългата тема,но ми е много притеснено...моля не ме нападайте.

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 20:57 от hrisiii6