Да се оплачем... 2020

  • 2 031 805
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 7 740
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
По-добре се запасете с лекарства, които ползвате по приницп. Ако вземате някаво лекарство за нещо - купете го.

# 7 741
  • Мнения: 68 654
Аз само нурофен ползвам.
Много смотана ситуация.

# 7 742
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Аз би взела противоалергични, Нурофен за нас и детето, сребърна вода, защото с нея си промиваме носа и някакви витамини, а и близалки за смучене с Дракона. Joy

# 7 743
  • София
  • Мнения: 14 688
Базови лекарства ще взема - аналгин, бусколизин, нурофен, от този сорт. Но ММ е на лечение с набор от 5-6 лекарства, освен поне за месец да му взема.
Егати тъпотията.

# 7 744
  • София
  • Мнения: 412
Да му се и не види, точно сега преди заплата ли да се запасяваме:confounded:

# 7 745
  • Мнения: 47 988
Аз взех няколко опаковки лекарство, което ползваме, но... колко да взема, няма как кашони...а всъщност е възможно повече в дългосрочен план да има проблеми с лекарствата, пак заради производството в Китай. Но за това няма какво да направя...

# 7 746
  • софия
  • Мнения: 1 245
Да не ви стряскам, но майката на приятел работи във ВМА, имат 4 потвърдени случая с короновани пациенти.

# 7 747
  • София
  • Мнения: 28 579
Истерията на един народ... Close

И какво като има (ако наистина има) пациенти с корона вирус? Бас държа, че има повече пациенти с актуалния грип.

# 7 748
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
А защо ги крият? Постоянно излизат статии, че пробите са отрицателни.
Нещо не ми се връзва цялата работа, ама кой лъже не мога да определя.
Така или иначе аз съм си казала, че или ще го хванем, или няма. Ако го хванем - каквото ни е писано.

# 7 749
  • Мнения: 12 013
Да не ви стряскам, но майката на приятел работи във ВМА, имат 4 потвърдени случая с короновани пациенти.
Блу, не е редно да се пишат такива постове, народът достатъчно истеряса. Създаваш паника и то на база ЕЖК. Казвам го съвсем добронамерено. И не получих отговор нда горния си пост. Защо ли?

# 7 750
  • Мнения: 500
Тая параноя ми идва в повече , хипохондрията е най-зверското заболяване...

# 7 751
  • София
  • Мнения: 28 579
Точно ЕЖК каза е. Малко мисъл евентуално...

# 7 752
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Да не ви стряскам, но майката на приятел работи във ВМА, имат 4 потвърдени случая с короновани пациенти.

Докато ЕЖК каза е агенцията на българина, оправия няма да има! Във ВМА има 14 пациенти със съмнения, четирима са италианци. Никой никъде не е потвърждавал, че са с положителни проби. Освен, разбира се, на твоя приятел майка му. Та той на тебе, ти на нас, ние нататък...

# 7 753
  • Мнения: 14 830
Ами не се учудвам, ама изобщо че има и у нас./ако е истина/Няма начин да има случаи в Румъния, Македония, Гърция, а у нас не. То верно ракия ама... По жалко е, че се крие и заблуждава народа. И като изтече информация от тук, от там истерията е още по голяма

# 7 754
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Не знам за вас, ама аз отивам до деБила да взема пликчета за камерата. Аха милото да набута по 2 кила кайма и месо в камерата без да ги раздели. На 10тото обясняване защо не се прави така казах, че аз ще ги оправям и да остави нещата в хладилника.

Общи условия

Активация на акаунт