Да се оплачем... 2020

  • 2 031 835
  • 42 098
  •   2
Отговори
# 7 920
  • Мнения: 5 356
Ох, два нурофена от 400 изпих, и не ми минава главата.
Паракофдал?  Не съм по лекарствата, но това е.. топ!

# 7 921
  • София
  • Мнения: 10 331
Алина, минавам на лс.

# 7 922
  • Мнения: 35 113
Днес госпожата от яслата изпратила синът ми с думите " Чао, дрисльо!". И това, защото всеки следобед си вършел нуждата там... Аз никога не съм казвала на детето си дрисльо. Не, че той се е жегнал или в разбрал ама сигурно така му говори и когато не е баща му там.

# 7 923
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Оплаквам се, че при нас вали мокър сняг....
Дано няма скъсани жици.....
Отопляваме се на ток ...
Изморено ми е.....
Мислех, да се оплаквам, че детето иска да гледа детско и сме на Бумеранг, та пропускам новините....
Но като гледах емисията в 16 май е по-добре, че не гледам....

# 7 924
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Пийк,да не е било нескопосна шега?

Моят мъж и той се филмирал.Пита ме по телефона "какви консерви да купя?".
Какви консерви,бе човек?Не сме яли такова нещо от 90-те!
Казах му да вземе каса бира и пържоли.Satisfied

# 7 925
  • Мнения: 35 113
Пийк,да не е било нескопосна шега?
Да. Ама е тъпо

# 7 926
  • София
  • Мнения: 22 954
А каква е тази простотия с 100 лв такса телевизор? Излизат ми някакви постове във фб, ама не мога да се ориентирам нещо какво се случва?

# 7 927
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Тъпо е наистина!
Аз съм се шегувала "На мама пиклата",но дребната беше бебе и не разбираше.

# 7 928
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тази госпожа, ако е в друга държава, ще и' връчат отпусното на изпроводяк, още на същия ден.
Оплаквам се, че ме е яд, че видях другата страна на нещата и че ако в една държава хората имат воля, нещата се случват. Яд ме е, защото като правя съпоставка със случващото се в Бя на всички нива - градини, у-ща, здравеопазване, заетост, политика -  се чувствам безсилна и ми иде да пс#вам, да крякам. Добре, че беше Цеца да ме разсмее през сълзи с пикаещия Бойко, ама и от него ми остана горчилка.

# 7 929
  • Мнения: 11 569
Свеки взе детето на село.  Той и братовчед му щял да отиде, нищо че бил болен. Ще останат ненаиграли се.
Интелигентни хора уж.
Ама братовчеда ако седи у тях ще зарази баба си, нас кучета ни яли. Всеки си дърпа чергичката.

# 7 930
  • София
  • Мнения: 1 907
Свеки взе детето на село.  Той и братовчед му щял да отиде, нищо че бил болен. Ще останат ненаиграли се.
Интелигентни хора уж.
Ама братовчеда ако седи у тях ще зарази баба си, нас кучета ни яли. Всеки си дърпа чергичката.
Е ти що пусна твоето в този случай, аз ако бях нямаше да разреша?!

# 7 931
  • Мнения: 11 569
Нямам избор и пари за гледачка.
Да допиша.
Родителите на братовчедчето са за бой- те ще го водят. Живеят в съседни къщи/ вили.

# 7 932
  • Мнения: 1 255
И на мен ми липсва Кралската тема? Завинаги ли я спряха? То там само един човек напрягаше положението. Да бяха махнали него, вместо цялата тема.

# 7 933
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Скрит текст:
Тази госпожа, ако е в друга държава, ще и' връчат отпусното на изпроводяк, още на същия ден.
Оплаквам се, че ме е яд, че видях другата страна на нещата и че ако в една държава хората имат воля, нещата се случват. Яд ме е, защото като правя съпоставка със случващото се в Бя на всички нива - градини, у-ща, здравеопазване, заетост, политика -  се чувствам безсилна и ми иде да пс#вам, да крякам.
Добре, че беше Цеца да ме разсмее през сълзи с пикаещия Бойко, ама и от него ми остана горчилка.

не го намирам Cry а съм любопитна.

# 7 934
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Татти пише,че е временно.Аз много я харесвам,но също бях спряла да пиша след ЛС.Пак ще пиша,не ми пречат различните мнения,а гадният тон.
Дано пак я пуснат.Прекрасни рокли и красиви жени на едно място!Почивах си само да ги гледам!

Общи условия

Активация на акаунт