Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 288 398
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 3 690
  • Мнения: 1 540
Аз си мисля - ако наистина асистент на ММ е уредил появата й на мероприятието в Канада, защо това се разбра веднага? Че не те са я поканили, а тя е решила да се появи в общественото пространство? Това не трябваше ли да остане тайна и всички да си мислят, че има голям интерес към "дукесата беглец"?
Иначе на мен ММ нищо не ми е направила, само й се чудя на акъла и недомислените ПР акции. Но пък ни дава теми за разговор. Да е жива и здрава.

# 3 691
  • Мнения: 15 654
Ето откъде идва прословутото озвучаване. Явно планът е съставен отдавна:

Watch Prince Harry talk about Meghan Markle to Disney boss



Обаче физиономията на Бионсе, докато разговаря с Меган е много показателна. Явно изобщо не може да се преструва тази жена - толкова надменно, мазно и изкуствено я гледа, все едно наистина гледа Пепеляшка - някаква там прислужница, която по случайност се е оженила за принц.

# 3 692
  • Мнения: 324
Тази снимка май е от първото и публично представяне като кандидат снаха . Представям се какво си е мислела в този момент,  ей сега ще ги шашна с холивудски шик и елегантност,  овесена на ръката на годеника си . Щастлива къде се  намърда за има няма година от запознанството и  с Хари

# 3 693
  • Мнения: 7 006
Какъв мощен гръб,като пенсионирана гребкиня е..

# 3 694
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Обаче физиономията на Бионсе, докато разговаря с Меган е много показателна. Явно изобщо не може да се преструва тази жена - толкова надменно, мазно и изкуствено я гледа, все едно наистина гледа Пепеляшка - някаква там прислужница, която по случайност се е оженила за принц.

А ДжейЗи дори не я докосна, докато уж я прегръщаше.

Тия двамата не могат да се преструват.

Но пък каква гаргара си направиха с нея с онази картина, която сложиха по случай Африканския месец в Америка.

Тя горката сигурно се е шашнала, че има нещо общо с Африка.

# 3 695
  • Мнения: 3 632
Скрит текст:
Мисля, че никой тук не роптае срещу това Хари и Мегън да си бъдят прайвъси, нали? Основното е начина, по който го направиха и което подразни мнозина. Не издържат на натиска и хейта /другите са задължени, а те не Simple Smile/ , хващат си шапката и чао. Трябваше да е с малко повече финес. Мегън пък неофициално и набързо си спретва срещи в Канада и грее на снимките - нарочно ли, за да дразни хората от тази страна на океана?

За интервюто от Африка и сълзите и за "но да е честно" + тъжна физиономия на Мегън


някак си припомних



Хари беше готин, Хари беше свободният весел принц и може би се очакваше това да продължи и с принцесата му. Да са готини, свежи. Да станат четворка с брат му и Кейт, а тримата бяха наистина близки. Не се получи и част от публиката е разочарована. Мегън не застана пасвайки на цялото. Гледах снимки вчера - тримата сериозни, тя нахилена. Инфантилно поведение от жена на тази позиция - висяща постоянно на ръката му, търсейки внимание наоколо, не знаеща какво да прави, къде да застане и т.н. Бели кахъри, които биха били подминати, ако тя не се предаде на втората си година.

Мадам може да плаче по поръчка:
https://www.express.co.uk/life-style/life/828182/meghan-markle-p … ince-harry-crying

# 3 696
  • Мнения: 7 006
Че е ужас,ужас е,ама разликата е,че тва е папрашка снимка на бабчето,(най-вероятно от някое конно надбягване),а Мегито позира по този начин целенасочено

# 3 697
  • Мнения: 8 578
Аз едно не разбрах. Хари и семейство нали са в преход на преминаване на part-time роялстване. Докато това не се случи нали са full - time? Мег не трябва ли да си е в ОК и да си ходи по ангажиментите?

# 3 698
  • Мнения: 2 918
Според мен  ММ не е предвидила с подробности какво ще стане след изявлението , не се е подготвила с предварително събран багаж. Тръгна на бегом , това правят страхливите или уплашени хора.  Кой тръгва за дълго без багаж ?
или е очаквала кралицата да каже йок,  не може да  се оттеглите  .очаквала е да и се молят ( това са си мои  размишления) Смятам че никак не и се разделя със славата  титлата и лъскавия свят на семейството на мъжа си , но  като кажеш А идва Б и В.Кралицата прие  бързо, бързо  оставката им  и сега нашата актриса  без лъскавия си личен  багаж в Канада Дано поне на Арчи нещата е взела.

Как ще си тръгне без дрехи и багаж, че чак и притеснения да не е оставила и Арчи гол и бос. 😄

# 3 699
  • Мнения: 7 006
Несериозно е да има милиони и да я мислите с багаж или без си е тръгнала..И като е оставила на Арчи пелените,няма кинти да му купи нови ли?Тва да не сме ние тук,дето оцеляваме на по една кирлива заплата..

# 3 700
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аз едно не разбрах. Хари и семейство нали са в преход на преминаване на part-time роялстване. Докато това не се случи нали са full - time? Мег не трябва ли да си е в ОК и да си ходи по ангажиментите?

То май никой не може да разбере.

Меган я няма в CC-то на роялите от ноември.

# 3 701
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 882

Може да се е закачала с дете.

Сега ще се поразминат нещата, ще минат под радара и ще избухнат отново около 30-31 януари. Заради тях наистина изпуснах какво става с Брекзит.

# 3 702
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Аз едно не разбрах. Хари и семейство нали са в преход на преминаване на part-time роялстване. Докато това не се случи нали са full - time? Мег не трябва ли да си е в ОК и да си ходи по ангажиментите?

То май никой не може да разбере.

Меган я няма в CC-то на роялите от ноември.

За сега Меган е преминала на party-time .

# 3 703
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Матилде понапълня, но пак си е готина:















Снимките са нови, от последните дни.

# 3 704
  • Мнения: 6 889
Имало специално място в Ада. ЖДНБ! Joy
Според мен е доста показателно, че Мегън от два месеца я няма в календара с ангажименти. Отпуски, почивки, дъра-бъра, но по принцип се знае кога се връщат.

Общи условия

Активация на акаунт