Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 288 423
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 6 120
  • Мнения: 1 700
Скъпа Меган,
прочетох, че си успяла да убедиш Хари, да се откаже от кралските ви задължения и привилегии. Да напуснете двореца и да заживеете в Северна Америка, като по този начин да изоставите балните тоалети, танците в двореца... и още....
И така!
Аз не успявам да убедя мъжа си, да сложи чорапите си в коша за пране!
Ще ми кажеш ли, моля те, къде греша?
Приемам всякакви съвети!

Поздрави от България!

От Фексбук. 😂😂😂

# 6 121
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Над сто страници хора, многооо...

Кейт с червената рокля ми хареса, оригиналът повече...

https://www.instagram.com/p/B7jq4IUgn7f/?igshid=126na8d6db2pg

С панталонът - не... бях казвала защо не й стоят добре тези дрехи. Малък бюст.

https://www.instagram.com/p/B7mh_uPg2QO/?igshid=1hpnm1gzdliad

С полата Зара ми хареса, мн даже:

https://www.instagram.com/p/B7og4e-gpoj/?igshid=a8bw1xmk16ur

Видях снимките на Мегън и че са казали ЮК адвокатите им, че не можело да ги снимат... за мен това не бяха папарашки снимки, но както и да е...

Отивам да дочета ако успея...

# 6 122
  • Мнения: 4 076
Джордж какъв е мъничък. Чак не ми се вярва, че е бил такъв.
И малък,и  сладък.Моя приятелка го беше снимала по това време с Кейт в парк,същото русо бонбонче.Той ми е любимец от цялата кралска челяд.
alvelina,смени предназначението на коша за пране.Обърни го на главата на виновника.

# 6 123
  • Мнения: X
Добро утро!

Скандал при датчаните: https://www.dailymail.co.uk/femail/article-7911091/Crown-Prince- … te-ski-lodge.html
Купили са тайно от данъкоплатците скъп имот в луксозен ски курорт в Швейцария и са печелили от наем. Това е станало преди 10 години, т.е. от тогава са измамите.
Приходите от наеми не са обявявани. В момента в датския парламент ги разкъсват, трябвало е да го обявят, нямат право да осребряват приходи от имоти, защото, доколкото разбирам, семейството е изцяло на публично финансиране. Не им е лесно, а като престолонаследници не могат и да напуснат Wink
И една интересна статия за кралските особи, които имат истинска работа. https://www.tatler.com/article/royals-who-work-for-a-living
Не знаех, че Вилем-Александър работи и към момента като пилот в гражданската авиация. Обслужвал полети на KLM. Никой не го разпознавал в униформа и успявал да мине незабелязан.
Другият път като летя до Амстердам, ще се заслушам в представянето на пилота, а може и накрая да ни изпрати...Joy

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 09:50 от Анонимен

# 6 124
  • София
  • Мнения: 9 993

Не знаех, че Вилем-Александър работи и към момента като пилот в гражданската авиация. Обслужвал полети на KLM. Никой не го разпознавал в униформа и успявал да мине незабелязан.
Другият път като летя до Амстердам, ще се заслушам в представянето на пилота, а може и накрая да ни изпрати...Joy
И аз така се надявах той да е пилота, като летях с КЛМ...но уви Joy
Той не пилотира ли като ходиха до Индия ли беше, не помня...или поне така казаха.

Дали получава заплата?
Явно на дневен ред са приходите на кралските особи...това с датчаните да видим как ще се развие Rolling Eyes

# 6 125
  • Мнения: X
Не знам, Лана, за мен това беше новина. Редно е да получава заплата за труда си.
Стигам до извода, че във всяка държава правилата за роялите са различни. Явно в Холандия е по-либерално.

А и някак, нещата са еднопосочни: ако си действащ роял, може и да работиш друго (стига да имаш време) и да печелиш от уменията си. Но ако не си действащ, тогава не може да печелиш само от името и произхода си. Или поне не се гледа с добро око на такова нещо. Но и в двата случая работата по диплома или специалност не е забранена. Така разсъждавам, не знам дали е вярно.
Който има професия и желание, си я упражнява. Уил също работеше като пилот преди, а винаги е бил работещ член на КС.

# 6 126
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Кофти при датчаните.

# 6 127
  • София
  • Мнения: 9 993
Мда...бях забравила, че работеше като пилот и изпълняваше кралски задължения. Явно някои професии позволяват съчетанието на двете неща...

# 6 128
  • Мнения: 8 578
Уил в началото беше part-time роял и с Кейт живееха извън Лондон. Той работеше като пилот и участваше в спасителни мисии. Заплатата си я е дарявал.

# 6 129
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Мда...бях забравила, че работеше като пилот и изпълняваше кралски задължения. Явно някои професии позволяват съчетанието на двете неща...

А не е ли възможно да лети без заплащане, а само да си поддържа формата и летателните часове? При военните пилоти имаше някакъв минимум, може и при гражданските да е така. Иначе ще е яко някоя от вас, които летите по-често, да го засече. Изобщо Вилем и Максима си ги харесвам.

# 6 130
  • София
  • Мнения: 9 993
Е не искаше ли и Хари да е part-time royal?
Или трябва да даряваш каквото изкараш?

Miriel, възможно е...знае ли човек.
Пък аз съм им сърдита на КЛМ, та едва ли ще го засека скоро...но наистина ще е готино някой да лети с него Simple Smile

# 6 131
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 753
Е Хари иска да работи за себе си. Уилям работеше обществена работа и дарява парите. Има разлика между двете.
Вилем-Александър беше пилотирал самолета при пътешествието им до Индия.

# 6 132
  • Мнения: X
И Хари точно това искаше. Но не му дадоха.
Не помня Уил да е бил part-time. Може и да съм изпуснала нещо, де.

# 6 133
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Софи има много сладки снимки с бебета от Сиера Леоне:






# 6 134
  • Мнения: 3 632
Той и Цар Борис III e карал влак, но това прави ли го машинист?
И Вилем-Александър май не пилотира много откакто е крал...
Представяте ли си логистичния кошмар, два пъти в месеца, защото някой иска да лети?

Общи условия

Активация на акаунт