Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (94) - януари 2020

  • 128 019
  • 2 270
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Мнения: 3 815

Кампанията била на Виза и важи за всички Visa Gold, Platinum и  Infinite.

# 1 966
  • Кюстендил
  • Мнения: 106
Някой има ли мейл от Маги за наградите?

# 1 967
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Аз нямам още.

# 1 968
  • Мнения: 996
А някой знае ли от форумната игра за дарението на 4 ин витро процедури,кога ще излязат имената на печелившите ? Исках да пиша там да ги питам ,но темата е заключена.

# 1 969
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А някой знае ли от форумната игра за дарението на 4 ин витро процедури,кога ще излязат имената на печелившите ? Исках да пиша там да ги питам ,но темата е заключена.

Би трябвало да го пише в първия пост на темата (не я следя точно тази, но, по принцип, е така).

Мечето на Мура даже ми е много сладко, благодаря за снимката, ще взема да го потърся!

# 1 970
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Активия започнаха да качват печелившите от второто теглене. Късмет!

# 1 971
  • Мнения: 1 099
Бърз въпрос - подаръчните ваучери от Сникърс в кои вериги ги приемат? Току-що питах в Кауфланд и казаха, че приемат edenred за храна, т.е. правят проблем, че пише подаръчен...? Не било същия.

# 1 972
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Бърз въпрос - подаръчните ваучери от Сникърс в кои вериги ги приемат? Току-що питах в Кауфланд и казаха, че приемат edenred за храна, т.е. правят проблем, че пише подаръчен...? Не било същия.
Аз си ги изхарчих в Метро.На вратата им пише, че работят с тях и на информация питах, за да не стават грешки.

# 1 973
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Бърз въпрос - подаръчните ваучери от Сникърс в кои вериги ги приемат? Току-що питах в Кауфланд и казаха, че приемат edenred за храна, т.е. правят проблем, че пише подаръчен...? Не било същия.
Моят го похарчих в Лидл

# 1 974
  • София
  • Мнения: 1 668
Момичета, много съм щастлива днес. Обадиха ми се от мъниграм, че печеля гифт карта на стойност 100лв. Аз си мислех, че съм супер голям карък - ама явно не съм права Simple Smile

# 1 975
  • Мнения: 1 099
Благодаря за бързата реакция. И аз питах на информация предв., но писах и във фб на Кауфланд. Дано служителката не е запозната и да стане.

П.П. Уж трябваше да има Активиа закуска за 1,15 лв., но не е намалена.

# 1 976
  • Мнения: 1 164
Благодаря за бързата реакция. И аз питах на информация предв., но писах и във фб на Кауфланд. Дано служителката не е запозната и да стане.

П.П. Уж трябваше да има Активиа закуска за 1,15 лв., но не е намалена.

В Кауфланд не ги приемат, но във Фантастико ми го взеха.

# 1 977
  • София
  • Мнения: 2 411
Ураааа, имам билет😁😁😁Олеее ще се пръсна от вълнение... И заради събитието, и заради стойността на билета. Както каза ММ - трябва да си много голям маниак, за да отделиш толкова пари за 6 часа курс по медитация.

# 1 978
  • Мнения: 2 957
От Мура някой получи ли обаждане или имейл

# 1 979
  • Мнения: 2 485
Някой има ли на идея как могат да се провери кой е спечелил от играта на Виза, която беше до 31.12. Пише само банката на картата, но нищо повече.

Общи условия

Активация на акаунт