Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (94) - януари 2020

  • 128 179
  • 2 270
  •   1
Отговори
# 2 040
  • Мнения: 6 529
Даде ми 20% кеш бек от вчера, а аз нито съм загубила, нито съм имала отрицателен баланс. Как се изчислява това? Някакви смешни 1.12 лв

# 2 041
  • у нас
  • Мнения: 5 729
Даде ми 20% кеш бек от вчера, а аз нито съм загубила, нито съм имала отрицателен баланс. Как се изчислява това? Някакви смешни 1.12 лв
И те трябва да се превъртят.

# 2 042
  • Мнения: 502
Имаше игра на зърнена закуска,с  награди колелета.Може ли някой да ми прати линк?
Заповядай
https://www.nestle.bg/bg/bikepromo

# 2 043
  • София
  • Мнения: 2 411
Бърза консултация за данъците. Ситуацията с моя билет е следната - спечелен през ФБ страница от обикновен пост, тоест без допълнителни уточненив за "правила на играта"; на билета, който получих няма обявена стойност, само категория стандартен; в имейла, с който го получих пише 0.00; цената на стандартен билет в сайта на събитието е 295.00. Та сега дължа ли данъци, как да декларирам или да ходя да си медитирам и да не се впрягам излишно?!🤔

# 2 044
  • Мнения: 11 753
Ние вече не можем да декларираме данъци от получени награди на стойност над 100 лв. Това го правят организаторите, които дават наградите, като при поискване от тяхна страна, трябва да предоставим нужните лични данни. Те декларират и внасят данъка.
Те може да поискат сумата за данъка от нас, или да я поемат те.
Ходи медитирай.

# 2 045
  • София
  • Мнения: 2 411
Ние вече не можем да декларираме данъци от получени награди на стойност над 100 лв. Това го правят организаторите, които дават наградите, като при поискване от тяхна страна, трябва да предоставим нужните лични данни. Те декларират и внасят данъка.
Те може да поискат сумата за данъка от нас, или да я поемат те.
Ходи медитирай.

Благодаря! Точно, че нищо не ми поискаха. Изобщо малко странна беше комуникацията. А фирмата, която подаряваше, май е свързана със събитието, та може наистина да не им струва нищо. Оммммм😊

# 2 046
  • Мнения: 3 144
Пиша тук,за да не пиша ЛС на всички.Ваучерът е за Карта-Холидейс.По-горе друга потребителска го е описала.Екскурзиите там са скъпи, но все пак ако някой има планове да пътува чрез тях,да в пише.Веднага ще го изпратя на ЛС.

# 2 047
# 2 048
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ако някой иска имам код за намаление 15% в сайта Ozone.bg с код JAN15.

# 2 049
  • Мнения: 3 875
Пиша тук,за да не пиша ЛС на всички.Ваучерът е за Карта-Холидейс.По-горе друга потребителска го е описала.Екскурзиите там са скъпи, но все пак ако някой има планове да пътува чрез тях,да в пише.Веднага ще го изпратя на ЛС.
Малко несериозна работа ми изглежда това. Прегледах ги, надали те самите правят екскурзиите, цените са с 200-300 Е по-високи от предлагането, естествено, че ще дадат 100 лева ваучер!
И аз имам такъв код, ако някой реши, но мисля, че не си струва и това е хитра реклама.

# 2 050
  • Мнения: 51
Имам пропуснат разговор от номер +359889885366, но не мога да върна обаждане. Чакам си наградата от Памперс, ако някой е печелил с кой куриер Ви я доставиха?

# 2 051
  • Мнения: 4 605
Спечелила съм билет за Time Collapse vol. 2, дори не си спомням кога съм играла, но благодаря на споделилия играта Flowers Bouquet

# 2 052
  • Мнения: 1 169
Здравейте, г-жо........,

Честито за спечелената награда!

Според условията на играта, всеки печеливш трябва да се свърже с организатора на Играта, за да уточни детайли около изпращане на наградата.

Очакваме по имейл да ни изпратите три имена, телефон за връзка и адрес за доставка.

С уважение,
Нестле България

За Мура и слушалките питах, но не им уточних наградата, така че може да важи и за тиганите.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 11:37 от Boby_flowers

# 2 053
  • у нас
  • Мнения: 5 729
Това писмо за играта за тиганите ли е?

# 2 054
  • Мнения: 2 962
Boby_flowers, за коя игра е това?

Общи условия

Активация на акаунт