Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (94) - януари 2020

  • 128 063
  • 2 270
  •   1
Отговори
# 2 055
  • София
  • Мнения: 2 411
Аз още нямам отговор от Активия. Gurgulina също май им беше писала и получи отговор, пък аз не. И списъкът още стои 42/24. Направих скрийншот, но само на малка част, че от телефона не се вижда много. Просто мн се дразня като се правят така на ударени при очевидни пропуски и грешки. Поне 2 изречения за извинение да закачат, че поради технически причини са объркани датите и толкоз. Вярно, че никой няма да умре от тази грешка, но в колко други професии и сфери, ако някой се издъни така може и уволнение да получи, глоба, порицание и т.н. Ама щом е в сферата на търговията дай да правим хората балами.
Иначе вчера купих пак Активия, но май ще е за последно.

# 2 056
  • Мнения: 429
Здравейте, г-жо........,

Честито за спечелената награда!

Според условията на играта, всеки печеливш трябва да се свърже с организатора на Играта, за да уточни детайли около изпращане на наградата.

Очакваме по имейл да ни изпратите три имена, телефон за връзка и адрес за доставка.

С уважение,
Нестле България

Аз имам слушалки, но нямам мейл от тях. На кой имейл им писахте?

# 2 057
  • Мнения: 1 970
Игра на ДМ във фейсбук:


dm drogerie markt Bulgaria
5 минути ·

Играй и може да спечелиш 1 от 3 кутии Miss Kay с 12 аромата!
dm те предизвиква - изгледай видеото, преброй и в коментар ни кажи колко парфюма виждаш. Период на играта 28.01. - 30.011.2020 г.
Печелившите ще бъдат обявени на 31.01.2020. Пълните правила на играта ще намерите тук: https://---shoretner923-36zJKMt

# 2 058
  • Мнения: 507
Кой е победителят за уикенда в Боровец от Мирта Медикус

# 2 059
  • Мнения: 1 970
Също от фейсбук:

Списание "9 месеца"
17 часа ·

ИГРА С НАГРАДИ!!! 🎉🎁

Знаем, че периода след дългите празници и почивни дни е изтощителен и всеки от нас с нетърпение очаква подходящ момент, в който отново да зарадва себе си и най-близките си хора с вълнуващо преживяване.🎁 Ето защо ние, от списание „9 месеца”, заедно с нашите приятели от LIGHTHOUSE GOLF & SPA RESORT искаме да зарадваме един от вас с подаръчен ваучер за семеен спа уикенд с включено участие в Семинар с немския лекар Андреа Посур за Аюрведа. 🌞🤗🎉
Предизвикателството ни към вас този път е: „Отбележете в коментарите двама приятели, с които бихте споделили спа уикенд в LIGHTHOUSE GOLF & SPA RESORT.” 🎁🎉❤️💕

Повече за LIGHTHOUSE GOLF & SPA RESORT може да откриете тук: http://www.lighthousegolfresort.com/bg/Hotel
Общи правила и условия на играта тук: https://-spam036-/qsorraw

# 2 060
  • Мнения: 1 164
Това писмо за играта за тиганите ли е?

За Мура и слушалките питах, но не им уточних наградата, така че може да важи и за тиганите.

nestle.bulgaria@bg.nestle.com   -   някой го беше споделил напред в темата, за което благодаря

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 11:59 от Boby_flowers

# 2 061
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Да, но в играта на Мура изрично пише, че ще пратят мейли на спечелилите и че ако не получат обратно връзка в рамките на 14 дни, то... еди кво си
Аз вчера си сверих бележката, моята е, така че имам слушалки със сигурност 😊 Ще взема и аз да им пиша. Някъде назад бяхте дали мейла на Нестле, но не го записах, ако може да го пуснете пак ще съм благодарна 🙂

# 2 062
  • Мнения: 2 957
Наградите ще ги носят Тип Топ куриер - хич не ги харесвам...

# 2 063
  • Мнения: 283
Имаше игра на зърнена закуска,с  награди колелета.Може ли някой да ми прати линк?
Заповядай
https://www.nestle.bg/bg/bikepromo
Благодаря!

# 2 064
  • Мнения: 306
Това е отговорът на мое писмо относно слушалките на Мура! Така че им пишете с данни за доставка, явно те няма да изпращат мейли!
 “Честито за спечелената награда!
Според условията на играта, всеки печеливш трябва да се свърже с организатора на Играта, за да уточни  детайли около изпращане на наградата.
Вашите имена, телефон за връзка и адрес за доставка е информацията, която ни е нужна за изпращане на наградата.

С уважение,
Нестле България”

# 2 065
  • Мнения: 910
Вчера ми се обадиха че печеля 2 крема на Dr.Scheller  от Лили - покрай играта пробвах техен нощен крем и ми хареса. Полезна награда е Simple Smile
Толкова исках слушалки от Мура, че участвахме с 4 бележки и двамата с ММ печелим, което е доста неочаквано Simple Smile

Имате ли мейл на florina за angrybirds играта ? Никой не се свързва с мен за тротинетката, а не искам да я изпусна, детето ще й се зарадва.

# 2 066
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Аз от играта на Флорина спечелих 2 малки награди. И аз чакам ооще. В правилата на играта пише, че те ще доставят. Никъде не видях да искат да се свързваме с тях. Аз мога да преглътна загубата на тези малки награди, но пък ти щом печелиш тротинетка - не е за изпускане. Някой ако знае как да се осъществи контакт Флорина, нека да пише.

# 2 067
  • София
  • Мнения: 286
Аз им писах във фейсбук относно малките награди. Отговориха ми, че ще ги изпратят директно на адреса, който съм посочила при регистрацията. Предполагам така ще процедират и с тротинетките.
Вчера ми се обадиха че печеля 2 крема на Dr.Scheller  от Лили - покрай играта пробвах техен нощен крем и ми хареса. Полезна награда е Simple Smile
Толкова исках слушалки от Мура, че участвахме с 4 бележки и двамата с ММ печелим, което е доста неочаквано Simple Smile

Имате ли мейл на florina за angrybirds играта ? Никой не се свързва с мен за тротинетката, а не искам да я изпусна, детето ще й се зарадва.

# 2 068
  • Мнения: 910
Благодаря ви за отгорите за Florina, явно ще чакаме Simple Smile

# 2 069
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
На някой познат ли му е 0893401563?

Общи условия

Активация на акаунт