Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 14 / Януари 2020

  • 284 884
  • 5 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 3 082
Welt, за много неща се съгласявам. Но относно това защо не работел Филип тук тези 2 години, ако е бил на датските помощи/ а те са няколко хиляди на месец/няма как документално тук да работи. Аз също не бих работила, да не съм луда Heart Eyes. Откакто обявиха развода всеки месец един от двамата пътува, този месец май Ф2 трябва да идва, да видим...

# 91
  • Мнения: 49
Само че преплитате коментари на различни потребители и за това се чудите, защо вчера е говорено едно днес друго.
Казвала съм, че за мен София изглежда по щастлива и има по-силна връзка със баща си, отколкото с Пепа и продължавам да смятам същото и сега.
Друг не вижда нещата така и си казва, че за него Фичко е идиот и прочие .
Ето на вас не ви изглеждат Фичко3 и Пепа добре на снимката, на мен пък ми изглеждат.
Това усещане ми носи първата снимка (да уточня ) това казвам.

Съгласна съм с Вас! И на мен ми се струва, че София има по-силна връзка с баща си.
В никакъв случай ние тук не трябва да осъждаме кой е добър/лош баща.
В крайна сметка обаче не смятам, че е редно, човек с две деца, така лекомислено да реши да си хване пътя, защото видиш ли се чувства по-добре в друга държава.

# 92
  • Мнения: 1 295
Годеж за Ида
Скрит текст:
Бебе за Джулка
Скрит текст:

# 93
  • Мнения: 44
Коя е Мирабг? Интересен профил за ремонт, не бях попадала досега Simple Smile Благодаря

# 94
  • Варна
  • Мнения: 3 082
Аз не обсъждам конкретни коментари на един човек, а какво масово битува в темата от месеци наред. А относно снимката на Ф3 и Пепе, да, и на мен ми "изглеждат" добре, но именно само защото изглеждат така, не бих си и помислила да го напиша.

# 95
  • Мнения: 1 463
Само заради деца не се стои в кофти брак или връзка, поне така мисля аз, но преди да ги създадеш за има-няма 2 години, трябва да се замислиш какво те очаква, а пък ако се сродяваш с чужденка/ец още повече.
И двамата са еднакво безотговорни и ще плащат цената след време пред децата си. Ние тук ги говорим, но какво ще стане, един Господ знае.
Според мен Датският не е бил никога готов да поеме такава голяма отговорсност, каквато е семейството. Но, Антоанета си го върза бързо. Съжалявам за грозният израз, но друго по-мило не мога да кажа. Не успя да се адаптира, не пожела, не му е харесвало да е мъж на жена си. Антоанета несъзнателно му е убила мъжкото его и според мен той първи си е вдигнал чукалата.
Антоанета ако беше поне малко умна, след този крах, щеше да си преживее по-незабелязано мъката, ама не може!
Тя държи да се знае, че е силна мами. Силна с подкрепа и пари от родители.
Не им давам с новият Филип много време.
Ама поне Антоанета ще се почувства желана жена. Явно й е много важно да си го докаже, както и на нас.

# 96
  • Мнения: X
Мен в Пепе не ми харесва, че изтъква някакви неща, които не са много верни, като например за подаръците, под формата на свободни дни. И аз не се връзвам на приказките, че мама и тате са "подарили" на Пепе два дни почивка. И на рожденият ѝ ден го каза същото, само че този път баба ѝ, ѝ беше направила подарък - ден, в който да гледа децата, че тя да е свободна. 😀 Даже тогава коментирах, че тя явно всеки ден празнува рожден ден. Подгонила е сингъл мами лайфстайла в YT, ако я гледа човек само в тубата може и да ѝ мине сърцераздирателната история за разведената майка, чиито родители ѝ правят коледен подарък под формата на гледане на децата. В инстаграма вече проличава, че тя тези "подаръци" ги получава и с повод, и без повод.
Хубаво, нека ги гледат децата бабите и дядовците, не я замерям с камъни заради това, но да не го изкарва сякаш е веднъж в годината, само по празници.

# 97
  • Мнения: 13 028
Ами не го пиши бе, Ивке!
Много обичам някой да дава наклон кой какво и къде да пише!
Кат не ми отърва не чета, подминавам. Просто е.

# 98
  • Мнения: 1 547
Може всичко да е, обаче евала на Пепка, успява вече нам коя тема да е топ коментираната,  дали с положителен или отрицателен знак, но успява да събуди емоции в хората , което не е нещо само по себе си значимо или много да е успяла, но факт.

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 20:24 от passionbiojuniper

# 99
  • Мнения: 18 687
Между другото точно тази помощ от баби и прабаби и свърхобгрижване й правят лоша услуга на Пепа и тя никога няма да направи и една крачка в посока трупане на адекватен житейски опит. И Ф3, и Ф2 ми се струват много по-зрели ментално и по-адекватни от нея.

# 100
  • Мнения: X
Не следя Ида. Намирате ли я за интересна, трябва да я погледна. Честито иначе 😁

# 101
  • Мнения: 1 295
Аз основно в ИГ. Доста пътува и ми е интересно. Последно много подробно описа Финландия и преживяното.

# 102
  • Някъде там
  • Мнения: 16 203
За мен също и двамата са безотговорни и действат изключително първосигнално и не се замислят преди да действат.
Преминаха през този брак и двете деца все едно е късометражен филм.
И продължават да действат по същия начин.
Ивка и защо да не напиша какво виждам на дадена снимка и какво усещане ми носи? Все пак не  ги обиждам или не твърдя, че нещо е факт а споделям какво усещане ми носи снимката
Просто си изразявам мнението за снимка на влогъри. В тази тема съм за това.
И когато коментара ми не е откровен хейт,не е пълен с грозни обиди целящи да очернят човека непременно и на всяка цена, не виждам защо да не го пиша.
Това, че ти няма да го направиш си е твой проблем.

# 103
  • USA
  • Мнения: 7 362
E,защо пък да е избързала Пепето?Вие какво очаквате наистина..да реве от сутрин до вечер,да се самосъжалява,да се изгуби в депресията,докато парцаланчо бълва сторита колко е щастлив с новата жена?

Пепе и Ф3 много късно официализираха връзката им.Ако речем,че от юни/юли са заедно,едва в края на декември пуснаха обща снимка и така се обявиха за двойка.Без излишни сърчица,лиготии и 1000 сторита колко се обичат.Направиха го по деликатен и хубав начин.
Според мен са си дали време,за да преценят имат или нямат бъдеще и след 6 месеца "тестване",вече са открити.

Елица,доколкото разбрах,са й махали полип или нещо от рода и то преди няколко месеца.Тоест съвсем дребна процедура.Не го използвайте това ако искате да оправдаете липса на бебе там.Ако то липсва,причините са други.За себе си мисля,че Майкъл въобще не му е в главата и човека иска да фокусира над бизнеса си и партитата с аверчетата.Елица е тази,която изглежда отчаяна за сватба и бебе.Мяу.

# 104
  • Мнения: X
За много години, мили дами! Много здраве и любов ви желая! Champagne

Гледахте ли Емил Конрад в "Стани богат" ? Вчера гледах и видеото му в канала, в който реагира на участието си. Хареса ми, че беше искрен и не парадира, че е някой велик ум. Все пак едно е да го гледаш пред екрана, друго си е да си там. Не съм му най-голямата почитателка, нито пък го следя редовно, но понякога говори за важните неща, които не са лесни за споделяне.

Общи условия

Активация на акаунт