Звънят новогодишните звънчета, а малкото октомврийче рита с крачета 2019 - Тема 3

  • 16 814
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 266
Здравейте на всички!
КрустиТе аз третирам с кокосово масло.Тук купувам едно ,което е Organic ,  но съм сигурна, че и в България има хубави. След 3 намазвания ефиктът е поразителен .А и бебето ухае на кокосова бисквитка 😂

# 691
  • Мнения: 1 136
Аз пробвах и зехтин, и кокосово масло, и кремче на Биодерма, и едно на Ducray, също така и с обикновено бебешко олио. Абе къде що прочетох, пробвах. Опитах и да не третирам с нищо, но май го сърби там, защото все се чеше и ми е жал

# 692
  • Мнения: 783
Fireee браво на теб.
За количката, не става да я свалям, доста тежи, нямаме и асансьор до втория етаж. Ето такава е


Ще трябва да мисля нещо друго.... 🤔
Ами по едно бебе под мишница и ги сваляш към количката,друг вариант не виждам май.😂 Поне сега като са добре опаковани са лесни са хващане.😆

# 693
  • Мнения: 237
Fireee браво на теб.
За количката, не става да я свалям, доста тежи, нямаме и асансьор до втория етаж. Ето такава е


Ще трябва да мисля нещо друго.... 🤔
Ами по едно бебе под мишница и ги сваляш към количката,друг вариант не виждам май.😂 Поне сега като са добре опаковани са лесни са хващане.😆

И с крака ще заключвам и отключвам 😂

# 694
  • Мнения: 783
Привеждаш се към ключалката и с дясната ръка едва едва заключваш. 😂😂😂😂😂 Не знам.. друг начин не мога да измисля.😂😆

# 695
  • Мнения: 550
Мами,
Вие имате ли ергономични раници? Струва ли си инвестицията, гледам, че са от около 270 до 350лв.

# 696
  • Мнения: 610
И аз мажа крустите с кокосово масло натурално и после я сресвам, но няма никакъв резултат. Ползвам мустела и съм доволна.
Аз имам атопична кожа и имам лишей често и петна и рани по ръцете - контактет дерматит и се надявах бебка да не е така, но и аз разбрах, че това не се наследява.
Още сеплюнчи ужасно и не си вади ръцете от устата чак мляска, сериозно мисля дали не са зъби това. 🤔

# 697
  • Мнения: 799
Аз имам псориазис, не знам дали някой е наясно какво представлява.

# 698
  • Мнения: 47
Аз съм наясно, не искам да ви плаша, но дядо ми има, след това баща ми и сега аз (за прадедите не се сещам), единственото хубаво е, че е в по лека форма и се изразява при мръсотия. Баща ми по ръцете като бара моторно масло примерно, аз имам по главата, когато не си измия косата навреме. Разбира се, при стресови ситуации лакъта веднага става розов при мен и баща ми, а при дядо не се сещам там не съм разпитвала как е, а и не комуникираме с него.

Аз имам псориазис, не знам дали някой е наясно какво представлява.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Мами,
Вие имате ли ергономични раници? Струва ли си инвестицията, гледам, че са от около 270 до 350лв.

До момента при мен не си струва. Нещо не ми се получава, а съм взела Ергобйби омни 360, която се води най-добрият модел от марката. Ама ..нъцки хах

Крусти с мустела крем да постои 8 часа и после пак мустела пяна да ги измие. Минаха й!

Иначе и тя има точно такова сухо на крачето, не е червено. Мажа няколко пъти но ден. Не знам какво е , едно релефно, грубо...даже от крема за крусти взех да намазвам...има го поне 1 месец

# 700
  • Мнения: 1 136
Аз наех Tula free to grow за една седмица и много ми допада. 274лв е нова. Чудя се дали да не си я взема втора ръка от някъде, но няма много оферти в момента.

Мами,
Вие имате ли ергономични раници? Струва ли си инвестицията, гледам, че са от около 270 до 350лв.

# 701
  • Мнения: 550
И ние имаме едно такова като пъпчица, но не с кръгла форма на крачето, леко жълтее. Сякаш круста на крака. Не знам възможно ли е такова чудо.

# 702
  • Мнения: 799
Аз съм наясно, не искам да ви плаша, но дядо ми има, след това баща ми и сега аз (за прадедите не се сещам), единственото хубаво е, че е в по лека форма и се изразява при мръсотия. Баща ми по ръцете като бара моторно масло примерно, аз имам по главата, когато не си измия косата навреме. Разбира се, при стресови ситуации лакъта веднага става розов при мен и баща ми, а при дядо не се сещам там не съм разпитвала как е, а и не комуникираме с него.

Аз имам псориазис, не знам дали някой е наясно какво представлява.
Сигурни ли сте, че е псориазис? Не ми звучи така. При мен е вземана биопсия и т.н.

# 703
  • София
  • Мнения: 123
На Chicco easy fit кенгуруто е супер. Много е удобно и за мен, и за беба. Пък и беше около 100 лв.

# 704
  • Мнения: 1 136
Не знам какво се случи тази нощ, нооо малкият ми разказа играта. Реши да се буди на всеки час почти, та ставахме в 2:30, 3:30, 4:30, 5:30 и в 7 вече е кукуряк, готов за нови приключеноя и ми пее от кошарата, а аз се чувствам все едно не съм си лягала изобщо. Не искам да го взимам при мен на спалнята, защото до вчера бях болна. Мъжът ми спи в другата стая, защото сега е болен. Започнах да се чудя дали не се разболява и малкият? Но не е нервен, не плаче, не виждам/чувам сополи... някоя с опит има ли да сподели като се раболяват бебетата как се държат?

Общи условия

Активация на акаунт