Добър фризьор в Пловдив

  • 787
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да си обезцветя косата и да я боядисам в сив цвят. Косата ми беше вече веднъж обезветявана преди години, здрава е  и си търся фризьор в Пловдив. Ще се радвам да ми препоръчате добър фризьор. Погледнах страницата на студио HAREM и мисля, че работят добре ако някой е ходил там може да сподели мнението си и ако може да каже някакви ориентировъчни цени на салона или на други салони, ще съм много благодарна!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 545
И аз много ще се радвам ако препоръчате добър фризьор в Кючука.

# 2
  • Мнения: 1 842
Здравейте, искам да си обезцветя косата и да я боядисам в сив цвят. Косата ми беше вече веднъж обезветявана преди години, здрава е  и си търся фризьор в Пловдив. Ще се радвам да ми препоръчате добър фризьор. Погледнах страницата на студио HAREM и мисля, че работят добре ако някой е ходил там може да сподели мнението си и ако може да каже някакви ориентировъчни цени на салона или на други салони, ще съм много благодарна!
Здравейте, намерихте ли ?

# 3
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да си обезцветя косата и да я боядисам в сив цвят. Косата ми беше вече веднъж обезветявана преди години, здрава е  и си търся фризьор в Пловдив. Ще се радвам да ми препоръчате добър фризьор. Погледнах страницата на студио HAREM и мисля, че работят добре ако някой е ходил там може да сподели мнението си и ако може да каже някакви ориентировъчни цени на салона или на други салони, ще съм много благодарна!
Здравейте, намерихте ли ?

Не

# 4
  • Мнения: 212
Здравейте, моля да ми препоръчате добър фризьор за подстригване на среднодълга коса в района на мол Пловдив, кв.Смирненски , Пещерско шосе, кв. Мараша.

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 10:53 от sohappy

# 5
  • Мнения: 162
Hair light - Десииииии в Кичука

Общи условия

Активация на акаунт