?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 488 810
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 13 695
  • Мнения: 1 436
Моят и той е с прозрачни чела, не помня как съм го избирала,  не знам дали е но фрост, но досега вече 10 г.  не бях размразявала фризера, и нямаше лед.

Преди си работеше нормално на 4-та степен, без да заскрежвата хладилника, пък сега на 1 има дебел слой скреж.

Значи няма някакви супер неща, които да гледам. Чудя се на тези с диспенсърите за вода 🤔 тая вода всъщност къде се налива и може ли да се сваля резервоарчето да се мие или са излишни диспенсърите

# 13 696
  • Мнения: 55 018
И аз не разбрах за тези с диспенсъра как се зареждат с вода?

# 13 697
  • София
  • Мнения: 629
Препоръчвам ноу фрост но не само в хладилна част, но и във фризерната.
Изцяло ноу фрост.
На късмет е с техниката, така че дългата гаранция за мен е излишна и е излишно оскъпяване.
Пари, цвят и ноу фрост изцяло...това гледах аз.

Сега разгледах брошура за техника, но в описанието на хладилник с фризер не пише, че е с NoFrost. С друго наименование ли го пишат или просто съм разглеждала обикновен модел?

# 13 698
  • София
  • Мнения: 14 290
То май вече няма такива дето не са но фрост. Поне аз не съм виждала. Аз искам голям хладилник без камера, но този, който видях ми идва скъпичък.

# 13 699
  • Мнения: 69 318
На място гледай да има дупки отзад вътре..откъдето духа въздухът.
На описания в магазините не вярвам!

Дай линк да го видим.

# 13 700
  • Мнения: 2 774
Харесахме си маса от онлайн магазин mebelisto.
Някой от вас поръчвал ли е от там? Имате ли  отзиви дали са коректни?

Последна редакция: пн, 28 дек 2020, 11:27 от hintt

# 13 701
  • Пловдив
  • Мнения: 41 040
И аз да питам за един чешки сайт...Спортисимо. Някой с поръчка или отзив?

# 13 702
  • Мнения: 3 836
Аз съм ходила в реален магазин и съм поръчвала от сайта,но докато бях в Чехия.Добри са им стоките.Чехите са коректни като цяло,що се отнася за доставки,търговия и рекламация.

# 13 703
  • Сф
  • Мнения: 4 811
Точно преди Коледа поръчахме шейна от Спортисимо. Чакаме я. Уж май е пратена

# 13 704
  • Пловдив
  • Мнения: 41 040
Благодаря!
Не бързаме ние Simple Smile мм си пусна едни туристически Соломон обувки.

# 13 705
  • Мнения: 19 327
Точно преди Коледа поръчахме шейна от Спортисимо. Чакаме я. Уж май е пратена
То от точно преди Коледа до днес, че и до НГ, няма много работни дни. От Полша са ми идвали за 7-8 работни дни поръчки.

# 13 706
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 769
Синът ми наскоро си поръча маратонки от сайта и всичко беше ОК. Пратките нямат преглед и тест и се заплащат в брой. Зная го, понеже се наложи аз да я взема, а отидох без пари в брой! Момичето от куриерската служба каза, че са коректни и няма проблеми да се върне стоката, затова е без преглед и тест!

# 13 707
  • пак там
  • Мнения: 2 885
... Чудя се на тези с диспенсърите за вода 🤔 тая вода всъщност къде се налива и може ли да се сваля резервоарчето да се мие или са излишни диспенсърите

Имат контейнерче за вода. На този, който знам, се вади. Но заема място от това на вратата.

За мен е излишно, зависи каква ви е чешмяната вода. Студена вода за секунди вадя от чешмата - при нас водата е чиста.

# 13 708
  • Сф
  • Мнения: 10 789
Айде сега и аз да питам , тъкмо съм по темата.Каква пералня да гледам?Снощи нашата сдаде тотално багажа.Първа от печката и хладилника(за него разбрах)какво препоръчвате.
Искам пералня среден клас.До технополис май ще ходим.Идеи?Марка? И да не е огромна, малко народ сме.
п.п. ще трябва да връщам слушалките, ще пиша..
Забелязала съм, че по Нова Година, уредите сдават багажа..много на време..

# 13 709
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 449
Технополис не качват уреди до входната врата на жилището, да го имаш предвид. Доставят пред блок, къща и от там се оправяш. Магазини Зора качват, срещу заплащане. За мен е важно да има удължена гаранция, защото уредите се скапват понякога. Имах случай с готварска печка, изгоря нещо на втората година, смениха ми го и вече 7 ма година не съм имала проблем.

Скоро си купувах нова пералня - AEG, доволна съм. Моята е тази - 45 см. е дълбока, имам такава сушилня и исках да са една над друга в мокро помещение - https://www.technopolis.bg/bg/Peralni/Peralnya-AEG-L6SE27SE/p/687532

Общи условия

Активация на акаунт