?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 440
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 35 113
Мисля, че синята

# 916
  • Мнения: X
Ориентирай се по ластика. Той е към лицето, има различни, гледай шева, в който е фиксиран ластика/връзките към маската.

# 917
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Има ли значение дали даден болничен е издаден за гледане на дете или по болест? Откъм финансова гледна точка?
Никаква.

# 918
  • под тепетата
  • Мнения: 9 310
И аз това се чудих за маските и още нещо. От единия край има тънка тел. Отгоре или отдолу се слага?

# 919
  • Мнения: X
Телта е за да прилепне плътно на носа.

# 920
  • под тепетата
  • Мнения: 9 310
Значи пак съм за мунската тема - сложила съм я на обратно Mask

# 921
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Имало значение, преди малко четох. Ако се носи с бялата страна към теб означава, че ти си болен и искаш да предпазиш другите, а със  синята- обратно.

# 922
  • Мнения: 35 113
Това май никой не го знае Simple Smile всичко са със синьото напред, които съм виждала + аз така я нося.

# 923
  • Мнения: 68 658
Имало значение, преди малко четох. Ако се носи с бялата страна към теб означава, че ти си болен и искаш да предпазиш другите, а със  синята- обратно.

А транспарант с надпис що я нося, на челото ако сложа -май ще е по-ясно Joy

Телчето към носа и с два пръста го смачквам. Цветът хич не гледам на коя страна е...

# 924
  • София
  • Мнения: 2 232
Синята част навън.

# 925
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 213
Предпазните маски ,тия медицинските,с коя страна навън се носят- синята или бялата?
ей така - https://www.webmiastoto.com/90-%D0%BE%D1%82-%D1%85%D0%BE%D1%80%D … %BA%D0%B0-%D0%BE/

тези с металната пластина за носа не се ли водят "прахови" ? - т.е. да предпазват от замърсяване на въздуха д прахови частици

# 926
  • Мнения: 54 447
Не е вярно това за цвета на маската - навън/навътре.
Принципно е правилно ластикът да е отвътре, но като цяло няма значение. Има и чисто бели маски, също и бяло/зелено.
Телчето е за носа, слага се отгоре и се пречупва, за да се застопори.
Аз ползвам маска на работа и съм спец. Simple Smile

# 927
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Имало значение, преди малко четох. Ако се носи с бялата страна към теб означава, че ти си болен и искаш да предпазиш другите, а със  синята- обратно.
Това и аз го четох, но не го смятам за вярно. Лекарите в операционните все със синьо-зеленото навън ги носят...пък не са болни.

# 928
  • София
  • Мнения: 673
Здравейте! Дали имате информация кога ще излезнат резултати от състезанието " Знам и мога" и къде ще можем да видим точките?

# 929
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Да де, аз казах какво съм чела, не че му вярвам.

Общи условия

Активация на акаунт