?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 192
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 39 323
Мерси ви. Отказах се от панталона.

# 1 321
  • Мнения: 514
Мами, за днес ми трябва калций за едри преживни животни. В коя ветеринарна клиника в София може да се намери?
Благодаря на всички отговорили.

ветиринарна аптека съм виждала само тук

Sad

Намерих калций, хранителна добавка за животни в "Гергьовче", на ул. Адам Мицкевич 1 🤗

# 1 322
  • Мнения: 760
Не можах да намеря темата за Фейсбук, затова ще задам въпроса си тук. В старият си профил можех да създам анкета, но се наложи да го изтрия и в сегашния си профил, не мога да създам анкета, липсва такъв бутон, само в групите имам такова право. Понякога имам нужда да споделя нещо пред приятелите си, например свое колебание, но като нямам такава опция, се налага да питам по други места. Какво да направя, за да имам такава възможност в профила си ? Броят на приятелите ми има ли значение, защото са 47 човека ?

# 1 323
  • Мнения: X
Не можах да намеря темата за Фейсбук, затова ще задам въпроса си тук. В старият си профил можех да създам анкета, но се наложи да го изтрия и в сегашния си профил, не мога да създам анкета, липсва такъв бутон, само в групите имам такова право. Понякога имам нужда да споделя нещо пред приятелите си, например свое колебание, но като нямам такава опция, се налага да питам по други места. Какво да направя, за да имам такава възможност в профила си ? Броят на приятелите ми има ли значение, защото са 47 човека ?
Питай тук
https://www.bg-mamma.com/?topic=622657.14235

# 1 324
  • София
  • Мнения: 7 190
Аз само да доложа, че се сдобихме с лидълската прахосмукачка.
Точно това, което очаквах.
Не е прекалено мощна, но идеално върши работа за чистене на госпожица котка.😊

# 1 325
  • София
  • Мнения: 3 752
За следния казус можете ли да дадете компетентен съвет:Училището на сина ми е до 7-ми клас.Имаме нова пристройка за която чакаме акт 16.Принудиха учениците да продължат както първия така и втория срок.Които са били 1-ВА смяна си продължават с първа,а тези които са били2-ра смяна си остават втора.Това решение не ни устройва повечето родители,защото този акт 16 може и да не излезе скоро.Какво решение може да се предприеме за разрешаване на този проблем?Може би жалба до Министерство на образованието,подписка...Има ли начин онлайн да се подаде?Сигнал,нещо?Безсилни сме към тази несправедливост.

# 1 326
  • Мнения: 11 674
Не трябва ли да завъртят смените.
Говорихте ли с директора.
Това всъщност какво общо има с недовършената сграда 🤔

# 1 327
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 202
За следния казус можете ли да дадете компетентен съвет:Училището на сина ми е до 7-ми клас.Имаме нова пристройка за която чакаме акт 16.Принудиха учениците да продължат както първия така и втория срок.Които са били 1-ВА смяна си продължават с първа,а тези които са били2-ра смяна си остават втора.Това решение не ни устройва повечето родители,защото този акт 16 може и да не излезе скоро.Какво решение може да се предприеме за разрешаване на този проблем?Може би жалба до Министерство на образованието,подписка...Има ли начин онлайн да се подаде?Сигнал,нещо?Безсилни сме към тази несправедливост.
мен ми е интересно ако родителите на 2-ра смяна ученици кажат, че така ги устройва  кое ще надделее ? - на  доволните или недоволните ? Smiley
докато пишете на МОН, докато разгледат казуса ... ще стане април. започват баловете, оценяването, срочни оценки,  ваканция, Великденски празници ...   а пък нали се гледат интересите на децата, не на родителите. Smiley


да бе ....  rotfImbo

# 1 328
  • София
  • Мнения: 3 752
Не трябва ли да завъртят смените.
Говорихте ли с директора.
Това всъщност какво общо има с недовършената сграда 🤔
Няма достатъчно стаи за всички.Предучилищната и 1-ви клас трябва да си останат 1-ва смяна.Нещта от директорката идват с това неадекватно решение.

# 1 329
  • Мнения: 68 646
А какъв точно е проблема с въвеждането на пристройката в експлоатация? Внесени ли са документите, и до къде изобщо е процедурата-има ли яснота?

# 1 330
  • Мнения: X
Една жалба до Регионалното  управление по образование, инспектората или там както се нарича структурата в момента. Няма логика да не стигат стаите, щом първия срок са били достатъчно.

# 1 331
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Стаите и първия срок не са стигали. Щом и тогава пак са били на смени.
Проблемът е, че през втория смените се запазват. Вероятно се е считало, че ще пуснат пристройката в експлоатация и всички ще минат първа смяна, но не се е случило.
Само не става ясно на какво точно се дължи вземането на решението смените да не се "завъртят". Редно би било.

# 1 332
  • София
  • Мнения: 3 752
Директорката чака акт 16.Според нея всеки момент ще го издадат.Този момент от октомври го чакаме.

# 1 333
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Колко милилитра е стандартна каничка за мляко която сервират по заведенията с кафе? Една такава мъничка Simple Smile

# 1 334
  • Мнения: X
Каничкта мляко е 50 мл, стандартна течна сметана е 10 мл.

Общи условия

Активация на акаунт