НЕ пазарувайте от GET.BG ( ГЕТ.БГ )

  • 2 981
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте, и за много години. Изчаках малко време да се поуспокоят "страстите" в мен преди да ви споделя. НЕ пазарувайте от уеб сайта get.bg. Ще е дълго - За незнаещите GET,BG е уеб сайт за онлайн търговия, с огромна наличност от разнообразни продукти - от бебешки артикули, през дом и градина, до секс артикули. Огромна база, която като повечето ни подобни сайтове не синхронизират с наличностите на самите производители. Което е едно на страна. Моята история, от която искам да ви предпазя и след която си обещах да се постарая по-малко хора да пазаруват оттам е следната - на 10.12 поръчах доста артикули от get.bg разчитайки на разнообразието от продукти, които предлагат - не го правете ама НИКОГА. Всичките неща бяха за подаръци основно за деца. С някои от тях бях поела ангажимент след това да препратя и да пристигнат в определен срок преди празниците. Както може да се очаква повечето неща ги нямаха налични. Последваха много обаждания и мейли от моя страна и лъжи и напразни обещания от тяхна. Подведоха ме и за пожарната кола - подарък за коледното тържество в градината на сина ми. Последното обещание от онлайн магазина - имам го в мейл пощата си, беше, че нещата ще ми бъдат доставени в петък 20ти декември, което е 8 дена след поръчката. Айде викам си, много продукти в количката са, всичко живо пазарува подаръци, натоварени са... В събота 21ви декември след пореден гневен мейл, че все още нямам доставка (по телефона не можех да се свържа с тях) веднага ми се обадиха, че в понеделник ще са при мен.
Отивам до офиса на speedy в понеделник и познайте - два различни детски пъзели и една детска чантичка липсваха, вместо тях някакво плюшено  конче, което не съм поръчвала...
Като програмист ми е много тъжно, че сме на такова ниво в онлайн търговията.
Ами това е - добавете GET.BG в черните си списъци с онлайн магазини.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 250
Аз пък пазарувам от сайта от 2007 година и никога не съм имала проблем с тях. Купувала съм както техника, така и играчки и какво ли не.

# 2
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 236
Оплаквания от онлайн търговци трябва да се съберат в една тема за да знаят хората - преди време и аз имах оплаквания от онлайн търговец и бях направила тема но при мен нещата се оправиха Simple Smile
Два пъти в доставката ми е липсвало по нещо и след големи разправии са ми го изпращали, но съм съгласна, че за Коледа няма време да се връща и да се правят рекламации защото остават хора без подаръци Simple Smile
Благодаря за сигнала Simple Smile Защото всичко пазарувам онлайн в нашия град почти няма какво да купиш офлайн Simple Smile
Сменете заглавието на "Некоректни онлайн търговци" и дано и други оплаквания да се съберат в темата Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 168
Аз съм пазарувала от тях и винаги съм оставала много доволна.

# 4
  • Мнения: 5 382
На Черния петък поръчах айфон за 900 лв. Дойде за 5 дни, като на третия се обади служител да потвърдим поръчката по телефона.
Не съм имала проблем, може би , защото е само един артикул, скъп, дето не всеки се юрва да купи. В случая на авторката- сложно става с мн.артикули, а и бълг.търговци май още се учат на бизнес, но пък са и зависими от доставчици.

# 5
  • Мнения: 1
Наистина се пазете от този магазин.
От година и нещо се опитвам да си взема едни пари от тях.
Или По - точно малко над 1700 лв.
От тогава са неоткриваеми!
Пререгистрация, пререгистрация. Смяна на собственик, смяна на собственик.
И всеки път:
А-А-А-А Не сме ние! : D
Търсете упрaвителя.
И всеки път въпросният управител е бай Стамат, Ставри от Жабокрът, Кондофрей или някоя др. паланка! ; )
Който естественно е по - трудно откриваем и от диктатор на държава близкият изток.

# 6
  • Мнения: 10 729
Аз пък пазарувам от сайта от 2007 година и никога не съм имала проблем с тях. Купувала съм както техника, така и играчки и какво ли не.
Да, и аз съм пазарувал над 10 пъти от get.bg и мога да кажа, че не съм имал никакъв проблем с тях. В пощата си видях ... първите ми поръчки са от 2012, предимно телефони купувам. Няколко пъти и дребна техника, електроника, но купувам всяка година телефон, около Черния петък, когато има добри намаления, така че да стигнат до началото на декември до мен, далеч преди коледната лудница!  Винаги смартфоните са били по-евтини отколкото в магазините на мобилните оператори,  а са оригинални и не са обвързани с договор. И сега влизам да видя какво има... не бях влизал в този сайт отдавна и .... не ми се отваря изобщо изобщо. Няма гет.бг. Какво става?

Общи условия

Активация на акаунт