ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 32 328
  • 572
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 727
Е,момичета да се похваля,че след толкова пробване,чудене,мотане си купих кожен панталон.Не  е изцяло кожен-отпред кожа,отзад черен плат.Всичко,което пробвах от промазан плат и изкуствена кожа все ми се набираше на коленете и не ми харесваха как стоят.Този,защото отзад е плат и не е чак толкова нагъгрен.Брех,викам си ще мине зимата,а аз все не успявам да си харесам промазан или кожен панталон,но вчера случайно го открих.Kissing Heart

От къде е клина? Имах подобен на Топшоп, и сега гледам за нов. Даже може да им прегледам сайта  сега,като се сетих.

# 181
  • Мнения: 1 673
Aз имам такъв от Лидл.

# 182
  • Мнения: 9 124
Дева, дано не си поръчала и да съм те подвела, ама все пак да напиша отново. Сега търсих панталона и гледам номера е 42 , а аз взимам 44 за поли обикновено, бе..омотала съм се пак и все пак..панталона е без ластик на талията. Значи номер под моя съм взела и можеше още един по-малък. Същото и за един тигров панталон с висока талия, но няма горе такъв набор над талията е 40 номер, той е с широки крачоли много надолу, пак миналата година го мерих на живо, но 42 щеше да ми е по-добре май. Бе объркана работа...значи за този дето ти писах и дадох линк, има и еластичност в него видях пак състава, можех спокойно и 40 да взема, а рокли и поли съм 44 определено. Та ..ама този е и доста дълъг, дори на обувка с леко токче го слагам, не знам за каква височина търсиш, но е за по-височки.
Тези панталони са малко на късмет мисля, но номер-два под твоя си мисля трябва. По-добре се обади за размери, има възможност да е голям на момичето или обратното. Дълго стана, ама...да обясня. Също и дължината на панталона питай, защото да ходиш да го скъсяваш не си е работа, зависи какъв търсиш. Този дето е като тигър шарката също ми е доста дълъг, аз не обичам до кокалчето. Та някои модели не са снимани на манекен и може изненада да се получи, ако някой е по-нисичък. Просто да знаеш и да си питаш, когато се насочиш към някой модел. Оффф едно обяснение дръпнах, извинявам се.((

# 183
  • Мнения: 444
sasi6,аз съм от Добрич и вчера си го купих от магазин. Панталона е турско производство и изглежда качество ушит.

# 184
  • Мнения: 54 413
Благодаря, Фани, не съм поръчала още.
Утре сигурно, сега се подсигурих с дългия. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 185
  • Мнения: 817
Аз преди седмица така, подсигурих се с дългия (получих го на мейла), но после нещя да хване, ни през телефона, ни през компа, влизах, излизах. Накрая се ядосах и поръчах само с БД, че щях да изпусна бодитата за детето и за приятелка.
За какво изобщо го изпращат.

# 186
  • Мнения: 54 413
Хваща, хваща. Simple Smile

# 187
  • Мнения: X
Според вас дали в размера на подгръдната на сутиените има някаква разлика понеже сега нося 75, но искам да си взема с подгръдна 70.. дали ще е по-стегнат или да не се надявам... Понеже пуловер S беше по-голям от М веднъж и съм чела и други мнения. Сега тази подгръдна ми се върти доста и се колебая...

# 188
  • Мнения: 527
Fenyx, за коя коралова рокля пишеш, че прозира?

# 189
  • Мнения: 10 161
Това е роклята https://m2.hm.com/bg_bg/productpage.0726003004.html
Прозираща е в долната част.

# 190
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Според вас дали в размера на подгръдната на сутиените има някаква разлика понеже сега нося 75, но искам да си взема с подгръдна 70.. дали ще е по-стегнат или да не се надявам... Понеже пуловер S беше по-голям от М веднъж и съм чела и други мнения. Сега тази подгръдна ми се върти доста и се колебая...
За мене е важно да не е 70 подгръдната, много ми стяга като постоя с него и го изхвърлям. Но скоро открих едни удължители за сутиен и с тях мога да нося и 70.
https://xn--90aism3e.xn--90ae/%D0%A3%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B6%D0% … %B5%D0%BD-Finesse

# 191
  • Мнения: 10 161
Виждала съм от време на време такива и НМ да предлагат. Имат и сега:
https://m2.hm.com/bg_bg/productpage.0532138001.html

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 10:46 от fenyx

# 192
  • Мнения: 5 386
А, не, ни 12, ни 2 лв.ще дам за това. Поръчвам си удължители с 2 , с 3 кукички, всякакви цветове за центове от Алиекспрес, а във Варна съм купувала от м-н Шихо за дрехи и бельо кв.Младост 2 - за 0,50 лв.бройката.

# 193
  • Мнения: 10 161
Не съм купувала такова нещо, защото не ми е трябвало, но съм ги мяркала в НМ, та се сетих че имат.
Иначе мога да си изфабрикувам сама такива вкъщи, от един стар сутиен - с двустранно закопчаване със силиконова лента на гърба, само трябва да преместя едните кукички.

# 194
  • Мнения: X
Купих едни такива удължители, на мен като ми трябва нещо спешно, цени не гледам, та дадох 8 или да не бяха даже 12 лв за трите цвята от Триумф... Но аз съм си за бой! Мисълта ми беше, че се случи следното - удължих обиколката с тия удължители и не ме стяга, но сега на тия два сутиена постоянно ми се смъкват презрамките, защото отидоха много в края на раменете и понеже моите не са прави като закачалка, а смъкнати, положението е много досадно. Пък с тази гръдна обиколка, с която съм и паднали презрамки, ефектът от сутиена не е особено полезен... Та имайте го това предвид, ако имате подобни не особено прави рамене, че на мен ми е голям проблем. Сега се чудя как да си префасонирам презрамките, че да са кръстосани на гърба, та да не ми падат...

Общи условия

Активация на акаунт