име на бебка?

  • 5 865
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
Криста ми харесва повече,а на галена-Крис,Криси  Peace

# 16
  • Мнения: 2 672
виж с фамилията кое звучи по-добре

# 17
  • Мнения: 765
 Найа ми харесва повече ,  по-особено и запомнящо се , кратко е , звучи като песен...Много ми харесва .

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Найа- харесва ми повече/дано само не обяснява постоянно, че не се пише с Я Laughing ooooh!/

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
КРИСТА къде-къде по-хубаво звучи, а пък и в буквата К има най-много положителни вибрации (или нещо такова). Мисля, че Койна Русева го е казала и трите й деца се казват с К.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
виж с фамилията кое звучи по-добре

Това наистина е важно!!!

# 21
  • Мнения: 634
Найа ми харесва повече, но пък с този правопис няма ли да е досадно всеки път да обяснявате как точно се пише... newsm78

# 22
  • Мнения: 388
и двете са хубави

# 23
  • Мнения: 2 567
Найа- харесва ми повече/дано само не обяснява постоянно, че не се пише с Я Laughing ooooh!/

На мене точно с Я на края ми звучи по добре. Хем по благозвучно, хем няма все да обяснява как се пише името и.

# 24
# 25
  • Мнения: 953
И на мен не ми харесват и двете, за което извинявай. Просто харесвам по-друг тип имена, затова.
Мисля, че е далеч по-важно кое на теб лично ще ти хареса, а не кое ще ти препоръча една от нас. Ти сама решаваш и избираш име на детето си. Избери това, към което се стреми сърцето ти.
Леко раждане и успех в избора.  bouquet
Peace

# 26
  • Мнения: 1 440
Криста! Peace
Леко раждане!

# 27
  • Мнения: 592
Найа е нежно име, а Криста е силно име  zа силна жена. Виж и фамилията как подхожда. бе каzал някой тук.

# 28
  • Мнения: 416
А защо не Кристина вместо Криста?

Криста ми се вижда малко грубичко.

А Найа - така и кучето си няма да кръстя. Но това е моето мнение!  Simple Smile

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 605
Както и да се изпише името Найа, все ми навява асоциации за онези вафли "Чудна тайна зная, много вафли Ная"  Rolling Eyes
Гласувам за Криста.

Общи условия

Активация на акаунт