Бременни майки от Велико Търново 2019-2020

  • 15 115
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 679
Lollipop, аз също ще съм секцио поради медицински причини,като това го знам от преди да забременея и когато си избирах лекар при когото да се следя държах точно на това- да изражда и да ме познава, защото хич не ми се струва готино в деня на раждането да се помъкна с една папка документи и да се обяснявам, а и едва ли ще ми е до това тогава.
Твоята лекарка не съм я чувала май, но защо не я попиташ за съвет за човек при когото да раждаш. Иначе ако ще си в търновската болница на сайта и пише всички лекари.
Лека седмица Simple Smile

# 31
  • Мнения: 679
На 13.02 в Happy mums ще има отворени врати в 18:00 часа. Аз мисля да отида да видя, а и това ще е първото нещо на което ще ходя и се вълнувам. Ако имате желание да разгледате бих се радвала да се запозная с някоя от вас. А и е в извън работно време за тези, които все още си работим Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 154
Здравейте! В 13г.с. съм. Следя бременноста си при доктор Рашкова, от която съм много доволна. Искам да попитам някой правил ли е серклаж при Стойков и какво е заплащането? Благодаря!

Може и да е късно за отговор, но ще го напиша, ако някой друг го вълнува. Цената за серклаж е 240 лв. независимо кой лекар ви го прави.
Приемат Ви на предишния ден, пускат изследвания. На следващия правят серклажа, пускат системи, бият обезболяващи. На третия ден минава визитация и ако всичко е ок, Ви изписват. Престой не се заплаща. Само тези 240 лв.

А в кои магазини освен в Хиполенд има бебешки колички? И най-вече за близнаци?

# 33
  • Г. О.
  • Мнения: 1 719
Здравейте. Колички има в Трите прасенца, Кроки ( до Лидл ), както и в едно магазинче на 5-то Авеню (Лили се казва) - там има 3-4 модела, но не знам дали има за близнаци.

# 34
  • Мнения: 3 154
НефертитиЯ, благодаря за включването. В Трите прасенца ходихме днес. Имат само една лятна.
А "Кроки" до кой Лидл е? Не съм от Търново и името не ми говори нищо. Но магазините Лидл поне ги знам къде са.

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 5
Така и талюка пишете за бебешки колички, аз да попитам за легла с шкаф къде могат да се видят в Търново освен хиполенд там са само 2 вида. Доста ми излизат във фб, но не знам колко са истински тези сайтове, пише само че имат онлайн магазин - не ми се вярва много... Thinking Може и да не е само в града, къде бихте препоръчали?

# 36
  • Мнения: 3 154
mmarinowa, днес видях в "Трите прасенца", но не бяха много видове. 3-4 може би.
Едно време имаше един магазин на Пишмана "Лъки ленд". Не знам дали още съществува, и там имаше.

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 5
Сънчи, имаше го да и имаше страшно много легла и колички, сега мисля, че е дрехи на килограм...

# 38
  • Г. О.
  • Мнения: 1 719
Сънчи-Пънчи, Кроки е до "стария" Лидл, този до кръговото. Намира се по уличката нагоре, която минава зад Горнооряховската скара. Като се качите горе до завойчето, магазинът се пада в ляво.

# 39
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета!
Аз съм в 17г.с и се следя при д-р Даря Ганчева, но тъй като тя не изражда, със сигурност бих искала да си избера екип и то с доц. Стойков. Смятам от следващия месец да започна да ходя и при него на частно. Втора Фетална морфология си запазих час за след месец в МЦ Марковс в София по препоръка на АГ-то и джипито.
В Търново живея от година и половина и бих се радвала да се запозная с други бъдещи мамчета. Hug Hug

# 40
  • Мнения: 679
Хей, момичета как сте? Минаха ли ви вече ФМ? В Търново ли ходите или София? Може да споделите мнение за лекари по ФМ. Аз съм вече в 28 седмица. На първа ходих в София, на втора в Търново. За третата се колебая.
Мартиника, добре дошла и лека бременност Simple Smile

# 41
  • Г. О.
  • Мнения: 1 719
   Аз съветвам всяка от вас да се ориентира към специалист по фетална морфология в София. Цената е същата като тази тук, но отношението и компетентността не могат да се сравняват. Според мен, разбира се. Все пак ще кажа, че имам познати, които са останали доволни от преглеждащия тук д-р.
   Успех, момичета, дано случите на лекари и всичко да е наред с бебчетата:)

# 42
  • Мнения: 9
Здравейте,бъдещи мами! Какви са координатите на доктор Максудов,как мога да си запиша час за преглед при него?

# 43
  • Мнения: 679
Aivi 29 обаждаш се в работен ден на регистратура и там запазват час. Прилагам ти телефона на регистратурата.

# 44
  • Мнения: 9
Много благодаря за информацията Hug

Общи условия

Активация на акаунт