Предизвикателство Рапунцел 2020

  • 75 652
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 666
Мама Мони, според мен проблемът е в шампоана Гарние. За да ти върши работа двуминутният реконструктор, трябва да използваш протеинов или балансиран шампоан, за да отвори кутикула.

# 271
  • Мнения: 2 328
Днес се чувствам по-добре и обиколих магазините.За съжаление не намерих маската на Лорис със змийско олио.Купих Лорис с арган,състава е ужас,4та съставка е минерално олио,има консервант,отделящ формалдехид.Ще й дам шанс,ама едва ли ще се спогодим.Взех си и Лоу шампуу на Елсев,който е без сулфати и е за суха коса,понеже нямаше друга разновидност взех този.Взех и два шампоана за коса и тяло на Бочко,с аромат на лавандула ,както и липа и лайка.Понеже съм алергична към лавандула този е за децата,а аз ще пробвам другия.Състава е горе-долу, няма слс/слес. Довечера ще пробвам новите неща.Смятам да премахна продуктите с слс,защото адски ми сърбят на скалпа,до степен да си правя рани.Дори и прехвалените Керастаз,и от тях получавам сърбеж.

Моля ако имате отзиви за продукта на Елсев да кажете как е.
https://remedium.bg/product/139358/loreal-elseve-extraordinary-o … kosa-h400-ml.html

# 272
  • Мнения: 1 918
Аз пък днес намерих такава маска, 6,80 1кг. Ако искаш мога да вьема и да ти пратя.

# 273
  • Мнения: 5 116
Сега като каза че ще пробваш детското Бочко се сетих нещо..
Момичетата със себореен дерматит и други подобни проблеми, пробвали ли сте примерно да миете косата с измиващо олио за атопичен детматит? Малката ми беше, вярно с много лека форма, с атопична кожа и си спомням че я миех с Атодерм измиващо олио и я мажех с Атодерм интензивен емолиент. Имаха вълшебен ефект. Главата е ясно че няма как да я мажете, но дали такъв измиващ продукт няма да ви помогне? Те си се водят за коса и тяло и до колкото помня не оставяха никаква тежка мазна следа.
Сега няма атопична кожа, имаше само две по-сухи петна на краката и и взех измиващото олио на Микса. Супер ефект има, за две измивания изчезнаха петната. Мия и и косата с него и си е хубава и перушинеста Grinning (все пак е бебе де)

# 274
  • Мнения: 2 328
Аз ще взема като ходим в София,и без това искам да отида до магазин ДМ,че досега не съм била.Мерси много,Герч.Като пробваш маската ще кажеш ли как се държи?
Между другото аз моята с арган я взех за 5 лева.

# 275
  • Мнения: 1 038
Аз си поръчах змийско мляко и ще добавям към маските 🙄 3 вечери мажа масло от репей и от гроздови семки в корените(7дневното предизвикателство с масла) на първия ден корените не бяха мръдна ли-прясно боядисана съм, на втория ден леко се по даваше моя цвят, днес вече се личи, че е поизрастанала. Да видим как ще е на 7мия ден 😁
Шампоанът ми свършва. Обмислям какъв да си взема. Мисля да пробвам с Керастаз за силно изтощена коса, какво ще кажете?
Обезцветявах я скоро, после с блондор ми правиха кичури и на места е като дъфкана 🥺

# 276
  • Мнения: 2 328
Вземи протеинов шампоан.

# 277
  • Мнения: 1 725
Керастас Архитект ти препоръчва. За силно увредена е Ресистенс, но е адски агресивен и омазнява.

# 278
  • Мнения: 1 227
Resistance е цялата линия, Therapiste e по-силната серия, но до колкото знам шампоана е наистина доста силен и за бая увредени коси. Така като слушам след толкова блондор би се отразила добре, но ще е хубаво да я редуваш и с хидратираща серия.

# 279
  • Мнения: 1 725
Благодаря, че ме поправи, това имах предвид. Ползвам и двата шампоан, но към Терапист рядко посяга. Архитекта е супер, а и аз съм изрусена с белеаж.

# 280
  • Мнения: 2 328
Sparkling HeartSparkling HeartТака,вече косата ми е суха и мога да изкажа мнение за маската на Лорис,която е с арган.Маската не е никак лоша,добре хидратираща е,оставя косата лъскава,мека и подредена.Първо намокрих косата и щедричко нанесох от маската,разнесох хубаво и вързах косата на кок.Постоях 10 минути и се измих с шампоана на Бочко с лайка и липа.Пени се добре,измива добре,усещам скалпа си чист И НЕ МЕ СЪРБИ Sparkling Heart но изобщо не е икономичен.За едно къпане /само на коса го ползвах/ отидоха към 7-8 помпички.След изплакването на шампоана сложих отново от маската на Лорис,само на връхчетата,държах около минута  и изплакнах отново.Косата е чудесна в момента. Препоръчвам тези продукти.

Когато пробвам измивния крем на Елсев ще напиша и за него.

# 281
  • Мнения: 5 525
От бебето нямам време да споделя за протокола при последните ми 3 измивания.
Кокосово масло в корените и дължините, стоя колкото се може повече. После на едното къпане съм с шампоан Нейчър бокс с авокадо и такъв балсам,а на следващото шампоан на Балеа с алое и маска за коса биопойнт. От шампоана и балсама на Нейчър бокс и маската на Биопойнт съм много доволна. От шампоана на Балеа бързо ми се омазняват корените, но като цяло и той не е лош. Косата ми пада след раждането, но вече мисля че не цъфти толкова. Дано успея да пусна прилична грива.

# 282
  • Мнения: 1 227
Днешната рутина:

Нямаше преуош, не ми се занимаваше а и косата ми изглеждаше добре последните дни.
Измих с първо с Ш Mane N Tail, после Ш+М Хроноложист, сложих и един балсам смесен с малко арабско олио с черен кимьон за запечатка и измих. Оставих сама да изсъхне без финиши, малко бухна в краищата където е третирана, но горе "virgin'' косата е със огледален блясък. В корена напръсках малко спрей на Рене Футерер и сложих серум Екстенционист, масажирах 7-8 минути като половината време бях с главата надолу, за да засиля кръвообращението. По дължините сложих нощния серум нутритив на Керастас (все повече се влюбвам в него).

# 283
  • Мнения: 1 666
Би ли споделила повече за нощния серум на Керастаз Blush? В другата тема не видях нищо положително за него Grinning
И да си споделя и моя протокол за днес.
Не сложих никакъв преуош (срам за мен, но след последното миене при фризьорката имах толкова кит по косата, че реших, че няма нужда Grinning )
Реших да изкарам ш Лалга от шкафа най-сетне и измих с него. След това сложих маска Епруваж - все повече се влюбвам в нея. Уж е от ниско бюджетните, но прави чудеса Blush  Завърших с балсама на Гроу Горджъс Интенз за 1-2 минутки.
Отново реших да оставя косата си къдрава, напоследък май повече ми се ходи така, пък и избягвам пресата Blush
Сложих редовния серум Ланза нийм плент, върху него Керастасе Екстеншънист термик, активатора за къдрици на О'райт и съвсем малко пяна за обем Олиосета (чудя се дали не прекалява малко с финиши те Grinning )
Резултатът беше прекрасни, сочни къдрици Blush

# 284
  • Мнения: 1 227
Ами и аз като се замисля не съм чула никакви отзиви в темата за профи козметика за този серум. На мен ми хареса концепцията че може да се слага на влажна и суха коса и е хубаво да я прибереш на кокче, аз понякога правя и хлабава плитка и на сутринта да пуснеш косата и да видиш ефекта. Като ефект има леко приглаждане и хидратиране, сега като го сложих ми укроти фриза. Не е уау продукт и не е задължителен, обаче аз съм влюбена в аромата му. Мирише много силно на парфюм, на лукс, на скъпо, абе мирише вълшебно. 2 помпи за моята коса стигат, а после като си измия ръцете със сапун продължават да миришат много силно. Косата ми мирише 2 дни от него. Също открих случайно че тушира аромата на цигари.

Общи условия

Активация на акаунт