Сполучливи имитации на маркови парфюми - 32

  • 71 757
  • 744
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 386
Моля за съвет момичета, кой NOA (Cacharel) e най-сполучлив?

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Африканският бал е много красив парфюм и в оригинал.Заслужава си теста.

# 272
  • Мнения: 1 976
Вчера набързо тествах Джипси уотър на Байредо,версията на Заг.На първо четене нищо особено,твърде лек,много фин,едва го усещах,цитрусов,чист.Изчезна ми на 15 минута или просто нищо не усещах.Ще го тествам по обстойно ,но за сега не съм очарована....

# 273
  • Мнения: 2 803
Едно бързо въпросче От къде купувате   BARGELLO, от OLX или? Ако е  да,от кой продавач?

# 274
  • Мнения: 1 976
Вчера набързо тествах Джипси уотър на Байредо,версията на Заг.На първо четене нищо особено,твърде лек,много фин,едва го усещах,цитрусов,чист.Изчезна ми на 15 минута или просто нищо не усещах.Ще го тествам по обстойно ,но за сега не съм очарована....
Да си потвърдя първото мнение,много лек, много близко стои  до кожата, цитруси със хвойна.Напомня ми на едни дъвки от смола,които дъвчех като малка, същия аромат:) Бих го носила на планина. Трайност като на лек парфюм, 3-4 часа. Според мен лесен за харесване,особено ако обичаш леки,чисти аромати. Очаквах нещо различно и красиво като Лалето и Африканския бал,но не Simple Smile

# 275
  • Мнения: 4
Привет момичета,  поръчах си мострички от заг и номер 536 има инициали IC, което странно ми се видя, но по описание съответства точно като на Haliotrope. На мен лично ми допада, може и да заредя повече от него. Също и пробвах металика на Том Форд и вярвате ли ми, но наистина усетих метален вкус като го пръснах, чак годно такова усещане, 6ъс сигурност не бих го пробвала пак. А иначе си пълня 085 Bvlgari Rose Essentielle, той си ми е любимата роза,  която има и теменужки накрая

# 276
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Здравейте,
Търся някакви имитации на облака  или на Sweet Like Candy на Ариана Гранде. Дъщеря ми ми проглуши ушите за тези два парфюма, ама е твърде малка още, за да й вземам оригиналните.

# 277
  • Мнения: 2 249
Заек, аз лично на дете не бих купила имитация или ниско качество парфюм. Не знаеш каква и колко чувствителност или друга реакция може да предизвикат съставките.
А и като е толкова малка за оригинал, защо ще купуваш изобщо парфюм?

# 278
  • Мнения: 8 450
Момичета, нямам време да чета цялата тема. Имате ли впечатления, кои от парфюмите на Айфел си струват теста? Списъкът на 1 стр. май не е пълен. Бакара руж ми предложиха, но нямам идея, дали е близък с оригинала, а и не ме впечатли особено. Някаква лекарствена нотка усетих.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 09:43 от *Emia*

# 279
  • Мнения: 18 503
На Ариана Гранде не е хич траен оригинала, аз имам мостра-чиста плодова вода.

# 280
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
Облачето на Ар.Гранде при мен е убийствено траен, ползвам си го за домашен парфюм, защото ми създава много уютно усещане, имитация май няма но за мен е доста близък до Burberry her edp, който има разни имитации 😊

# 281
  • Мнения: 1 976
Днес разнасям Martinez  - ESSENZA 4(бяхме го споменавали напред в темите)...и да го похваля, прекрасен е в хладно време,трайност страхотна,развитие прекрасно, едновременно свеж и тежък,много ми харесва днес...не ми е така сладък както първоначално ми беше,а го бях бутнала отзад в редиците да чака Simple Smile Мисля,че е доста по- добър и интересен от доста ново излезли и вървежни , неотличаващи се с нищо аромати!!!

# 282
  • София
  • Мнения: 1 864
Здравейте! Поставиха ми задача да намеря парфюм за подарък на възрастна жена - на 80 години е, синът й иска да я зарадва с подарък. Каза ми, че харесвала плодови, цветни, не много силни и тежки ухания, по възможност и дълготрайни. Моля за съвет!

# 283
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
Пробвайте Чистата отрова на Заг, Very Irresistable и Chloe на D&P, Жадор на Мартинез.

# 284
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Здравейте! Някой дали има информация парфюма ESSENCE ETERNELLE by Suddenly, от новите на Lidl, на кой оригинален е реплика.  
пробвали са да имитират Chanel Gabrielle

Общи условия

Активация на акаунт