Любители на кучета - 101

  • 22 158
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Много се радвам за Пъци!!! Simple Smile Кучетата са невероятни същества! Толкова бързо преодоляват болката и неразположенията!
Един Леон, който расте и помъдрява:

# 226
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Не случайна е приказката - ще му мине като на кученце... Hands Plus1

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 6 024
Естела, чак сега виждам въпроса ти. То минало всичко. Бързо възстановяване!

# 228
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Естела прегръщам теееее. Ай сега като прибереш принцесата си сипи едно бяло и отдъхни с облекчение Stuck Out Tongue Winking Eye

# 229
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Естела, скоро ще се гушнете. Ще е объркана, дезориентирана и странна за известно време, но ще мине и всичко ще е наред! Прегръдки от нас!

# 230
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Радвам се, че всичко е минало леко. Вече ще ви е по-спокойно на всички. bouquet

# 231
  • Варна
  • Мнения: 10 572


Не спира да скимти и пъшка, а Бизу стои плътно до нея, много я боли явно...

# 232
  • под тепетата
  • Мнения: 9 310
Браво на бате! Колко е грижовен!
Не и ли дадоха нещо обезболяващо?

# 233
  • Мнения: X
Милата душица... ще й мине, кучетата са силни. Браво на Бизу! Всичко усещат...

# 234
  • София
  • Мнения: 8 348
Естела, не е задължително да я боли, просто след упойката реагират по различенпначин.
Едната ми котка я избиваше на агресия, цяла нощ ръмжа и фуча.
А на Рея нищо и нямаше, само беше по-сънлива.

# 235
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Има обезболяващо за днес, утре и вдругиден ще й дам по половин хапче още.
Според мен я боли, защото проскимтява силно, после скърца тихичко и след това я отнася, но явно почна да я отпуска, защото успя да заспи за повече от 2 минути. Много ми е жал, постоянно търси контакт, иска да съм до нея миличката. А Бизу е нервен, защото обръщам внимание основно на Каду. Предполагам, че колкото повече време минава, толкова по-леко ще й става. Док обеща утре да е нашата Каду. Вече е чипирана и преди да мина през общината, трябва да отида долу до гарата, да я впиша в някаква агенция....забравих.

# 236
  • Мнения: 709
Здравейте!

При нас, за съжаление, нещата се развиха по най-лолшия начин. Cry
Много е тежко и още не можем да го приемем, най-вече поради факта, че не бяхме до него, а е получил пристъп в клиниката и до там... постоянно си мисля с каква ли мисъл си е отишъл..
 
Но... има син, сиво кане корсо, през март ще навърши година, само че досега е живял на село, мъжа ми държи да пробваме първо с него дали ще свикне в апартамента... та след малко го очакваме и ми е много притеснено как ще възпитаваме вече голямо куче, защото досега никой не се е занимавал с него...
Моля за съвети, ако някой си е взимал голямо куче, как се е справил с възпитанието.... и най-вече не искам да го учим да се качва по дивани и легла ,поне засега, докато поотрасне бебето, че е само на 2 месеца още....
Все си мисля, че няма да ни се получи приучаването на голямо куче... но мъжа ми държи да пробваме, бил наследник и му се полагал шанс...

Ако не свикне, обмисляме да вземем голдън ретривър, акита или френски булдог... смятам , че ретривъра е най-подходящ за съвместно съжителство с дете, а и не се слави със здравословни проблеми...
Иначе това кане корсо вече претърпя две операции на очите и премахване на тумор от гърдите и съм много песимистично настроена, защото не искам да преживея пак същото...

Пожелайте ни късмет,  че...

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 6 024
Съжалявам, Лили!
Мен би ме било страх да взема вкъщи голямо куче от толкова сериозна порода, че и с малко дете...
Дано да ви се получат нещата, но си трябва сериозно обучение и постоянен надзор.

# 238
  • Мнения: 5 598
Лили,сърцето ми се къса.....Преминах през това преди година...Съжалявам !
Не се измъчвай,постъпила си по най-добрия начин,търсейки помощ. Каквото и да бяхте направили,винаги ще се питаш дали  е било  най-правилното решение.Не се вини.

Видях,че сте решили да вземете сина му (доста смелост се иска с голямо куче и малко дете)  Скоро попаднах на подобен въпрос в тема с треньори.   Винаги с повишено внимание,все пак е животно,не знаеш как ще реагира,така съветваха.
Няма да ви е лесно,но пък познавате породата,кучето. Успех и пиши ,когато имаш време.
Мислено сме с теб!

# 239
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Лили, съжалявам...

Общи условия

Активация на акаунт