Любители на кучета - 101

  • 22 117
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Страхотни сте, семейство. Heart
Честит рожденик! Cake Balloon Birthday
Да е здрав дълги дълги години. Много да е игрив и щастлив. Kissing Heart

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 6 015
Нарцисчева, тортата кучешка ли е или човешка?
Да ти е жив и здрав Тео!

# 722
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Едно парченце и за нас, моля. Нека е два пъти.
ЧРД на порасналия Тео и нека дълги години да сте заедно и да се обичате.

# 723
  • София
  • Мнения: 2 958
Нарцисче, честит празник! Да е много здрав и послушен Тео!
Трябва да правиш кучешки торти по поръчка! Миналата година пак беше уникална Heart Eyes

# 724
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Благодаря ви много за пожеланията момичета 🤗😘

Тортата е кучешка.
Взех пилешки сърца, воденички, дробчета и пилешко месо. Всичко сварих и в блендера с малко от бульона и малко масълце . Сложих в една купичка и на сутринта я обърнах, отгоре намазах с заквасена сметана и настъргах кучешки шоколад. Става нещо като пастет, Тео и котака го харесаха 😄

# 725
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И аз го харесвам. Още едно парче, моля. Благодаря.

# 726
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Прекрасен Тео! Да е жив и здрав, и още мноооого да ви радва! Целувки от Робин! Heart

В Гърция редовно ни сервират вода в паничка за кучето, когато сядаме някъде за хапване.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 10 558
О,Тео, жив и здрав, и много щастлив бъди, аааа и да те слушат и изпълняват всичко двукратните. 😘

# 728
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Честит празник на патерица от нас с Ози! Да е жив и здрав рожденикът! Много впечатляваща торта, Нарци Yum
Аз днес имах ранно гости, но първо ще измия краците на калпазанина, че се връща от разходка и тогава ще доразкажа. В кухнята прозорците ми гледат към покрива на съседната къща, долепени са. Та се чу в тъмното, че нещо изтопурка и мен си ме хвана шубето. На прозореца се показа едно рошаво черно коте. Отворих му, повиках го, но то не се престраши. Сложих му саламче и затворих, че да не бутне разсада на любителя-градинар. Не знам как би реагирал Ози на такава близка среща, но засега им има уважението на котаците.
 Хубав слънчев ден на всички ви!

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 07:19 от bilqna_69

# 729
# 730
  • София
  • Мнения: 8 348
Честито да му е на Тео. И страшна торта си има. Чак на мен ми се прияде.

Ние сме си както винаги. Папкане, тичкане, пак папкане.


Тука малко работим

# 731
  • Sliven
  • Мнения: 250
Честит празник и от нас на Тео и прекрасното му семейство на патерици! Blue Heart Да ви е здрав, много да ви радва, и да го слушате, ей Relaxed А за тортата какво да кажа, чудесна идейка! BirthdayBalloonCake

# 732
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

След разходка е време за сън.

# 733
  • Мнения: 1 804
Дес, ако не беше рунтавата опашка, щях да го помисля за пинчер. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 734
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
E, как! Той е нов вид пинчер. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт