Любители на кучета - 101

  • 22 087
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Аз предпочитам да не рискувам, и без това малко остава.

Добре дошла на София! Като играчка е, много е сладка! Simple Smile

# 91
  • Sliven
  • Мнения: 250
Мнооого сладка тази София, а Арон какъв е чаровник - да се оправя бързо момчето и да се гонят с бебето Heartbeat
Аз тъй минавам да ви покажа идилията вкъщи Blush

# 92
  • Мнения: 1 804
Не съм се записала още, но чета и следя да не изпусна нещо Grinning Поздрави от треперушка Роузи

# 93
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Преди трите ваксини и аз не съм извеждала, Тео. Просто не исках да рискувам .
Стискаме лапи и чакаме добри новини за Арон ❤
Добре дошли на новите мъници 🤗

# 94
  • Мнения: 14 780

😁 Малко я къпах и й беше студенко,та един суитчър на Синеочка отиде за Енджи. 🤪

# 95
  • Мнения: X
Да посрещнем татко от работа Simple Smile



# 96
  • Мнения: X
Дяволче и Мече охраняващи на вратата😄

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 6 007
Нещо сте много заспали днес. Някой по-дълъг диван да има да ми услужи? Този свършва.

# 98
  • Мнения: X
https://petmall.bg/kucheta/kozmetika-grija/podstrigvane-kozmetik … ruming/2097858889

Някой да употребява такъв шампоан или друг който да елиминира лошата миризма на домашния му Любимец?

# 99
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Когато цяла сутрин преследваш батко си, имаш нужда от много сън. Wink

# 100
  • София
  • Мнения: 574
Ние я извеждахме след втората ваксина, но без да я събираме с кучета. Знам, че не е препоръчително, но паспорта го взехме по- късно и въобще не знаехме, че третата ваксина не е бита. Ето една снимка от днес:

# 101
  • София
  • Мнения: 574
И аз да попитам, на колко месеца биха на вашите кучета ваксината за бяс. Ние отлагаме, защото е тежка ваксина и има мнения, че спират разтежа. Нашата кучка колкото е едра, толкова е и алергична. Непрекъснато има обриви - от каишката, от дрехата, която вече не обличаме, от тревата, въобще от всичко, което е в досег с кожата й.  От третата ваксина хематомът й се махна след два месеца, та си представям от ваксината за бяс какво ще е.

# 102
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Нашата я сложихме на 6-я месец.

# 103
  • Мнения: 5 597
Подутината след ваксината не е от алергична реакция,случва се. Говори с ветеринарите как да постъпиш. Дано всичко мине без проблеми.

# 104
  • Мнения: 2 266
Нашата я сложихме на вторият месец.Тази година пак сложихме и след нея ни казаха,чак след две или три години.

Общи условия

Активация на акаунт