Любители на кучета - 101

  • 22 097
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Аз съм забравила, защо я дадохте Дейзи?
 
Двама гушльовци 😄

Котарака издържа точно 10 секунди тая любов 🐶😄

# 121
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Толкова са сладки. Heart Eyes На колко е писанчо?
Пред блока имаме един писан точно толкова пуФкав като твоя котак, откакто беше бебе си мечтая да го прибера, ама...

# 122
  • София
  • Мнения: 9 850
siyina, в България ваксинацията за бяс е задължителна всяка година. Обикновено я комбинират с другата годишна и реално изглежда така.
DHPPi + LEPTO + R/Rabies
Скрит текст:
DHPPi - гана (дистемпер), инфекциозен хепатит, парвовироза, параинфлуенца
LEPTO - лептоспироза (двувалентна)
R/Rabies - бяс
На места съм срещала мнения, че няма нужда да се повтаря ваксината ежегодно, но засега нито един ветеринар, с който лично съм говорила, не ми е казал такова нещо, нито пък е предложил да сложи само бяс...
Знам, че има нов щам на парвовирозата, който не е включен във ваксините, произвеждани досега, и реално кучетата ни не са защитени срещу него. Евентуално би трябвало да я изкарат по-леко, ако се заразят, заради другата ваксина, но все пак...

# 123
  • Мнения: 10
Нарцисчева, опашката на котарака е много сладурска Simple Smile

Сигурно ще задам въпроси, които вече сте коментирали, но все пак:
- Как е правилно да се процедира, когато кучето хапе при игра, аз обикновено си измъквам ръката и й пъхам играчка в устата, но по-скоро отклонявам вниманието, не мога засега да изкореня този навик
- Когато кучето лае гост, как трябва да се реагира?
- Каква е вашата грешка при възпитанието на вашето куче? Моята, например е, че когато се карам споменавам първо името й. Rolling Eyes

# 124
  • София
  • Мнения: 460
Ооо, милата Дейзи, много се радвам за нея. Доколкото си спомням трябваше трюфели да търси май, ако не греша. Толкова хубаво, че ще е обичан любимец! Simple Smile

Ето го и шампиона по теглене на въже, много любима игра


Хънгри, с хапането поне аз процедирах така - изквичавах силно и жално и той се стряскаше и спираше. Но с гостите не успях - не ги лае, обаче скача като луд Simple Smile и се радва.

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 13:24 от Boriana33

# 125
  • Мнения: 2 433
https://petmall.bg/kucheta/kozmetika-grija/podstrigvane-kozmetik … ruming/2097858889

Някой да употребява такъв шампоан или друг който да елиминира лошата миризма на домашния му Любимец?
Този специално не, но използвам на pet head -
, който мирише на фанта портокал, след като изсъхне кучето. Зависи с каква цел искаш специално до такава степен ароматизиран шампоан. Аз го ползвам само когато се е овъргаляла в някоя убавиня, с която не мога да се справя с обикновен шампоан. Но пак нанасям няколко пъти и после кожата и е раздразнена. Химия е и хич не препоръчвам,ако не се въргаля в гадни неща (няма да изреждам, че.. знаете), реално мирише на него първите два дни след къпане, после на нищо не ми мирише..

# 126
  • Мнения: 5 597
Коте,нашите ветеринари ни казаха,че ваксината за бяс ( която използват те) е с покритие 3 години. Но законодателството тук изисква ежегодна реваксинация.

# 127
  • sf
  • Мнения: 10 143
Та да се оплача- тръгвам за работа в 5:20 , та днес ставам в 4:30, че да го разходя тоя, за да не чака детето до 8-9ч , обааааче ей това му беше реакцията

# 128
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Шефовете нямат сърце, да ставаш по нощЯта, че и милото животинче да размърдваш. Изразил е мнение Нейо.
И Ерос обича като Оскар да играе с въже, по същия наши носи и играчки да ги скъса.

# 129
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ноември 2019 г. Децата са първа смяна и стават с половин час по-рано от нас /не че не се будим с баща им от лопане и тропане из нас, докато излезнат/. Та - разбрали сме се с баткото преди да тръгне за училище да разходи Швепса. Изпълнява момчето, отваря вратата на спалнята, кучето се навдига и от любопитство става и излиза с него в коридора. След няма и минута с гръм и трясък си отваря сам вратата и с плонж се приземява върху спалнята в завивките, а синковецът крещи след него "Разходка, Оливърррр, раз-ход-ка!". Обаче онова четириногото облещило потресен поглед насреща му в стил "Ти нормален ли си?! 6:30 е! Каква разходка?!?!". И така си остана заровен в юргана. Не помръдна и дори оказа съпротива на опита на детето да го изведе. Ми - изведох го аз след половин час.

# 130
  • Мнения: 2 433
И ние имаме проблеми със ставането сутрин. И храна започнах да сипвам в купата, за да се надигне, няма братко.

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 6 013
И Елза оказва съпротива късно вечер, ама не й минават номерата.
Днес я регистрирах в общината, поръчах и медальон с надпис "кастрирана", вече сме напълно законни.

hungry, моята грешка е, че не съм достатачно настоятелна. Не постоянствам всеки ден с командите и тя понякога се инати и не изпълнява.

# 132
  • UK
  • Мнения: 957
Джинкс става, когато стана и аз. Но съм забелязала, че ако сме си легнали късно и съм го тормозила повече като вечерта и сутрин е по-бавен и се гуши повече. Също така по тъмно не реагира много, ама види ли ме, че се обличам и скача.

# 133
  • Мнения: 2 433
Дей, от общината ли ви раздават такива медальони?

# 134
  • Варна
  • Мнения: 10 547


И това е решение.😂😂

Общи условия

Активация на акаунт