Любители на кучета - 101

  • 22 098
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 83
Според вас тази храна качествена ли е :

# 556
  • Мнения: 3 044
Аз храня моя с Проплан, както и котака, нямам оплаквания

# 557
  • Мнения: 5 597
pcconsult,Против домашните развъждания съм. Колкото да ви е сладко и уникално кучето,едва ли ще направите изискуемия минимум изследвания,едва ли проследявате в поколения какви гени носи , евентуално скрити болести. Същото важи и за другото куче,което ще намерите за разплод. В дългосрочен план  се пълнят улиците с поколения нежелани животни. За мен такова поведение е безотговорно.

# 558
  • UK
  • Мнения: 957
Джако на три години и половина от София си търси голямата любов!
...
В смисъл искаш да го размножавате и си търсиш женска ли ?
ДА - точно в този смисъл!


Тук няма да намериш съмишленици по тази тема. Малко ли бездомни и натирени животни има в България, че искаш да допринесеш за още повече? Rage
Гледах днес и в олх колко хора напускали обяви за развъждане на всякакви кучета и котки, безпородни, с очевидни проблеми, ама нА, да се развъжда, сакън да не се минат и те!

# 559
  • София
  • Мнения: 9 850
'Щото, видиш ли, нашето е по-по-най от всички, дори от онея, породистите. Или пък, момченце е, време му е да "топне чушлето", или момиченце - да роди за здраве (най-голямата безумщина ever!).
Сериозно, хора, преди да почнете да търсите женска/мъжки за вашия екземпляр, прочетете и се ограмотете малко. Ако сте с мъжки, ясно, не ви интересува, но запитайте се къде ще отидат малките? А способни ли сте да ги издържате и отглеждате, да им осигурявате качествена храна и добри условия, ако/докато си намерят стопани? А способни ли сте да ги издържате и отглеждате, ако не си намерят стопани, а не просто да ги захвърлите на произвола на съдбата?
Бъдете отговорни, кастрирайте и не развъждайте нерегламентирано.

# 560
  • Мнения: 10
В олх е пълно с измамници..ветеринаро-медицински контрол си трябва, иначе е безотговорно, да! въпреки, че мен ме измамиха, но си задържах кучето, сърце не ми даде да я върна..иначе ще я кастрирам веднага, когато е възможно.

# 561
  • Мнения: 14 785
Джакчетата са “модни” напоследък и има безброй много обяви за подаряване. 😣🥺

# 562
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Иде ми да му счупя носа на някой такъв безпардонен г@з.
Коте, подкрепям.

# 563
  • Sliven
  • Мнения: 250
Аз да продължа със сагата с гостенчето на вратата. Снощи една жена в групата в Сливен ми писа, че е тяхно и през почивните дни баща й го изтървал. Пиша й аз, че ще го взема от съседа, ама ... греда - съседа го изтървал и пак не знаем къде е. И стана стопанина намерен, а сега пък кучето търсим. Но сутринта вече имаше щастливо развитие - намерили са се и калпазанина се казвал Тими. Relaxed

# 564
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Страхотно е, че сте помогнали отново да бъдат заедно! ❤️ ❤️ ❤️
Ние пък всеки ден се срещаме с едно ловджийско(забравих точната порода), голям сладур. Много дружелюбно, черпим го с бисквити, иска да играе с Ерос и му се радва, ама нашия ту изръмжава, ту върти опашка. Винаги излиза от една автоморга и си мисля, че е на човека, който я държи и не си го връзва. Но в група във Facebook видях същото куче, търсят му стопаните. На следващия ден като минахме от там, отново излезе кучето. И сега съм малко объркана. Лошото е, че излиза на пътя и изглежда доста слабо. Не мога да разбера дали просто се върти там, пък и не съм виждала кого да питам.

# 565
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
Честит празник на всички голдъни! Днес е техният ден. Да ги почерпите, ей!

# 566
  • София
  • Мнения: 829
Честит празник на всички голдъни! Днес е техният ден. Да ги почерпите, ей!
Вчера беше всъщност празника,но благодаря.Аз на  моите маймунки им направих печени свински и телешки  сърчица на фурна. Всъщност като се замисля с готвенето по се старая за тях,отколко за нас.

# 567
  • Sliven
  • Мнения: 250
Честит празник на всички голдъни! Днес е техният ден. Да ги почерпите, ей!
Вчера беше всъщност празника,но благодаря.Аз на  моите маймунки им направих печени свински и телешки  сърчица на фурна. Всъщност като се замисля с готвенето по се старая за тях,отколко за нас.
Като сготвя вкъщи на двамата кучаци, а не ми е останало време за семейството моят мъж все се дразни - за кучетата има манджа, а за нас няма, освен от нея да почна и аз да ям Sweat Smile

# 568
  • Бургас
  • Мнения: 6 013
Като сготвя вкъщи на двамата кучаци, а не ми е останало време за семейството моят мъж все се дразни - за кучетата има манджа, а за нас няма, освен от нея да почна и аз да ям Sweat Smile

Все едно моят е:
"Само за кучката мислиш...Simple Smile"

# 569
  • София
  • Мнения: 829
Моя не се сърди,но мрънка да не съм им угаждала толкова,че съм ги разглезила.Понеже Фея е доста злояда (странно злояд ретривър,но факт) и все някакви номера правя че да яде ,слагам нещо допълнително,правя се на маймуна ,само и само да яде,защото иначе повръща стомашен сок от глад.

Общи условия

Активация на акаунт