👒Нови придобивки в гардероба - 56

  • 102 944
  • 736
  •   1
Отговори
# 315
# 316
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Черните боти, жълтите бонбони на ток и панталонът на точки са просто убиец. С голям кеф да си се разносвате с тях, момичета!

# 317
  • София
  • Мнения: 3
И аз реших да се поглезя



Animal Heart Eyes Cat  страхотни Animal Heart Eyes Cat Откъде са?

# 318
  • Мнения: 2 628
От разпродажбата в Зара. Стояха си самотни в един ъгъл, единствен чифт, че и моят номер.

# 319
  • София
  • Мнения: 1 354
Ох, да свършват тия разпродажби, че прекалих вече, ама такъв късмет пък никога не съм имала.






# 320
# 321
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
От разпродажбата в Зара. Стояха си самотни в един ъгъл, единствен чифт, че и моят номер.
уау! Как се носи това чудо се чудя? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 322
  • София
  • Мнения: 980
Зелено и черно боди от H&M на сайта има само в бяло и бежаво



# 323
  • Мнения: 2 768
Тези 2 покупки ми харесват много Heart Eyes
Роклите-риза ми легнаха много на сърце. Те са най-сполучливите и най-носните ми покупки тази зима.
От разпродажбите замъкнах още една сатенена от ESPRIT. За съжаление не намирам на сайта да покажа.

# 324
  • Мнения: 759
Спортни дрешки от мен



# 325
  • Мнения: 948
Answear

Скрит текст:

Чудесни придобивки! Ботите откъде са? Не ги намерих на сайта на answear?

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 11:47 от bubanka

# 326
  • София
  • Мнения: 6 254
Благодаря ви!

Ето ги ботите https://answear.bg/p/answear-boti-237619 , но повечето номера са изчерпани.

# 327
  • USA
  • Мнения: 7 297
Не знам вече колко магазина обиколих,за да си търся макси рокли(обожавам ги) - да са феерични,памучни,леки за горещите сезони.Във Флорида живея и целогодишно ще нося такива,ако както днес температурите са около 20 градуса и дъждовно,просто отгоре ще слагам жилетка или блуза.Нищо не мога да избера - или са някакви кичозни шарении,или са полиестър или пък са прекалено изрязани на нивото на гърдите..

Взех си 1 черен клин за разходки в парка
GAP Basic leggings

# 328
  • Мнения: 975
Не знам дали това е удачната тема да споделя, че  & Other stories  вече ще имат доставка до Бг, аз съм доста щастлива от тази новина, надявам се да имат адекватна доставка.

# 329

Общи условия

Активация на акаунт