👒Нови придобивки в гардероба - 56

  • 103 139
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 021
През май имам рожден ден и по традиция съм приготвила на мъжа ми уиш лист (обикновено слагам вътре неща, за които аз ще се поозоря да си купя) Grinning
Чудя се не сглупих ли с толкова неща вътре, няма шанс да получа всичко, само ще го объркам Grinning

# 676
  • Пеликания
  • Мнения: 2 496
tanch провери в този сайт https://answear.bg/p/medicine-roklya-boho-breeze-303595 има разнообразие от модели, но за плата не мога да кажа нищо. На повечето пише вискоза, но може да разгледаш.

# 677
  • Мнения: 1 249
Танч, и аз си търся такава Grinning Свирни, ако намериш подобни.

# 678
  • София
  • Мнения: 431
По препоръки и мнения от тук взех тези:

https://www.gracia-s.bg/c/nova-kolekciya-15/damski-obuvki-cheren-velur-lak-603

Дойдоха за два дни, напълно отговарят на номера си (аз съм 39), чудесна изработка и са много удобни! Препоръчвам!

Благодаря още веднъж, че споделихте 🌸

Иначе, сега чакам тази раница:

https://www.coccinelle.com/en/bags/backpacks/alpha-noir-E1FS5140 … ge=1&start=13

Поръчах от Fashion days, със значителна отстъпка. Трябва до ден-два да дойде. Дано не ми е много малка, само това ме притеснява. Но пък иначе много добре изглежда и се надявам да е практична.

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Не бих рискувала/купила Coccinelle от  Fashion days.В официалния им сайт,често пускат намаления.

# 680
  • София
  • Мнения: 431
Не бих рискувала/купила Coccinelle от  Fashion days.В официалния им сайт,често пускат намаления.
Късно Simple Smile Надявам се да не е менте Simple Smile

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Ако е с наложен платеж,може да се откаже поръчката след прегледа.Няма и да се чака после да връщат сумата обратно.

# 682
  • Мнения: 31 382
Не бих рискувала/купила Coccinelle от  Fashion days.В официалния им сайт,често пускат намаления.
Късно Simple Smile Надявам се да не е менте Simple Smile
Никакво менте не е. Купувам от години марката, няма никаква разлика с купените ми от Италия или официалния български магазин.

# 683
  • София
  • Мнения: 431
Не, с карта я платих, но така или иначе мога да я върна, ако реша. Но не съм сигурна, че ще разпозная неоригинал. Ако изглежда добре, шита е качествено и няма някакви видими несъвършенства, мисля да си я нося с кеф 😊

# 684
  • Мнения: 5 832
Точно пък Фешън дейс не продават ментета.

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Има много добри копия.
Едва ли ще имат двоен аршин,но сандали на Liu Jo i Tosca blu,ми пристигнаха в безобразен вид,в кутии на Емаг,а поръчани от Fashion days! Помисли си! Аз самата бих купувала тениски на Moshino от въпросния сайт,но не го правя!
За някакви по-измислени марки да се пазаруват-става.

Последна редакция: вт, 21 апр 2020, 15:55 от Nina_Z

# 686
  • Мнения: 31 382
Не, с карта я платих, но така или иначе мога да я върна, ако реша. Но не съм сигурна, че ще разпозная неоригинал. Ако изглежда добре, шита е качествено и няма някакви видими несъвършенства, мисля да си я нося с кеф 😊
Въобще не си мисли за ментета. Идват с предпазни лепенки, опаковки, етикети, всичко както си му е реда. И са без пари. Със здраве да си я носиш.

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Само това ти е достатъчно да те стресне-Coccinelle за без пари.В Италия и по аутлетите я няма тази благина.Последно бях в такъв преди Коледа и ги гледах,но избрах чанта на Pinko.
Имала съм преди години менте на Диор и си беше с лепенките и надписите вътре,както си му е реда.Стараят се хората..

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз от италиански аутлет съм си взимала от магазина на Кочинел за 70 евра чанта, пони косъм. Grinning
Даже и Фешън дейс не могат да ми предложат тая цена. По едно време бях почнала да следя марката и там, защото ми е любима.
За съжаление мнението ми за Фешън дейс е полярно, но ти ще кажеш като я получиш.
Честита и дано всичко е наред с нея. Simple Smile)

# 689
  • Мнения: 1 538
Има много добри копия.
Едва ли ще имат двоен аршин,но сандали на Liu Jo i Tosca blu,ми пристигнаха в безобразен вид,в кутии на Емаг,а поръчани от Fashion days! Помисли си! Аз самата бих купувала тениски на Moshino от въпросния сайт,но не го правя!
За някакви по-измислени марки да се пазаруват-става.
Емаг придоби  Фешън дейс .
Бях поръчала едни часовници от ФД единия дойде оттам ,а другия от Емаг ,тогава се поразрових да прочета и се оказа че Емаг са ги придобили.Но защо не са били в оригинални кутии на марката е вече друг въпрос..

Общи условия

Активация на акаунт