Обичам женен мъж

  • 10 437
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 947
Аз се съмнявам в реалността на тази зле скалъпена драма. Laughing

# 61
  • Мнения: X
Тя го запознала със семейството й, той я запознал с приятелите и с роднините си. А с жена му кога? Satisfied
Това е толкова абсурдно, че като нищо, да е истина Bowtie

# 62
  • BG
  • Мнения: 2 173
И на мен нещо ми е абсурдно, но знам ли. При тази липса на точки, запетаи и главни букви, смисъла става труден за отгатване. Ама все пак - пак женен. Спрете се, бе, тия сингълите ще си умрат от тая диета. Чак не ми се вярва, замислям се да се пусна, да проверя, аджеба кон боб яде ли...
Между другото, съвсем сериозно вече, тоз пич, ако е пич, ще ти каже - Маце, спираме всякакъв контакт докато се разведа. Свършвам черната работа и съм твой - ти дръж фурната топла, че като се върна ще печем. Ако има лИбоФ, ще печете, ако няма - няма да има счупени сърца, най вече детски.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 19:14 от Tony34Al

# 63
  • Мнения: 8 937
С жена му ще се запознаят при изписването на бебето им от родилния дом... За семейна снимка. Rolling Eyes
Те уж ще правят бебе и той ще се развежда, но не се развежда, защото... ами не се знае защо, после уж опцията била да заминат (къде, защо, кога пак никой не знае, а и той уж има деца - ако заминат, кой ще ги гледа? Или не иска да ги гледа и затова Авторката ще му роди нови, които да иска?!?), били разделени, техните не го харесвали, но той спи у тях почти всяка вечер...
За съжаление, май няма да ни отговори и ако искаме зле скалъпена драма, ще трябва да гледаме индийски сериали.

# 64
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
По празниците сигурно и той е бил един от многото мъже, дето не са били с любимата си, а вкъщи с жената и децата .

# 65
  • Мнения: X
Не знам защо си мисля, че иска да му роди дете, за да го задържи и разведе окончателно. Което една нормално мислеща жена би трябвало да знае, че не е решение на проблема, а създаване на нов!

# 66
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Няма нищо за чудене, тук през седмица се пускат теми от жени на тази възраст, които са готови да раждат "бебенца" от Сульо и Пульо.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 19:59 от VickyTaylor

# 67
  • Варна
  • Мнения: 838
Целта на темата каква е, че не разбрах?
Съвети не търси, то е ясно. Не видях и някакви колебания особени или скрупули.
Такива хора не си създават главоболия и бръчки с излишна мисловна дейност.

Искаше да се похвалиш с голямата любоф ли, Г-це Незабравима 21? Или как правите "бебенце"?
(Тук ще намериш други теми, пълни с твои посестрими - всички правите "опити за бебенце". Направо се записвай там, викам. Ще си паснете)

Или влезе да се оплачеш от шамара? И как вашите не разбират Голямата ви и Незабравима льобов?
Малко ти е било. Ама и те пък, сетили се да те възпитават - този влак отдавна е заминал в неизвестно направление.

Охх, тъга и мъка, мъкааа!
Защо? Защо такъв зор да се размножавате, бе? И откъде това самочувствие, че светът има нужда от още един-двама като вас?!
И какво възпитание, не - какво ИЗОБЩО можете да дадете на този етап на едно дете?
Вашите се сдухват от ужас, защото знаят кой ще гледа това бебенце после.

Ти си поредната нищодругонеправеща и лудовлюбена девойка за последното денонощие, на която ще кажа:
- Я дръж мотиката! И на къра!
(Да видиш, колко бързо ще ти минат големите чуфства)

Може да опиташ и основното си образование да завършиш. (Поне)

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 13:27 от Не се сърди, човече

# 68
  • Мнения: X
Добре...Какво за Бога се случва с вас бе хора?! Каква е тая мания да се сгаджосвате с женени/омъжени също малоумни хора?! И какво точно очаквате, че ще получите? Направо съм шокирана.

Авторке, какво си мислиш, че ще стане? Ще остави жена си, двете си деца и ще ти направи куп пухкави бебета и ще живеете щастливи в къща край езерото? Ще забрави, че е имал семейство, ти ще забравиш, че е лъгал жена си И теб? Луди ли сте? Какво ви има? Не се ли уважаваш малко? Няма мъже на тоя свят ли? Не вярваш, че има здрав, прав, необвързан мъж, който ще те иска и ще имаш семейство с него без драми, без трети хора, без трагедия?

За кой пореден път пише някоя девойка, която говори с умалителни имена за тоя сладък, прекрасен, принц на бял кон, който е перфектен, идеален, обожава я и само по междудругото има жена, деца и още кой знае колко шматки зад гърба си.

Ужас! Опичай си акъла и си помисли в какво искаш да си инвестираш времето и живота.

# 69
  • Мнения: 162
feia20, ама как да не вярва, че има здрав,
прав, необвързан мъж. Има! И тя го е имала! Годеника й, с когото е била 2 години и половина.. Ама,тц. Той не е интересен. Както и всички, които нямат брак, съпруга и деца.

# 70
  • Мнения: 3 124
От женените мъже ме пази само едно - егоизмът ми. Някак не мога да се представя да деля един ъхъм с друга жена. Като съм със сингъл мъж поне живея в заблудата, че е само мой и винаги ще бъде.

# 71
  • Мнения: 866
Тоя случай ме подсеща за футболиста Благой Георгиев (Джизъса), на който аз му викам осеменителя ! И той голям правач на бебета и накрая като вземе, че му омръзнат, щото за него сигурно е много тежко да прави секс само с една жена дълго време и вземе, че ги изостави и така до следващата патка, която си помислила, че тя е най най най и няма  как при нея да се случи като с другите. Rolling Eyes

Та предполагам въпросният мъж от темата, като и направи бебетата на това момиче, едва ли тя ще е последната.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 22:46 от Stallion001

# 72
  • Мнения: 3 510
От женените мъже ме пази само едно - егоизмът ми. Някак не мога да се представя да деля един ъхъм с друга жена. Като съм със сингъл мъж поне живея в заблудата, че е само мой и винаги ще бъде.
Е, много жалко, ако егоизмът ти е единствената причина да не се занимаваш с женени.

# 73
  • София
  • Мнения: 17 592

Аз по принцип физическо насилие не одобрявам в никаква форма, ама... като ти гледам нивото на писане и нивото на мислене... започвам да се чудя дали пък няма хора, които от друго просто да не разбират.
А по темата - родителите ти са единствените в тази ситуация, които мислят за теб. Той мисли само за собствения си кеф, а ти... ами, ти изобщо за нищо не мислиш.

# 74
  • Down south
  • Мнения: 7 683
Темата е пълна каша. Авторката на 24, искаща дете от семеен мъж, вече гордо имащ жена и деца. Запознал я с роднините си, като каква? Конкубина?

Общи условия

Активация на акаунт