Алергия към фолиева киселина?

  • 5 290
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 1 351
Точно поради този факт отбелязах, че нямаш нужда от адвокат, а можеш сама да защитиш мнението си.

Искрено се надявам, че момичетата прочели тази тема са останали с правилно впечатление относно приема на фолиева киселина.



 И аз искренно се надявам на това... не съм казала, че не трябва да се взима а просто да се наблегне на естественните храни ако смятат, че проблема е от Фолиевата киселина

# 31
  • Мнения: 218
Точно поради този факт отбелязах, че нямаш нужда от адвокат, а можеш сама да защитиш мнението си.

Искрено се надявам, че момичетата прочели тази тема са останали с правилно впечатление относно приема на фолиева киселина.


Нещо не разбирам тона ти , нема немога да поддържам мнението на Мегита?

# 32
  • Мнения: 2 123

 zvetun4o аз като гледам тука никой си няма авокат а всеки си казва мнението по- въпроса както и ти...

Мегита, наистина тук никой си няма авокат, защото такава дума няма. /аДвокати има, както и всякакви други професии/
Прегледах някои от другите ти постинги /които независимо, че са писани в БГ съдържат не по-малък брой правописни грешки...  Thinking/ Както и да е... Виждам, че даваш мнения за фолиевата киселина, за температурата, също и за кръвното налягане - мнения некомпетентни, но изказани с категоричността на  специалист /въпреки че понятия като ехография на полови органи, вътрешните органи се чувстват добре на такова кръвно,мерене на температурата от 20 минути и т.н.- не съществуват Моля те добре да обмисляш коментарите си, защото както другите момичета са ти казали - може някой да се подведе и да пострада. Указвай източника си или поне добавяй "според мен"...
Съжалявам за малко рязкия ми тон.
Приканвам момичетата, които да този момент са съобразявали подхода си към забременяването с написаното от теб, да спрат да го правят - в името на собственото си здраве, а също и в името на бъдещите си деца.  Peace

# 33
  • Мнения: 1 950
tsvetentse,  всичко можеш, само недей пиши глупости, защото други момичета може да останат подведени.

# 34
  • UK
  • Мнения: 1 351
 irinii ей, виж какво, първо си смени тона, а второ не те знам колко лекари имаш в рода си и изобщо не ми пука но вземи се стегни малко, тука никой не може да забрани на който и да била да си исказва мнението, а и като гледам заглавието на тази тема е Алергия към фолиева киселина? Не аз съм я пуснала а след като имам мнение по темата аз си го исказвам. И не ми друж слетка аз каде съм писала или не защото аз не го правя, ако си имаш проблеми си г решавай другаде но не и върху мен ОК
 Искам да се извиня н модераторите за постинга и ако решат да го истрият както и този който ме провокира!!!

# 35
  • Мнения: 218
tsvetentse,  всичко можеш, само недей пиши глупости, защото други момичета може да останат подведени.
Странно, каква глупост съм написала? А и да остане някое момиче подведено от един форум, в една обсъждана тема? Тук всеки може да пише каквото иска!!! Или бъркам? Като се двуоми някой дали да приема или не фолиева киселина да попита лекаря си!

# 36
  • Мнения: 2 123

Моля модераторите да заключат темата. Тонът стана неприсъщ за атмосферата тук и няма смисъл да влизам в полемика. Каквото трябваше да се каже по въпроса за фолиевата се каза, а и в Библиотеката има достатъчно инфо.  Peace

Мегита, внимавай да не вдигнеш кръвно, че "органите ти няма да се чувстват добре". Wink

# 37
  • Мнения: 1 950
tsvetentse, ами там е проблема, че много момичета приемат писаното тук за чиста монета. И постинги като твоя и на Мегита против приема на фолиева киселина са подвеждащи за тях.

Аз приключвам моите коментари.

П. С. Искрено съжалявам, че млади хора като вас пишат на ужасен български език.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Заключвам темата. Повече постове станаха с оправдания а не с информация. Дано сме помогнали на момичето, което пита.


П.П не мога да се наям като хората бре.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт