Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 ян. 2020, 18:24 ч.

Изработка на чанти като хоби?

• 497
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Магдалена, първо издълбах  улей, в който пробих дупките, а после заших. Много дърпане и опъване падна, счупени игли и мазоли... Но пък не смятам да си правя още чанти скоро, така че Innocent
https://www.youtube.com/watch?v=F8zfC8G6HgU
Инструменти си поръчах от Амазон.

# 16
  • Sofia
Това първи опит за чанта ли ти е?...направо нереално ми се струва, ако човек не е работил с кожа,да сътвори това...
Изгледах няколко клипа,това си е ювелирна работа,трябва опит и точна ръка...
Жената,която ги прави в Бг ли е?
Има ли страница в фб или инстаграм?

# 17
Първи опит е, да. Но съм сръчна в ръцете,  удават ми се такива неща. Колкото до жената, която прави чантите- живее в Англия, на лодка. Не си спомням къде точно я намерих, вече повече от година нямам профили из социалните мрежи 😁

# 18
  • Sofia
Браво,наистина си сръчна...
И аз уж имам някакви умения,но не мисля че бих се справила.
Имам разни парчета кожа,но като гледам трябва да е доста дебела и твърда...,а и инструменти нямам..май ще си ги гледам само клипчетата Confused

Инструментите комплект ли са или всеки поотделно е поръчван?
Скъпи ли са?

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 14:17 от Doli

# 19
Както вече са ти казали, трябва ти специална машина за кожа, макар че понякога и обикновените вършат работа, зависи от кожата. Майка ми навремето работи над 10 години в цех за чанти. От останали парчета изкуствена кожа ми шиеше чанти на домашната шевна машина - една огромна, руска, много здрава, още работи. Тя си измисляше моделите и винаги бях с много интересни чанти, каквито нямаше по магазините. Но повечето бяха меки и се шият по-лесно, за твърдите чанти сигурно ще е много по-трудно и трудоемко.

# 20
  • Пловдив
Здравейте Simple Smile, има ли подобна тема само че чантите да се изработват на кука с конец, а не от кожа. Или тук да питам каквото ме интересува?

# 21

Общи условия

Активация на акаунт