Нашите кухни - 81

  • 48 509
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
ssani,  много благодаря.
Зори, и твоят плот ли е "дъб небраска"?

# 61
  • Мнения: X
Avia, благодаря , определено ще се купи и такъв стъклен термоплот.
Страхотни сте с помощта си !

Не, че ме пита някой, ама моя плот  е "дъб небраска", че и гърба на кухнята- също Simple Smile

# 62
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Antonelly,  дай една снимка. Blush засега съм се спряла на този вариант -бели шкафчета и плот и гръб дъб небраска и ми се иска да видя различни варианти.

# 63
  • Мнения: 7 106
ssani,  много благодаря.
Зори, и твоят плот ли е "дъб небраска"?

Не, моят е меден дъб. Колебаех се точно между Небраска и Медения дъб, ходих да ги гледам и двата и на края избрах този, защото щеше да ми се върже идеално с плота на кухненската и холната маса и други разни дървении.

# 64
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Небраска натур и състарения меден дъб са едни от вървежните плотове, добре стават с бяло, крем и черно.





# 65
  • София
  • Мнения: 8 280
Нещо недовършен изглежда абсорбаторът на снимка 2. Как трябва да е?

# 66
  • Мнения: 5 001
И аз съм с Небраска Grinning плот и гръб. Вратичките са Пърфект сенс Кашмир. Гранитогресът на пода е тъмен графит.

# 67
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Нещо недовършен изглежда абсорбаторът на снимка 2. Как трябва да е?

Всички са снимани недовършени.





Ето и черно с небраска.

# 68
  • Мнения: 786
глух шкаф е на 60 см навътре, което според мен не ни ограничава в мивка на 40 см.
сифона и връзката с пералня, миална ще е под мивката в шкафа.
всички горни шкафове са на една височина, просто има тип нишички,които не се виждат добре на снимката.


Добро утро Simple Smile Предстои ни обзавеждане на ново жилище и започвам с разглеждането, четенето и питане. Коя е програмата, с коята е направена кухнята? Много ми се иска преди да извикаме фирма да си направя аз нещата както бих искала да изглеждат, по специално да подбера цветовете и за това търся подобна програма и разбира се да е лесна за използване 🙂

# 69
  • Мнения: 6 290
За да подберете цветовете-отивате на място ( примерно в интериори, в салекс) и си ги избирате. Цветове по програма ще дадат само приблизителна идея.

# 70
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
В салекс е много удобно за избиране на цветове, имат малки мостри и си ги наставяш и гледаш.

# 71
  • Мнения: 292
Здравейте,

Това ми е изпратено от проекранта на кухнята, Хоп Мебели, Нови Искър.

глух шкаф е на 60 см навътре, което според мен не ни ограничава в мивка на 40 см.
сифона и връзката с пералня, миална ще е под мивката в шкафа.
всички горни шкафове са на една височина, просто има тип нишички,които не се виждат добре на снимката.


Добро утро Simple Smile Предстои ни обзавеждане на ново жилище и започвам с разглеждането, четенето и питане. Коя е програмата, с коята е направена кухнята? Много ми се иска преди да извикаме фирма да си направя аз нещата както бих искала да изглеждат, по специално да подбера цветовете и за това търся подобна програма и разбира се да е лесна за използване 🙂

# 72
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Проекта може да си го направите на ръка, само да е по четлив.
Програмите затормозяват в повечето случаи.

# 73
  • Мнения: 91
Здравейте,
няколко пъти съм Ви чела и сте ми били много полезни, без дори да го знаете, за което Ви Благодаря !

Имам един въпрос и ако някои от Вас се е сблъсквал или има решение ще се радвам да го сподел, а именно:
Имаме си нова кухня за мен е чудна и прекрасна, но гърбът й е изцяло от дърво и искам зад керамичните плотове за готвене да сложа някакво предпазно нещо, а въпросът е какво да е това нещо? Не искам залепващо фолио, може би някаква стъклена дъска или ?
Идеи? Благодаря предварително !  Thinking
Аз си взех от Айко стъклени дъски, 2 броя, които покриват и плота с котлоните, когато не го ползвам Simple Smile
По 20 лв. са: https://aiko-bg.com/index.php?show=p&filter%5Bphrase%5D=%D1% … D1%81%D0%BA%D0%B8

# 74
  • Мнения: 375
Скрит текст:
Здравейте,
няколко пъти съм Ви чела и сте ми били много полезни, без дори да го знаете, за което Ви Благодаря !

Имам един въпрос и ако някои от Вас се е сблъсквал или има решение ще се радвам да го сподел, а именно:
Имаме си нова кухня за мен е чудна и прекрасна, но гърбът й е изцяло от дърво и искам зад керамичните плотове за готвене да сложа някакво предпазно нещо, а въпросът е какво да е това нещо? Не искам залепващо фолио, може би някаква стъклена дъска или ?
Идеи? Благодаря предварително !  Thinking
Има стъклени термо гърбове точно за тази цел.
Скрит текст:
Тук са използвали камък и такова стъкло, вижда се някъде към петата минута.

Общи условия

Активация на акаунт