Парфюмни размисли и страсти - 235

  • 55 916
  • 730
  •   1
Отговори
# 315
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз днес съм с ей това девойче - Mugler - Innocent
Много си го харесвам.

# 316
  • София
  • Мнения: 1 976
Препоръчате лек и свеж летен парфюм за дама на 50г., не твърде зелен и да не ухае на роза. Дамата харесва и гардения, но не обича тежки аромати.
Hermès Jour d'Hermes / https://www.fragrantica.com/perfume/Herm-s/Jour-d-Hermes-17076.html

# 317
  • Мнения: 1 575
По-назад се питаше за фланкър на LVEB.  Днес съм с L’Eau Florale. Красота! За мен е по-лека и може би по-нежна версия на LVEB EDP, усещам си я базата само с 3 апликации (мога и повече, ама ще дразня народа около мен Stuck Out Tongue Winking Eye ). Сладникавата нотка остава с полъх на нежни цветя. Заслужава си да се пробва.
Едвам се въздържам да не си поръчам En Rose. Не знам как ще устоя. Но много рядко мога да ползвам LVEB и това ме спира.

# 318
  • Мнения: 4 425
Момичета и момчета някой има ли Gucci Guilty Absolute pour femme ?

# 319
  • Мнения: 20 028
Писали сме напред. За мен е страхотен. Дързък, женствен, страстен.
Скрит текст:
Можеш да погледнеш в блога ми ревю за него.

# 320
  • Мнения: 232
Момичета,в студеното време всичко ми се носи/и зимно,и лятно/,усещам много по-осезаемо красивите,любими нотки.Вчера Пантерата ме побърка откъм трайност,проекция,няма отърване,отнесе бая комплименти и се застопори царски и след душ даже ме караше да я мисля,защото просто не се отмирисваше:))
Днес сложих Бакара ....не знам защо не го отчитам...поне не така както преди,да не му е студено??

Да ,днес му беше студено на Бакара.
И аз бях днес с него на място,където беше доста студено и почти не го усещах.

# 321
  • Мнения: 721
Въпрос, дами. Като купите парфюм и проверите кога е произведен в check fresh колко най-много му давате като "възраст" за да го запазите? След колко месеца от датата на производство не сте склонни да задържите?

Препоръчате лек и свеж летен парфюм за дама на 50г., не твърде зелен и да не ухае на роза. Дамата харесва и гардения, но не обича тежки аромати.



Gucci Flora Gorgeous Gardenia

Dior Pure Poison

# 322
  • Мнения: 3 011
хехе.....вижте ,впечатлила съм Нотино с коментара си за Либре
"Просто трябва да да се съгласим с Мая! ✔️ Опитахте ли вече този нов парфюм от 2019-та? Какви са впечатленията ви от него? 😋"

..... и ,за да не е просто спам-парфюм на деня Elixir Des Merveilles-приказен-красотата му се разкрива само с разносване,с едно фъс на китката или от блотер не става-от колко години просто го помирисвам в парфюмерията и отминавам-голяма грешка !

# 323
  • Мнения: 4 042
Макадамия, видях го вчера този пост на Нотино и точно за теб си помислих Simple Smile

# 324
  • Мнения: 470
Аз съм днес с това Извънземно, получих го от една дама тук.

https://www.fragrantica.com/perfume/Mugler/Alien-Essence-Absolue-15452.html

Толкова ми харесва,  с 3 напръсквания целия ден усещам около себе си един топъл, пухкав облак.  Прекрасен е за студено време, мисля че и на работа, и на бал може да се отиде с него.

Вчера получих подарък бялото кубче Нарцисо и ще ги редувам до април.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 18:12 от amareto

# 325
  • Мнения: 2 232
Да питам и тук:
Някой поръчвал ли е от Нотино парфюм с гравиране? Добре ли се получава? Предполагам, че това налага отваряне на целофана - после хубаво ли го затварят? Въобще всякаква информация з услугата ще ми е от полза Flowers Hibiscus
По темата: Досега не мислех, че златната серия на Дюпон ще мога да ги разносвам, струваха ми се много "сериозни", строги... Обаче днес пръснах амбъра, отначало наистина седеше тежичък и суров, но сега след 3ч вече е мек и сладък амбър, гушлив като топъл шал... Cupid Не знам, не знам.... Animal See No Evil Другото беше уда на Ван Клийф - изкарва сладка нотка на дъвка в началото? После става сух дървесен уд, много приятен, отново с лек сладък привкус.

# 326
  • София
  • Мнения: 872
За много години!
Напоследък се интересувам от това, дали на местата до които съм пътувала и най-много са ме впечатлили или ще пътувам има парфюмни къщи предлагащи качествен продукт.
Наскоро открих една такава къща на Санторини. Уви, доста по-късно след пътуването ми до там.
Бих искала да попитам, тези от вас, които са пътували до Сицилия, дали биха могли да препоръчат нещо? По-конкретно ме интересува за района на Таормина и Жардини Наксос.

# 327
  • Мнения: 2 428
Мира, би ли споделила името на парфюмите от Санторини. Мястото дълбоко ме впечатли и планирам скоро пак да го посетя.

# 328
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
хехе.....вижте ,впечатлила съм Нотино с коментара си за Либре
"Просто трябва да да се съгласим с Мая! ✔️ Опитахте ли вече този нов парфюм от 2019-та? Какви са впечатленията ви от него? 😋"

..... и ,за да не е просто спам-парфюм на деня Elixir Des Merveilles-приказен-красотата му се разкрива само с разносване,с едно фъс на китката или от блотер не става-от колко години просто го помирисвам в парфюмерията и отминавам-голяма грешка !
Макадамия, и за мен Либрето беше любов от пръв поглед. А сега в студеното време ми е тооолкова хубаво с него. Веднага щом вляза в топла стая и си махна палтото и той се разстила в цялата си прелест. Прекрасен... Прекрасен

Много се замислих над думите ти за Еликсира... От години го пробвам през известно време и все не стиигам до покупка. Харесвам го, но все има нещо, което ме спира да го купя. Може би наистина трябва да го направя, за да разбера колко е хубав Simple Smile

# 329
  • Мнения: 4 042
От 3 дни разносвам Le Parfum Royal и страшно ми напомня в базата на някое Нарцисо, което съм тествала. А на вас? Не е какъвто очаквах, но ми хареса. И искам да отбележа, че не бях срещала друго такова чудовище - над 24 часа го усещам яко на кожата ми. Досега максимума ми с парфюм е бил от сутринта до вечерта. Никога на следващия ден. В същото време не бих казала, че е задушлив в началото. Не е такава мощ, макар и да е определено присъствен. Просто си е траен.

Общи условия

Активация на акаунт