Парфюмни размисли и страсти - 235

  • 55 807
  • 730
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 042
Нов прочит на Le Parfum Royal - днес бях при дъщеря ми, и каза, че много интересно миришел парфюма ми, на нещо локумено и на роза. 3 часа по-късно се чухме, целият им апартамент още миришел на парфюма ми. Това само с 3 пръскания сутринта, 2 на кожа и 1 на дреха, че малко ми се сториха 2, защото явно му свикнах и вече не го усещам така силен, както в началото. Добре че ми каза, че да не прекалявам. Как така я подуши тази роза - не знам, аз за щастие не я усещам. Но мандарина не усети и тя.

# 421
  • Мнения: 646
Ами върху мен е точно роза в развитието си Роял-чето. Аз го писах няколко пъти вече и ставам банална, но е  потопена в гъст мед роза. Heart Сладка е и сочна, не дърта, прашасала и тъжна.
Много е различен от това, което е в началото, много.
Леле, аз пръскам по 8 пъти, сигурно не се стои около мен. Grinning Ама аз така пръскам и Черната орхидея.

Днес от скука си взех класическия Ейлиън. Ей така ми хрумна, че ми се е приносил, а и съм в един малко тегав период и се чувствам точно като Ейлиън.
Освен това искам да уморя народа около мен, да им е гадно. Smiling Imp

# 422
  • Мнения: 5 242
Изглежда, че няма да си спазя новогодишното обещание да не купувам друго освен парфюми MFK през 2020. За пролетта планирам Nomade EDP. А и ми се прииска да си взема нещо на Narciso Rodriguez и клоня към For  Her EDT. Според пирамидата в тази версия няма роза, затова съм се насочила към нея.

# 423
  • Мнения: 2 233
Аризона,и аз пръскам яко Рояла,омагьосала съм всички около мен:))
Днес разносих Сантал Роял,много си го обичам,шлеф и закачлив на макс!

# 424
  • Мнения: 2 231
Върху мен Рояла е роза, но тежка, мазна, локумна... Не е моя тип.
Направих грешката обаче да пробвам Инсоленс... Heart Eyes

# 425
  • Мнения: 2 233
Инсоленса ми е любов,но за по едно пръс в ежедневието,уникална трайност и елеганция...

# 426
  • Мнения: 906
Инсоленс едп и едт са моите вечни любимци ❤ Много обичам виолетки(бонбонени).Днес в мола пръснах Метеорити парфюма.С ужасно запушен нос съм (медикаментозен ринит Sad ) .Може ли няколко думи за него?Съвсем леко го усетих и ми хареса, но не знам като трайност и развитие как е.

# 427
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз приключих Линстант ,пръскам го нон-стоп 5-6 дни.Ще го подновя отново на есен живот и здраве само ,а сега ще си купя друг.Започвам стабилно да си нося и Рояла ,голяма мощ има този парфюм ,всичко е прелято съвършено. Метеорити парфюма при мен изобщо не блести с трайност.Синема не е лош ,но не бих го носила ,Задици не харесвам никакви.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 21:28 от Bright Crystal

# 428
  • Мнения: 2 401
Аз  пробвах Рояла преди месеци в Пловдив, ама беше страшна жега - него на едната ръка, а на другата Interlude. Нищо не разбрах и от двата, а домочадието искаше да ме сваля от колата. Чета, че в Роял имало нотки от Eau des Merveilles, така ли е?

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Аз не намирам нищо общо с Eau des Merveilles.
На мен никак не ми хареса Рояла. И подозирам, че ананаса не ми понесе.

# 430
  • Мнения: 31 208
Аз  пробвах Рояла преди месеци в Пловдив, ама беше страшна жега - него на едната ръка, а на другата Interlude. Нищо не разбрах и от двата, а домочадието искаше да ме сваля от колата. Чета, че в Роял имало нотки от Eau des Merveilles, така ли е?
Не, те е така изобщо.
Обожавам Роял, не понасям О де Мервей.

# 431
  • Мнения: 2 401
Ха, те в руската Фрагрантика с какво ли още не са го сравнили. Ще мина утре да си го припомня, в БЗ на Витошка имаше ли го?

# 432
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Момичета, от къде мога да се снабдя с флакончета за отсипване на пробички? Преди една парфюмна фея ни снабдяваше, но сега ми трябват, а отдавна не съм ползвала? От къде мога да си купя? 🤔

# 433
  • Мнения: 2 231
Щандове за наливна парфюмерия, на Зоя опаковките за домашна козметика.

# 434
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
И аз най-накрая се разписах с проба на Роял-а.

Започва с взрив от манго и ананас, преминава през кратък етап на нещо, което не ми харесва, та приключи на плодово-флорална красота.
С началото си много ми напомни на Круизния Ангел и неговото мангово сорбе.

Честно казано, не успях да му различа всички нотки (освен ананаса и мангото), хубаво са смесени.
Даде заявка за доста нахален и силен парфюм, хареса ми.

Сега и след душ го има, усеща се нежен, плодовете ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт