118 паникЮсани кюВтета не Оспяха да се спЪсят от пръвупистния жандармерий

  • 18 710
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Цитат
пъча
Цитат
vseki den hodi na manekyr

# 241
  • Мнения: 3 439
Пъча се? Контекст?

# 242
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Grinning

Скрит текст:

# 243
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
мухахахаха!
докарали са я много хубава. чак ми се дояде пЪча, а не я обичам...

# 244
  • София
  • Мнения: 20 206
Цитат
за длант и за пръсти
Цитат
сохопътните граници
Цитат
аз мога да дифинирам израза... Лично аз спазех препоръките. Има болка но е понусима.

# 245
  • София
  • Мнения: 6 189
черномустакичестичък

Какво му е на това?

# 246
  • Мнения: 22 867

Не знам какво му е, аз за пръв път срещам думата, само не ми е ясно що не черномустакАчестичък, а с И? Факт, че я намерих с И на доста сайтове, ама защо И??? newsm78

# 247
  • Варна
  • Мнения: 838
В скоропоговорките е така. Навсякъде.
(И аз мислех, че трябва да е с А:)
Скрит текст:

# 248
# 249
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
В скоропоговорките е така. Навсякъде.
(И аз мислех, че трябва да е с А:)
Скрит текст:

едното е черно-мустакАтичък, а другото е черно-мустак-кичестичък Wink - отбелязват количествено и качествено степента на окосмяване на подносната област Trollface

# 250
  • София
  • Мнения: 6 189
Скрит текст:

Не знам какво му е, аз за пръв път срещам думата, само не ми е ясно що не черномустакАчестичък, а с И? Факт, че я намерих с И на доста сайтове, ама защо И??? newsm78

От дете не бях чувала тази дума, но помня, че повтаряхме "черен, черноок, черномустакичестичък". Както и "чичковите червенотиквеничковчета".

# 251
  • Мнения: 22 867
Ами вярна си е приказката, че човек се учи докато е жив. На, не съм я чувала тая дума, пък не съм на 20 години. "Чичковите червенотиквеничковчета" обаче помня. Имало значи и кичести мустаци, освен кичести китки! Открих и аз топлата вода! Simple Smile

# 252
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
не можеш да отречеш, че този мустак е кичест. и китен. Simple Smile не е като някои избъсани подобия на мустаци.


лека му пръст на полковника.

# 253
  • Мнения: 22 867
Добри,

Скрит текст:
тоя полковник ми беше колега, приятел и дълги години живяхме в един блок Уф, спамя, ама не се сдържах. Невероятен човек беше.

Тая "притенция" .......да не е станало норма изписването с " и" и да съм пропуснала, често взех да го срещам, пък уж и аз съм с прИтенции да поназнайвам туй-онуй? newsm78
Цитат
имал притенции
Цитат
да има каквито и да е притенции
Цитат
на всякъде ме целуваше

# 254
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Цитат
na manikior xodila
Цитат
Англйя

Общи условия

Активация на акаунт