облепвате ли с цветна хартия

  • 6 589
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 174
Чакаме снимкиииии Peace Hug

# 16
  • Мнения: 14 654
от стари картонени кутии направих кухненска къща на сестра ми и я облепих с цветни хартии, облепвам и кашоните за играчки на детето. изрязвам някои мотиви от мушама и си ги лепя по стените в кухнята.

# 17
# 18
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
По-често ги хвърлям,запазвам само торбичките за подаръци.

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Това, което правите с опаковките от подаръци е много хитро smile3521. Аз отдавна се каня да си оставя ръцете на нещо newsm12. Идеи имам много, но май не ми се занимава да ги осъществя. И най-вече като знам момчето ми как се радва на такива неща, само липсва да ги лепя тук и там  smile3512. Но Браво! на тези, които го правят.

# 20
  • Мнения: 769
Както обещах някои от моите творения (ще ме извините за нескопосаните снимки от снощи..)





а това е облепено с тапет и тапетно лепило

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
А бурканите? Embarassed

# 22
  • Мнения: 769

Ми нямам буркани под ръка, и рамки доста са при майка ми.... Embarassed

Буркани съм правила по следния начин - от салфетка си изрязвам някаква картинка и с безцветно водоустойчиво лепило я залепвам върху буркана - апликация един вид....

# 23
  • Мнения: 2 631
Дин Дин,
страхотни неща!!! smile3501
Най- ми хареса рамката на снимката!!! Това е от картон и отгоре хартия, нали така каза!? newsm78

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Ми нямам буркани под ръка, и рамки доста са при майка ми.... Embarassed


Нищо, здраве да е. Понеже по-горе беше споменала буркани облепяни с фолио, та ми стана интересно.

Моите поздравления  bouquet
.

# 25
  • Мнения: 463
Смятам ги за супер скъпоценности и си ги събирам прилежно и ми се свидят даже.Опаковам разни кутии и кашони ,а торбичките ги подарявам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 085
Аз облепвам разни кутии за забавление на наследника, но той не им се радва за повече от 10 мин. Confused

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Най-много някоя торба за подаръци да запазя. Хартиите заминават в коша.

Общи условия

Активация на акаунт