Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 555
Той не е на тоя свят изобщо,ти за Варна говориш.Извън пътя е горкия...

# 31
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Petre, основно би трябвало да си наясно, че 50 000  са за гарсониера . Останалите ти претенции отпадат. Не се надявай на спад на цените и подобни гугъл прогнози.Grinning

# 32
  • Мнения: 177
Петър не е във Варня явно. За това гледа кварталите със стрийт вю в гугъл. Актуален от 2015та.  Mr. Green

Във ВАРНЯ не съм бил още да ,не знам къде се намира и не мисля да хода неканен Simple Smile

# 33
  • Мнения: 177
Petre, основно би трябвало да си наясно, че 50 000  са за гарсониера . Останалите ти претенции отпадат. Не се надявай на спад на цените и подобни гугъл прогнози.Grinning


Да бе глупости ако ша е едностаен треа да е до Катедралата . За двустаен може да се намери даже опуснах един мезонет не лош във Въраждане , да не прогнозираме може и спад да няма но и качване не вервам да има по скоро някаква стегнация и би трябвало обема на продукцията да е по голям тази година и да има повече иЗбор на 2-ен пазар при по-малко търсене . Е сега на март ше се видят тенденциите .

# 34
  • Мнения: 25 675
Петър не е във Варня явно. За това гледа кварталите със стрийт вю в гугъл. Актуален от 2015та.  Mr. Green

Във ВАРНЯ не съм бил още да ,не знам къде се намира и не мисля да хода неканен Simple Smile
И във ВарнА скоро не си бил, така че не се прави на умен, не ти се отдава.
Казаха ти хората, че си неадекватен и да се ориентираш към друг град. Пък и нали не ни харесваш говора? Мьекаме ти. Grinning

Е сега на март ше се видят тенденциите .
Ще се видят на марта в сряда.  Joy Joy

# 35
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Petre, този мезонет 60 кв.м. ли е?
Обем на продукция за строежи е странно понятие. Търсенето надвишава предлагането. Тоест ?Grinning

# 36
  • Мнения: 177
Гледам Победа и Виница са единствените в  жълто код за замърсяване на въздуха.днес . Явно от къщите горат в Сф не се диша .Всичко друго е червено ... изключвам Евксиноград и Бриз в зелено . Еко инвестицията  ще е бъдещето ... и къде по малко данък замърсяване ще плаща човек .

# 37
  • Мнения: 825
А да беше проверил, че има мъгла над Варна. По принцип заради бриза Варна е с чист въздух почти целогодишно. Изобщо философстване да има. А в Аспарухово как е?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Кой каза, че владиславовци били зле? Grinning
В кварталната фейсбук група хората от вчера се организират, за да помогнат с каквото могат на съкварталците, пострадали от пожара.

# 39
  • Мнения: 177
Адпарухово е  В червено , е ние неможем да спрем мъглата , проблема е че задържа финни прахови частици . Около Виница е зелено но самата Виница жълто там трябва да е по-високо и ще е По добре винаги От града а перспективата в Бг не е да е по чисто точно обратното на това за което пропагандират  . Така де пречистиха Вецовете с Евро пари водата на Перник ...  Simple Smile а където остана  някаква е и по -скъпичка същото ще направят и с въздуха скоро , така че все повече се замислям да се забия на Село във Виница само транспорта ме притеснява и че не съм добър шофьор .... ако взема във Виница ще пусна обява че търся жена шофьор в тия отчаяните телевизии нали вървят такива реклами за Сродни  души 😄😄😂.... или  с колело гледах някъв как го взема разтоянието с колело  До чайка ама въртеше с бая км в час , за 6 минути .

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 14:14 от Не се сърди, човече

# 40
  • Мнения: 3 267
Адпарухово е  В червено , е ние неможем да спрем мъглата , проблема е че задържа финни прахови частици . Около Виница е зелено но самата Виница жълто там трябва да е по-високо и ще е По добре винаги От града а перспективата в Бг не е да е по чисто точно обратното на това за което пропагандират  . Така де пречистиха Вецовете с Евро пари водата на Перник ...  Simple Smile а където остана  някаква е и по -скъпичка същото ще направят и с въздуха скоро , така че все повече се замислям да се забия на Село във Виница само транспорта ме притеснява и че не съм добър шофьор .... ако взема във Виница ще пусна обява че търся жена шофьор в тия отчаяните телевизии нали вървят такива реклами за Сродни  души 😄😄😂.... или  с колело гледах някъв как го взема разтоянието с колело  До чайка ама въртеше с бая км в час , за 6 минути .
Понеже редовно се сравняват Виница и Аспарухово, за мен нямат нищо общо.
Едното си е диво село/вилна зона без нищо почти, второто макар да е по-откъснато си е квартал с всичко необходимо доста училища, поликлиники и пр.
Аз не бих живял в нито едно от двете, но ако трябва да избирам от тях само опредлено бих избрал Аспарухово.

Petre, основно би трябвало да си наясно, че 50 000  са за гарсониера . Останалите ти претенции отпадат. Не се надявай на спад на цените и подобни гугъл прогнози.Grinning
Дали?
2008 помниш ли я, същите неща се писаха, важното е да се изтупа чувала.
Или се надяваш да подминем европейските цени в умряла Варна, само защото има руски олигарси и доста схемаджии и се чудят какво да си правят парите.

# 41
  • Мнения: 8 749
Някой чувал ли е за фирма Толини Варна Дизайн? Гледам са получили разрешително за строеж на улица Сан Стефано 25?

Също видях и на Феликс Каниц , че строят нова жилищна сграда..
Но нямах време да обърна внимание на строителя.
Ако някой има информация, бих се радвала да сподели.

# 42
  • Мнения: 13 667
Петре да не пипаш гагаузите. Тука ,в североизточна България , са много разпространен етнос. Дори районът е често наричан шеговито Гагаузландия. Кореняци варненци и на север от варна всички сме с гагаузки корени. Казват че има гагаузи и по ямболско но не съм в течение. Но колкото гагаузи има във Варна , толкова и македонци, преселници след последното Щипско клане . Бягали са с каруци ит Македония, цели семейства и са се заселвали във Варна. Районът около окръжна е стария македонски квартал. Къщите там са били строени за една нощ.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 21:36 от _re_ge

# 43
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Да, има преселници и от др.региони. (Котел, Сливен,Троян,Ст. Загора,Ямбол) Бягали са от разгромени възстания и турските инквизиции. Някои са продължили към Молдова и Русия.

# 44
  • Мнения: 177
Да блогадаря За ист.справка значи за това видях Македонски Дом и едно кафе отпред в центъра интересно наистина. А в Добрич и те са на север от Варна какви са и те ли са Гагаузи или там май татари има изселили се от Крим !? Радвайте се че нямате много Монтански,видински, пернишки и Врачански регистрации там че глава ша ви заболи и нови Бг речници ще ви трябват . Гледах 2 проекта за младост ...Каравела Грийн и още един който го попривършват ... има малко двустайни и тристайни мнение за него в близост има някакъв Мини параклис Simple Smile че ме мързи линк да пращам .

Общи условия

Активация на акаунт