Как да и предложа брак

  • 3 930
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
За номер 14 Ели. Ами да сигурен съм, искам да бъда с нея и да остарея с нея, защото я обичам ужасно много до безкрайността. Благодаря за съвета ти оценявам го много ме вдъхнови ще е нещо просто и романтично лека вечер и всичко най хубаво

# 16
  • Мнения: 18 300
Ако мацката е зодия Лъв, направи го някак по-зрелищно. При друга зодия може да заложиш на уединение и пр., но Лъвът си иска публика... Simple Smile Сериозно го казвам. Smiley

# 17
  • Мнения: X
На любимо място. Нещо, което означава много за двама ви заедно, като двойка, място, което ви свърза. Не само нещо, което на нея би й харесало, а нещо, което символизира вашия съюз. По-романтично от това няма...

Успех❤️🎀

# 18
  • Мнения: 6 166
Имаш няколко неща да избереш -
1.  Място, което да е важно за вас (първа среща, любимо заведение, мечтана дестинация за почивка, на вън, по залез слънце, в бунгалото в Занзибар, вкъщи като постлеш цяла пътека от розови листчета до спалнята),

2. Начин на поднасяне на пръстена (дали да е на дъното на чаша шампанско, в десерта, на леглото в стаята ви в курорта, която си инспектирал за минута две преди да влезе тя и да го види)

3. Дата, която да е важна - ако е датата на първата ви целувка ще получиш много бонус точки, т.к. ние жените ги помним тези неща

4. И реч, да не забравяме - по модерен американски начин пръстенът трябва да е 1.5 пъти заплатата ти за три месеца, да си на едно коляно, да я питаш дали иска да се омъжи за теб ... обаче най-важното е -защо да го прави. Ти й кажи защо искаш тя да ти е съпруга - колко много я обичаш, как си представяш живота с нея и т.н. И като бонус - ако е Лъвче, по-добре й предложи тя да си избере пръстена заедно с теб - най-хубавият, който да й харесва, и се подготви с албумче с идеи за снимки как да обявите на всички че сте сгодени.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592

Все пак е важно да сте говорили по въпроса преди това в по-... ами, спокойна обстановка и да си сигурен в отговора й...

# 20
  • София
  • Мнения: 23 098
Ако мацката е зодия Лъв, направи го някак по-зрелищно. При друга зодия може да заложиш на уединение и пр., но Лъвът си иска публика... Simple Smile Сериозно го казвам. Smiley
Ахахаха, като ярък представител на тази зодия подкрепям написаното!
Вкъщност не знам доколко зодията има значение, но винаги са ме кефели зрелищните и оригинални предложения за брак или поне да са на някое хубаво място. Само не и в домашна обстановка.

# 21
  • Мнения: X
Предлагане на брак в домашна обстановка и на мен ми звучи зле Grinning

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 173
Предлагане на брак в домашна обстановка и на мен ми звучи зле Grinning
Ааа, тук е много относително. Някои имат апартаменти на последен етаж - я в Дубай, я в NY...

# 23
  • Мнения: 261
ХММ  ако условието е за да се съгласи къде ще предложиш , Малдиви , NY , Токио ресторант то мой съвет е ХИЧ ДА НЕ ПРЕДЛАГАШ , по важно е ЕЖЕДНЕВНОТО РАЗБИРАТЕЛСТВО другото е фалш но по-късно се разбира

# 24
  • Мнения: 12 797
На мен ми се струва добра идея да е на място, което говори нещо на двамата - където сте се срещнали за първи път например, или на някаква хубава екскурзия, или даже вкъщи, но да направиш романтична атмосфера, примерно свещи и някаква тиха музика за фон. Въпросът е ти къде ще се чувстваш удобно, и да е романтично по твой вкус.

# 25
  • Мнения: 7 957
Чак ми стана интересно автора как си представя нейното предложение? С пръстен, романтика или просто на думи?Blush

# 26
  • BG
  • Мнения: 2 173
vse333,
Ама обвързваш едното с другото. Ставаше дума, конкретно за място и дали, и къде... Е, има си хубави места за предлагане на брак. Хубавото място не изключва останалите неща, нито пък някой е казал, че мястото е най важно, още по малко че заради мястото жената трябва да се съгласи.
Ама, не отнемайте инициативността на мъжете и желанието им да се предствят. То, кефа си е и за двамата.

# 27
  • Мнения: 18 300
Много е хубаво да има такива теми, приятно е човек да чете и да пише за такива неща, не за проблеми. Blush Да, предложението трябва да е максимално романтично. Първо, прави се веднъж в живота (в идеалния случай), после - да има какво да си спомнят, като ги позатисне рутината на ежедневието... е, въобще моментът трябва да е специален. Подкрепям да е на мястото на първата среща, макар че също е добра идеята и за някакви природни красоти... Sunglasses

# 28
  • Мнения: 7 957
Предложение от мъж към жена е романтично и хубаво. Но мъжът да очаква жената да му върне жеста, за да покаже колко го обича ми е доста странно. Явно се задава и такава мода. Имам една дружка, която се чудеше как да предложи на мъжа си, след неговото предложение, защото той очаквал и било важно за него. Наложи се и пръстен да му купува, и да му прави романтично предложение. Flushed

# 29
  • Мнения: X
Ако мацката е зодия Лъв, направи го някак по-зрелищно. При друга зодия може да заложиш на уединение и пр., но Лъвът си иска публика... Simple Smile Сериозно го казвам. Smiley

Не съм лъв, но това с публиката ми е отвратително. Един приятел така предложи пред 30 човека , събра си всичките познати горе долу и държаха транспарант.Тотално убиване на романтика.

Общи условия

Активация на акаунт