Как тренирам - 24

  • 26 291
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Аз вървя по план, понеделник, вторник и сряда сутрин рано кардио на гладно, а след работа т.е. 7 часа след кардиото съответно-крака, гръб и трицепс/днес/, утре гърди и бицепс.
Така ми треперят ръцете, че едвам готвих.

# 91
  • Мнения: 9 583
Момичета, знам, че вероятно е глупав въпрос, че всичко е индивидуално и т.н., но ще питам. Кога започват да се усещат първите резултати след въвеждане на 20% калориен дефицит. За 11 дни никакъв резултат. -1кг съм и не забелязвам намаление на обиколки. Не очаквам чудеса, но съм ... леко демотивирана.

# 92
  • Мнения: 1 488
Момичета, знам, че вероятно е глупав въпрос, че всичко е индивидуално и т.н., но ще питам. Кога започват да се усещат първите резултати след въвеждане на 20% калориен дефицит. За 11 дни никакъв резултат. -1кг съм и не забелязвам намаление на обиколки. Не очаквам чудеса, но съм ... леко демотивирана.

Разумните очаквания при 20% калориен дефицит са в рамките на половин кило надолу седмично (масовия случай, има и изключения). На този фон твоите резултати всъщност са съвсем добри, да не казвам чудесни Blush Отслабване с 1 кг не е "никакъв резултат", особено когато имаш да сваляш малко.
А обиколките на око ли ги преценяш, или се мериш? Окото понякога лъже.

# 93
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Момичета, знам, че вероятно е глупав въпрос, че всичко е индивидуално и т.н., но ще питам. Кога започват да се усещат първите резултати след въвеждане на 20% калориен дефицит. За 11 дни никакъв резултат. -1кг съм и не забелязвам намаление на обиколки. Не очаквам чудеса, но съм ... леко демотивирана.

Много е индивидуално-колко килограма си в момента, как тренираш, каква ти е храната и т.н.
Ако нямаш за сваляне мисля, че 1 кг. си е съвсем добре.

Днес треньора ми не се стърпя и ме изкоментира, че съм напълняла от преди година и половина, когато тренирахме пак заедно. Омазнила съм се навсякъде, но не се отказвам да доведа битката до край с лакомията.

# 94
  • Мнения: 9 583
В момента съм 62кг. Започнах по-активно да се занимавам с формата си преди през Септември. Свалила съм общо 5кг. Тренирам 2-3 пъти седмично. В началото започнах доста хаотично, сега мисля, че започвам да нацелвам някакъв ритъм.
От няколко дни започнах две 30 дневни програми:
https://darebee.com/programs/ironborn-program.html?showall=&start=4
https://darebee.com/programs/athenas-playbook.html?showall=&start=4

Не ям сладки неща от месеци, не пия газирано и рядко (вече) вино. Според калорииния калкулатор на Страхил (не помян фамилия) не трябва да приемам повече от 1300 кал.
Храната - месо (пилешко най-често), зеленцучи, ориз, елда, киноа, рядко някаква паста, салати, яйца, авокадо.

# 95
  • Мнения: 1 290
Вчера много слаба тренировка... не знам. Килата с които тренирам не съм ги мърдала около месец и вече са ми леки. На лег преса 70 кила ми създават съвсем леко напрежение. Вчера пробвах с събрани пръсти, хубаво удря по встрани, ама ми е лекичко.
Та за това ми беше слаба тренировката. След час и половина си трагнах супер енергична, а даже направих и малко упражнения да дупе.
Храната си беше по план. Само си позволих 2 меденки след тренировка, ама не си заслужаваха...
Свалила съм около 100 -150 грама от последно теглене, което е добре до някъде.
Уж за моите кила и височина трябва да ме оправят 1800 калории, ама уви не.

# 96
  • Мнения: 910
Аз като искам да се размажа на Лег пресата правя супер серии- със леко разтворени, после със събрани крака и после широко разтворени, за да ударя и вътрешната част на бедрата и накрая правя напади с чувал на гърба.... и тогава почивка.

# 97
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Уж за моите кила и височина трябва да ме оправят 1800 калории, ама уви не.
Хич не те виждам с 1800 калории. Аз съм 165 см, 50кг и съм на 1980калории, които често са повече. Те са ми за задържане, което целя в момента. Дори имам дни в които гоня 2200. Мисля през април малко да изчистя и тогава смятам да сваля с 10%, т.е на 1800. Също така си виж разпределението на макросите и дали ядеш достатъчно протеин.

Вчера направих гръб, задно рамо, трицепс и корем. Добре ми се получи, но накрая залата се напълни и се изнервих. Днес почивам. Утре вътрешна и външна част на краката.

# 98
  • Мнения: 1 290
Ани и аз не се виждам с 1800, определено хапвам повече.
Протеина ми е горе долу колкото въглехидрата, около 40%, даже някой път хапвам и повече, понеже обичам месце.
Гледам да съм 40п/40в/20м, даже някой път качвам и мазнината малко.
На ден 200-300 грама месо ми е минимума, отделно и яйца и извара. Протеин да искаш...
На мен отвътре ми идва да чистя, и хем се харесвам изчистена, хем ми се иска да тежа малко повече...Disappointed

# 99
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Ани и аз не се виждам с 1800, определено хапвам повече.
Протеина ми е горе долу колкото въглехидрата, около 40%, даже някой път хапвам и повече, понеже обичам месце.
Гледам да съм 40п/40в/20м, даже някой път качвам и мазнината малко.
На ден 200-300 грама месо ми е минимума, отделно и яйца и извара. Протеин да искаш...
На мен отвътре ми идва да чистя, и хем се харесвам изчистена, хем ми се иска да тежа малко повече...Disappointed
Вдигни малко мазнините примерно 35/35/30 е добро съотношение.
Това е най-трудното. Поне за мен беше. Щото едно е да си слаб и изчистен, а друго е да си изчистен и с мускули, без мазнини. Още повече, че при нас мазнините са все на места, на които точно там не ги искаме да ги имаме Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 100
  • Мнения: 1 290
Най големия ми дерт е като изчистя, че и циците ги чистя...и като стана една вълшебница...
Трябва може би да вдигна малко мазното, още си търся истината.
Определено ми харесва изчистено с мускули, ама с моята структура пустите мускули никва хипертрофия не ги лови.

# 101
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Stuck Out Tongue Closed Eyes
Най големия ми дерт е като изчистя, че и циците ги чистя...и като стана една вълшебница...
Трябва може би да вдигна малко мазното, още си търся истината.
Определено ми харесва изчистено с мускули, ама с моята структура пустите мускули никва хипертрофия не ги лови.
Ооо, в тази част много сме така. От моите не остана ниииищо, само кожа. Ако някой ден имам възможност ще инвестирам в тях Stuck Out Tongue Closed Eyes
Забелязали ли сте, че много от моделките и състезателките фитнес бикини са с направени гърди, да не кажа всички. Явно там всичко се топи.

# 102
  • Мнения: 1 488
Забелязали ли сте, че много от моделките и състезателките фитнес бикини са с направени гърди, да не кажа всички. Явно там всичко се топи.

Да, всички са направени...
Всеки ден в съблекалнята на фитнеса виждам много момичета със силиконови бюстове. Имам чувството, че е масово явление и при "нормални", средностатистически жени, не само при състезателки.
Обаче и колко грозни белези виждам! Това плюс страхът от оперативната намеса и несигурността как бих се възприела, ме стопират от години да предприема тази стъпка. Иначе много ми се иска нормален бюст Blush

# 103
  • Мнения: 1 290
Аз да ви призная си ги харесвам, малки но удобни и компактни.
Мога да скачам на въже без сутиен.... и без да се притеснявам дали някоя няма да ме цапне по челото.Scream

Големия бюст си е някакъв мъжки фетиш според мен. Едва ли има жена дето толкова да и трябват големи. Просто щото така се харесват на мъжете. Аз не робувам на такива цели. Търся си мъже дато харесват дупета...Smirk

# 104
  • София
  • Мнения: 11 942
Аз да ви призная си ги харесвам, малки но удобни и компактни.
Мога да скачам на въже без сутиен.... и без да се притеснявам дали някоя няма да ме цапне по челото.Scream

Големия бюст си е някакъв мъжки фетиш според мен. Едва ли има жена дето толкова да и трябват големи. Просто щото така се харесват на мъжете. Аз не робувам на такива цели. Търся си мъже дато харесват дупета...Smirk

Ако знаеш как ти завиждам ...
Ако ми се наложи да скачам и не съм с един конкретен сутиен, просто си ги държа с ръце, защото иначе е невъзможно, а и болезнено.

На мен ми ограничиха още повече разрешените упражнения и отново ще съм предизвикателство за инструкторките.

Общи условия

Активация на акаунт