Изневериха ми

  • 5 021
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 16
Здравейте, случи ми се нещо много странно, което още не мога да си обясня. Признаха ми по чат, че са ми изневерили, не било планирано, просто се е случило не си обяснява причината(нямало такава) най-вероятно е било първична реакция. Аз нямах друг избор освен да кажа, че прекратявам отношенията при така създалата се ситуация, при което ми написа, че си е знаел, че такава ще ми бъде реакцията, нормално е. Каза ми, че явно това, че дълго време не е бил във връзка дава отражение и не може да се съобразява с друг човек. Уговорихме се аз да си прибера багажа от неговия апартамент, но той ми го събра и донесе, не обели дума, аз разбира се също. Това е странно, защото ми каза преди няколко дни, че започнал да има чувства към мен, уж обмисляхме да има съжителство, за деца сме говорили, даже ремонт започна да си прави вкъщи. Виждали сме се няколко месеца, от около месец сега и това лято няколко месеца бяхме заедно. Като лятото се скарахме за някаква глупост, пак ми е казвал, че са му слаби ангелите, явно не може да има сериозна връзка. После ме потърси декември месец коренно различен човек, осъзнал грешките си и разбрал, че аз съм неговия човек.   Казвал ми е, че никога не е правил такъв хубав секс, аз съм била най-добра, имаше много страст между нас и тъкмо потръгнаха нещата. Също странно беше, че преди няколко дни ми подметна, че бил разбрал за мен нещо, че съм била спала с друг и съм му изневерявала, казали му го двама човека, а това не е вярно. Много е кофти да градиш нещо и за секунди да се сгромоляса. Защо хората имат амбивалентни състояния? Please без хейт и обиди, че и без това се чувствам тъжно, благодаря.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Ами щом вярва на другите, а не на теб, плюй в пазвата, че си се отървала и си гледай живота.

# 2
  • Мнения: X
Ми, свестяваш се, и го оставяш да си плува нататък, господинът със слабите ангели. И липсващото доверие.

# 3
  • Мнения: 12 780
Според мен, точно защото са потръгнали нещата, и той започва да се плаши и измисля истории, че ти си изневерила и той е изневерил. Може и наистина да е изневерил, но самите му реакции са театрални, точно това очаквал - предизвиква те да скъсаш с него.
Този мъж явно не е готов за сериозни отношения, а може и никога да не стане готов.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 838
Изобщо не е бил готов за връзка (то вие, не че сте имали).
 От какъв зор ти го е признал изобщо? Нямало ли е как да не разбереш? Че и със съобщение си признал!
Не стига, че егоист, ами и страхливец.

При такива признаванки - тип пети клас; бързо събран багаж, трябва да ти е ясно, че си е търсил причина (и успешно намерил - нали сам ти е казал, че "очаквал" такава реакция).

Всъщност и да не беше реагирала така, подозирам че багажът ти вече е бил събран. И човекът щеше да те предизвиква, докато не го "оставиш".

За такива дрисльовци е много важно да оставят у жената впечатление, че тя е направила първата стъпка към раздялата.
А, да, и ти си му била изневерявала ... Класика!

# 5
  • Мнения: 922
Според мен си е търсил причина да скъсате и да ти събере багажа. Честито боклука сам се е измел!
Ако е мъж,който държи на теб и иска да живеете заедно, първо няма да ти каже, че ти е изневерил и на калъп да го хванеш. Второ и да ти го е казал, би изразил съжаление, би се извинявал и молил да му простиш. А той направо чакал да кажеш, че се изнасяш и хоп воалааа веднага бърза да събира багажа....
За такива само се черпи, че си се оттървал от тях бързо и лесно.

# 6
  • Мнения: 25 742
Той вместо да иска прошка, и събрал багажа... Rolling Eyes
Авторке, банкет вдигай че си се отървала, и другия път подбирай си малко обектите за сериозна връзка.

# 7
  • Мнения: 19 863
Вие сте от няколко месеца заедно. Та това дори не е връзка, а "опипване" на територия, хора, отношения.
И, да, този не е готов да се обвърже, той си някаква мъжка драма куин, чук и бег уж "ама, аз не знам как стана".
Демек – споко, не сте изпуснала нищо. Давайте натам.  Не ви трябва такъв "страхотник".

# 8
  • София
  • Мнения: 6 182
Да, вероятно си е търсил повод. И това с намека, че ти си изневерявала е било опит да те предизвика. Ама ако след няколко месеца пак те потърси си имай едно наум.

# 9
  • Мнения: X
Поведението му хич не е мъжко, или пък дори човешко (липсата на разкаяние, пък било то и престорено).

Наистина неприятна ситуация, сигурно сега ти е много гадно и тъжно Sad Но като попреминат месеците, ще ти избледнее, и даже може и много да се зарадваш, че нямаш общо вече с този човек, на когото не може да се разчита. А представяш ли си да се беше обвързала сериозно, и дете да му родиш? Ужас.

Сега ти е кофти, после ще ти е по-добре.

# 10
  • Мнения: 1 678
Странно, не странно, ако е страхливец, няма оправия.
Има хора, които наистина не могат и нямат желание за такива отговорности към някой друг. Много по-лесно е човек да е сам, според мен е излъгал за изневярата, но не мисля, че има значение в случая.

# 11
  • Мнения: 866
Едно мъжко мнение, което няма да е като на повечето ти приятели, които ще ти казват това, което искаш да чуеш, а не какво мислят реално.

Знам, че болката е голяма за теб, но един ден, когато преодолееш това ще разбереш колко е било за добре.
Този мъж никога нямаше да ти е верен и за напред, познават такива мъже и повярвай, те си остават такива до края на живота. Просто не могат да бъдат само с една жена !

Второ бъди сигурна, че този мъж/момче ти е признало за изневярата, защото просто е искал да скъса с теб и да те разкара. В това може да си сигурна на 100% !!!

Определено е и манипулатор и лъжец и не, че примерно секса не е бил страхотен и т.н., а със сигурност той казва тези неща на всички жени, че те са най най най и го прави със користна цел, когато иска да има контрол над една жена и да си я върти на шиш и като изневери да казва, как нямал обяснения, но ти или следващата и предната сте били най-доброто и винаги би избрал вас, пред онзи с която е кръшнал.

Това е типичното поведение на класическият манипулатор. Направо е голям късмет, че всичко приключва, защото повярвай ако се имаш брак с такъв и после и дете и той продължи да си развява коня, тогава ще си много по-смазана от сега, а и разделите са много по-сложни и трудни !

Просто това е поредният боклук, но се радвай, че не си изгубила много от живота си с него, дори сте имали хубави моменти, най-вече сексуално. Това ще ти е един безценен опит и се надявам скоро да срещнеш някой много по-добър, който ще бъде искрен с теб и ще те обича истински и ти ще си единствената за него !

Желая ти успех и бързо да преодолееш болката и обидата, която ти нанесе тази човек !

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 21:31 от Stallion001

# 12
  • Мнения: 25 742
Респект за горния пост!

# 13
  • Мнения: 866
Ужас Scream  извинявам се за пълният с грешки текст и изпуснати думи (някои оправих), просто пишех и работех на компа в същото време, но като прочетох темата и исках веднага да отговоря ! Според мен добре си направила, като си решила да споделиш тази история и да си излееш болката. Подкрепата която ще получиш, ще ти се отрази добре. Flowers Four Leaf Clover

# 14
  • София
  • Мнения: 7 990
Този е някакъв кръгъл малоумник, без извинение.

# 15
  • Мнения: X
Ами не му давай повече шансове. Човек може да се промени за седмица-две... месец! Но не и завинаги. Рано или късно пак ще направи някоя глупост, а е по-добре да го осъзнаеш докато е по-рано. Аз също преди 3 години бях горе-долу в твоето положение, само че бях с въпросното момче цели 3 години, като последната година постоянно му давах “последен” шанс. Накрая ми писна и го зарязах. Е, да, около месец ми беше гадно, но пък за сметка на това си намерих много бързо нов приятел, с когото миналата година си закупихме заедно жилище и имаме планове за бъдещето!
Успех за напред и запомни от мен - никога не прави компромис със себе си, защото наранената ще бъдеш ти!

И още нещо: ако наистина чувстваш, че ти е тъжно и неприятно, излизай повече с приятелки навън. Ще видиш колко по-добре ще се чувстваш! Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Здравейте, случи ми се нещо много странно, което още не мога да си обясня. Признаха ми по чат, че са ми изневерили,
Скрит текст:
не било планирано, просто се е случило не си обяснява причината(нямало такава) най-вероятно е било първична реакция.
Аз нямах друг избор освен да кажа, че прекратявам отношенията при така създалата се ситуация, при което ми написа, че си е знаел, че такава ще ми бъде реакцията
Скрит текст:
, нормално е. Каза ми, че явно това, че дълго време не е бил във връзка дава отражение и не може да се съобразява с друг човек. Уговорихме се аз да си прибера багажа от неговия апартамент, но той ми го събра и донесе, не обели дума, аз разбира се също. Това е странно, защото ми каза преди няколко дни, че започнал да има чувства към мен, уж обмисляхме да има съжителство, за деца сме говорили, даже ремонт започна да си прави вкъщи. Виждали сме се няколко месеца, от около месец сега и това лято няколко месеца бяхме заедно. Като лятото се скарахме за някаква глупост, пак ми е казвал, че са му слаби ангелите, явно не може да има сериозна връзка. После ме потърси декември месец коренно различен човек, осъзнал грешките си и разбрал, че аз съм неговия човек. 
 Казвал ми е, че никога не е правил такъв хубав секс
Скрит текст:
, аз съм била най-добра, имаше много страст между нас и тъкмо потръгнаха нещата
. Също странно беше, че преди няколко дни ми подметна, че бил разбрал за мен нещо, че съм била спала с друг и съм му изневерявала, казали му го двама човека,
Скрит текст:
а това не е вярно. Много е кофти да градиш нещо и за секунди да се сгромоляса. Защо хората имат амбивалентни състояния? Please без хейт и обиди, че и без това се чувствам тъжно, благодаря.
Нищо странно няма.
Просто пича не те обича....допадал му е секса ви.
Казвал е неща, които си мисли, че всяка жена иска да чува, за да си получава секса....
А сега иска да те разкара и се опитва това да стане без "скандали, сълзи и сополи" от твоя страна.
Може дори да не ти е кръшнал, просто знае, че ще го разкараш и те лъготи....
А обвинението, че ти си му изневерила е такова клише.....Smiley
"Ти ми кръшна, аз ти го върнах, айде, кой откъде е!".
Или най-вероятно е намерил друга, с още по-страхотен секс....

# 17
  • Мнения: 861
Някой да ми каже, че ми е изневерил, и то в чат, и пак в чата да скъсаме......не мисля, че може да ми се случи в този живот.
Хора, моля ви, вдигнете малко нивото на изискванията си към връзките си.
Това граничи с мазохизъм.

# 18
  • Мнения: 16
ainmo Как по-точно можеш да предвидиш кой как ще скъса с теб или какво ти крои зад гърба? Не мисля, че е възможно, но все пак благодаря ти за мнението.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 101
Признание и късане в месинджър......О, времена!
Това е несериозно отношение, грозна работа.
Авторке, ако няма доблест в очие да ти го каже, няма какво друго да ти даде.
И си си градила бъдеще в твоята глава, защото неговата е изпразнена от съдържание.

# 20
  • Мнения: X
Преди 2 или 3 седмици беше пусната същата история... не знам, дали от същия профил, но авторката явно продължава чуденката. За себе си бих казал, че изневяра не бих простил, обратното за мен е проява на наивност и ако за вбъдеще се повтори, човек трябва да се сърди сам на себе си, че е позволил отново да бъде наранен. Тогава каймата вече не е 60 свинско и 40 телешко, а обратното. Демек вината вече би била в твоето поле...

# 21
  • София
  • Мнения: 971
Здравейте, случи ми се нещо много странно, което още не мога да си обясня. Признаха ми по чат, че са ми изневерили, не било планирано, просто се е случило не си обяснява причината(нямало такава) най-вероятно е било първична реакция. Аз нямах друг избор освен да кажа, че прекратявам отношенията при така създалата се ситуация, при което ми написа, че си е знаел, че такава ще ми бъде реакцията.

Ехааа, верно ли?! Ами, ако веднага му беше простила за изневярата и му беше предложила като утеха да правите тройка с друга жена, как ли щеше да те разкара?! Smile

Авторке, радвай се, че сега сте скъсали, а не след появата на 2 деца.

# 22
  • Мнения: 5 262
Elly_fly човека се е подплашил от ангажимента и е решил да те разкара по твоя инициатива.

# 23
  • Мнения: X
Хора, моля ви, вдигнете малко нивото на изискванията си към връзките си.
Това граничи с мазохизъм.
Това граничи с тъпота.
Съжалявам, но в бяла страна с достъп до всякакви социални и секс мрежи е ментално ощетено жена да изпада във възторг и да очаква пръстен след похвала на креватните й умения.
Наистина, не искам никоя да обиждам, и аз съм имала такъв период, но... Жени, пораснете, за бога!

# 24
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Човекът още в началото ти е казал,че са му слаби ангелите.

Трябвало е още тогава да ти светне лампата,че той не става за сериозна връзка.

Приеми станалото ,като житейски урок и продължавай напред.
За Мунчо просто забрави.Не мислиш ли,че заслужаваш нещо по-добро?
В  бъдеще си отваряй добре очите и ушите и се старай да не повтаряш същата грешка.

# 25
  • Мнения: 861
ainmo Как по-точно можеш да предвидиш кой как ще скъса с теб или какво ти крои зад гърба? Не мисля, че е възможно, но все пак благодаря ти за мнението.
Как да не е възможно?!
Просто си подбираш нормални, пораснали индивиди, които не живеят в чата, и които биха имали поне доблестта да ти кажат нещо толкова сериозно в очите. Друг е въпроса защо ти е казал и дали е трябвало, а и какво е целял с това. От неговата реакция излиза, че ти е казал нарочно, защото е знаел, че ще скъсаш с него. Това е била целта, да те разкара. Никой нормален мъж в такава връзка не би го направил, освен ако не иска генерално да те разкара.

# 26
  • Мнения: X
Титлата "с теб сексът е най-хубав" винаги ми е толкова двузначна, като се имат пред вид мъжките нагласи и желанието на някои жени да се докажат, въпреки, че не всичко, което правят им харесва... Wink

# 27
  • Мнения: 5 262
Да. Това секса е голям майсторлък. Никой не го може освен НЯКОИ! И няма познавачи освен ДРУГИ НЯКОИ ...
Останалите ...

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 12:11 от bella_ciao

# 28
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Ако някой ми каже ,че са му слаби ангелите ,въобще няма да се стигне до секс.

# 29
  • софия
  • Мнения: 4 180
За мен дори само фактът,че ти е казал в чата за изневяра вместо на живо е достатъчно красноречив първо че това не е сериозен мъж на място и второ че нямате истинска връзка. Щом дори не си прави труда да ти разкаже това лично значи прави си извпдите що за сериозен мъж е. Мисля, че тази история ще ти е за урок да подбираш по-добре мъжете си.

# 30
  • BG
  • Мнения: 2 173
Може пък да е бил на лекар и да са му казали, че му остават 2 месеца. В такава ситуация е невъзможно да се предвиди как би реагирал човек. Просто ситуация.

# 31
  • Мнения: 7 946
Laughing Може да е замерил авторката с гайгеров брояч докато спи, и да е открил, че е силно радиоактивна.

# 32
  • Мнения: 1 206
Може астроложката да му е казала, че другия петък/седмица/месец ще срещне голямата си любов и да е решил да стане "авейлъбъл" предварително Wink

# 33
  • Мнения: 1 463
Много позната ситуация, без епизода с изневярата.
Даже мисля, че изобщо не ти е изневерил, а си е търсил повод да те разкара. И това му е хрумнало като най-сигурният вариант, че ще се махнеш.
Ооо, на мен също ми се сваляха звезди от небосклона, планове за жилище и бебета, докато "жадуваният" момент почука на вратата.
Разболя се, изпадна в депресия, стана ужасно зает, груб, отблъсквсщ, само за да  не поеме муньо отговорността, която "уж" искаше.
Не го мисли. И от опит, никакви думи, обещания не гледай от тук нататък , а действия.
Успех

# 34
  • Мнения: 8 937
Съвети няма да давам, защото не видях Авторката да иска такива.
Защо хората изпадат в такива състояния? Не всички хора постъпват така, но се случва. Защото е по-лесно, защото на въпросния не му стиска да каже в прав текст какъв е проблемът или наистина си е такъв, ляга си с която му падне и после просто съобщава на уж официалната. Доколкото разбирам и преди сте имали проблеми. Хората не се променят за 2-3 месеца. Думи и обещания са достатъчни, когато една жена е влюбена, но май рядко водят до нещо положително на практика. За съжаление, Вие сте попаднала на такъв тип мъж, който дори не постъпва мъжки да Ви каже всичко в очите. От друга страна, по-добре е, че го разбирате сега, а не след 5 години.

# 35
  • Мнения: 1 463
Такъв тип мъже никога няма да дадат искрено обяснение.
Поведение по учебник на страхливец.

# 36
  • Мнения: 866
Вие сте попаднала на такъв тип мъж, който дори не постъпва мъжки да Ви каже всичко в очите.
За това в такива случаи обичам да използвам думата "момче", вместо мъж и като вид ирония. Външно някой може да изглежда мъж та дрънка, но отвътре да си е едно тесногръдо момченце !

Титлата мъж се получава като заслуга от неговото отношение спрямо една жена, там се вижда кой е мъж, кой боклук. Много пъти съм казвал, че няма по неприятна гледка от наранена и тъжна жена, все едно гледаш едно увехнало цвете. Авторката е извадила голям късмет, че сравнително бързо е приключила с този, дано има късмет със следващият. Лошото е, че след теб и много други жени ще пострадат от него, гаранция !

Истината е , че има не малко мъже, който съвсем съзнателно биха излъгали една жена, че имат сериозни намерения и тя да се влюби само, за да могат да я вкарат в леглото си и след време като им омръзне да я "захвърлят" като стара парцалена кукла и да и разбият сърцето и това без да им мигне окото, без никакви угризения. Лично знам такива случаи с една позната, но то кой ли не знае такива. Сигурно повечето жени имат по някоя такава приятелка, която е била използвана !

# 37
  • BG
  • Мнения: 2 173
Ама, то винаги е имало, има и ще има такива ХОРА. Не само мъже. Има и такива жени. Такаква е човешката природа. Не че се опитвам да го оправдавам, но и не мога да го съдя. Още повече, въобще никой тук няма и бегла представа за реалните подбуди този човек да постъпи така. Никой не го познава, няма подробно описани отношения, няма общо взето нищо освен една случка и малко бекграунд. А възможностите са безкрайни и това, което написах по горе, не беше за да се подиграват някои, а за да ви намекна, че има милиони възможни причини някой да постъпи някак си.
Най лесно е да се осъди някой - нали не го познаваме, пък и нас никой не ни познава - всичко е анонимно. Когато една връзка не се получава, не се получава и общо взето няма никакво значение как ще бъде прекъсната. Колкото по бързо, толкова по добре. А и винаги ще има "балъци" и "тарикати". Винаги някои ще се възползват от други, особено когато става дума за секс. Пък, отваряйте си очите и още повече други разни сетива, защото в повечето случаи, от така наречените "тарикати" не се изисква много, "балъците" сами се навират в шамарите.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 08:31 от Tony34Al

# 38
  • София
  • Мнения: 6 182
Ми така де. Спрял е да я обича, спряла е да го привлича и приключва връзката по най-бързия начин. Е малко дърварски, вярно, ама явно толкова си може и толкова му е въобръжението. Но тъкмо да можем да успокояваме авторката, че не си е заслужавал. Ако беше отишъл с цветя и погребално настроение да ѝ каже: "Скъпа, съжалявам вече не те обичам достатъчно, ти заслужаваш някой много по-добър", какво? Нямаше да ѝ стане по-добре. Или пък ако беше разтягал раздялата до безкрайност с молба да си останат приятели, като в една съседна тема. Или пък ако наистина е бил с друга, трябваше ли да ги редува двете преди да скъса с авторката? Тя си е тръгнала достойно. Сега ѝ е гадно, но ще мине. Подобни случки остават някъде в съзнанието цял живот и като си спомним за тях ни е гадно, затова колкото може по-малко да мисли за това. Защото анализите само ще я мъчат, няма да и помогнат.

# 39
  • Мнения: 174
Няма смисъл. Ще тъпчите едно и също нещо. При всяко сдърпване ще си припомняш тази картинка. Ако си по устата ще му го натякваш и ще въртите на едно и също място. Винаги трябва да знаеш кога да си тръгнеш.

# 40
  • Мнения: 7 006
ainmo Как по-точно можеш да предвидиш кой как ще скъса с теб или какво ти крои зад гърба? Не мисля, че е възможно, но все пак благодаря ти за мнението.
А,не е възможно?Сериозно ли?
Партньорите/гаджета и т.н./сами ли си ги избирате,или някой друг го прави вместо вас?
Щото ако сами правите избора,тогава е логично да знаеш,че избереш ли лайно,то мирише гадно и цапа.
Ама като избирате с нахлузени розови очила,тогава лайното ви се струва трендафил и превенцията стои в графа "невъзможно"...Трагедия.

Общи условия

Активация на акаунт